Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

bobd
26. nov 2007

tilly, hmmm vianoce... uz len pri pomysleni na dobroty sa citim o 100 kg tazsia!

tilly
autor
26. nov 2007

ja tiež a to viem, že sa neovládnem 😖

cat
26. nov 2007

ahojte, ja mam oddnes ovocny tyzden, potrebujem stiahnut rozozraty zaludok, brucho mam jak tehotna, len zerem (a slopem varene vino po veceroch) 😢 😀

tilly
autor
26. nov 2007

hmm, tak varené tiež mám častejšie, ako by bolo zdravé 😲

a žeriem ako cica 😀 no fakt, len ja si neviem povedať, že mám ovocný týždeň. veď by som umrela 😲

bobd
26. nov 2007

cat, to papas len ovocie? staci ti to? ja by som mozno vydrzala dva dni a potom by som zozrala aj chladnicku, nie len jej vypln 😀

cat
26. nov 2007

hej, len ovocie, jablka a kiwi (nase vlastne dopestovane) a potom grepy, pomiky, mandarinky a este hrozno. Viem ze su to veci co obsahuju cukor,ale vzdy lepsie ako 4 cokolady naraz 😀
a ak nevydrzim, prejdem zas na tu ryzovy dietu az kym sa mi oci nezosikmia 😀

bobd
26. nov 2007

cat, ryzovu? 😲 ja som tusim riadne pozadu!
baby, sem so vsetkymi variantami diet! 😀

roasha
26. nov 2007

ahoj herecky,nevarte vino,ved je to skodaaaa. 🙂

cat
26. nov 2007

ale roasha, aka skoda, ja mam plnu pivnicu este svadobneho spred 3 rokov, to uz jedine uvarit 😀

roasha
26. nov 2007

jaj,tak hej,ma nenapadlo,ze dakto ma dom podminovany vinom. 😀

certica
26. nov 2007

baby, ja som nejak na ten alkohol neni 😕 , esteze mam ine neresti 😀

cat
26. nov 2007

veru 😀 vzdy som chcela taky "skliipek" ale sa mi to bije s chudnutim 😀
A ty ako? mas nejaku dietku?

roasha
26. nov 2007

ale nejak to kaslem,teraz by som aj nieco sxnapla,ale si nedam!a pred hodinou som pila caj na cholesterol,ale preto,ze som sa obkotila,a bolo mi na ...... 😖 ☹ nechcelo sa mi ist telefonovat do zachodu,a celkom som to rozxodila. 🙂

cat
26. nov 2007

hm, ja som sa rozhodla cez Vianoce vytyrat a nejest vobec kolace 😀

roasha
26. nov 2007

haaa,no urcite. 🙂

cat
26. nov 2007

..tak potom po Novom roku si vymyslime nejaku dietku zas (ako uz kolky rok? 😀 )

certica
26. nov 2007

tak ja som asi divna, ale mne zrovna na vianoce (to je asi jedine obdobie 😀 ) vobec nechuti jest, dokonca ani sladke. takze ja vacsinou kilecko schudnem a bez tyrania 😎

roasha
26. nov 2007

no a,hlavne ze sa snazime,ved snaha sa ceni. 😀

certica
26. nov 2007

to bude asi tym, ze je vsetkeho zradla strasne moc a ja nerada "hromadne akcie a reakcie" 😀 , proste musim byt ina 😅

cat
26. nov 2007

certi, to ti zavidim, ja by som zrala a zrala 😀 este sa chystam robit aj spice s vajecnym konakom a mandarinkou a ananasom vo vnutri, stary babkin recept, kriiiste, to bude skuska nervov a pevnej vole 😀 😀

certica
26. nov 2007

cat 😀 to znie inak zaujimavo tie spice s ovocim. lenze vzdy lepsie zrat len na vianoce a ine sviatky ako cele to obdobie medzi tym. no a u mna je to hlavne o sladkom

roasha
26. nov 2007

este ze nemam rada spice,ale linecke kolieska mozem na kila.preco sa kilo pise s makkym i? 😀

certica
26. nov 2007

cudzie slovo nie? kilogram. to mas jak bicykel 😀

roasha
26. nov 2007

a ja ze to nebude vybrane slovo,ale to vlastne ani neni po k... 😀

cat
26. nov 2007

roasha 😀
potom hodim provokacne babam recept do temy, nech sa neobzierame len my 😀

roasha
26. nov 2007

dobre catuska. 🙂 ja to dlabem,ja si objednam par kolacov,ja nemam cas piect,robim aj stedry den.ale ja rada,ved pre seba. 😀

anett1
29. dec 2007

ahojte zenušky tak ako s chudnutím počas sviatkov?

zuzkafuny
29. dec 2007

chudneme... ale až po novom roku 😀

bobd
30. dec 2007

zuzi, suhlasim 😀