Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

zebricka
11. aug 2006

Tilly, si nas "vypasli"... 😀 😀 😀 😀 😀

tilly
autor
11. aug 2006

no ja sa fakt cítim ako taká krava 😀 muž si ma vypásol, syn ma vyciciava... 😀

expertka8
11. aug 2006

..tilly..nie si ty náhodou *Milka*???? 😀

tilly
autor
11. aug 2006

😀 nooo, vidíš, asi sa premenujem, lebo moje civilné meno je miška, tak to bude podobné 😀

expertka8
11. aug 2006

..tilly...M ako M 😀 😀 😀

tilly
autor
11. aug 2006

aspoň si okolie rýchlo zvykne 😀

nejako sa mi to tu mrví, idem ho ešte učičíkať, aby sa nezobudil, brú 😉

expertka8
11. aug 2006

..pekné sníčky... 🙂

bybi
12. aug 2006

No ja som zatial bezdetna, ale k tejto teme sa aj tak vyjadrim. Ja som dost pribrala po zime este 2 roky dozadu. Tak som si povedala, ze takto to dalej nejde. Zacala som chodit na aerobic 3 krat do tyzdna, stravovala som sa dalej normalne, len som obmedzovala vysmazane a sladke som nahradila ovocim. Ale ked som mala chut, zjedla som aj cokoladu, len nie celu naraz. Za par mesiacov som schudla 6 kg (podotykam, za prve viditelne vysledky boli az po 4 mesiacoch). Na aerobic chodim doteraz, ale uz len 2 krat tyzdenne. Je to uz rok a pol a teraz pri vyske 158cm vazim 46kg. A nijako sa v stravovani neobmedzujem. Takze asi bez cvicenia, alebo teda nejakeho pohybu to velmi nepojde ☹

cat
12. aug 2006

Tilly, ty čo si, ak schudneš 5 kg, radíš sa k anorektičkám, neblbni, videli sme ťa na stretku, si štíhla ako modelka, vysoká, pekná.. Ja som prestala cvičiť a idem s váhou zas hore ☹ takže znovu začínam aj keď je to boj s veternými mlynmi..
Nejaké moje čísla: pred tehu : 63 kg, hodinu pred pôrodom 77 kg, dnes 62 kg a jediná moja rada je cvičiť a "nežrať" 😀 ale to sa povie, že áno 😀
Po pôrode som schudla s asi takýmto jedálničkom:
raňajky : tmavý rožok, papriky, paradajky,...
desiata : grep al. jablko
obed: kuracie/morčacie mäso + zelenina
olovrant: grep/jablko
večera: 1 jogurt Vitalinea
+ 4 litre minerálky denne, dve kávy a občas aj zelený čaj..

verulka
12. aug 2006

Baby, tak toto je moje vecne prekliatie. Ja som sice pri tehotkachpribrala max 10kg(pri 1.) ale po poslednom mi ostalo takych 5. Ale bolo to ok, lebo brucho vcelku pevne. Tuto zimu ma vsak operovali a pretali moje "tazko vydrete"naznaky svalstva uplne. Odvtedy konec. Musim aj ja nieco robit, lebo inak ....moj muz je tiez furt spokojny a nemotivuje ma k nicomu. Ale mne uz asi nic nepomoze, nakolko deti mam mierne hyperaktivne, vyse roka sa u nas varilo bez tuku(po zltacke draheho) deti nemohli nic m,liecne(takze coko nehrozila) a ja nic. Ziadne zlepsenie mojej vahy. Nie som obezna, ale uz sa necitim ok.
Ale par tipov- denne grep(avsak myslim, ze kojace zienky ho nemozu) a hneda ryza- hodne zasyti a vie riadne nastartovat metobolizmus. No u mna sa po chvilke vratilo vsetko spat. Inak kondicku mam v pohode- ked som mala troku volo, tak som cvicila, ale teraz akosi nemam moc casu. A s tym casom to bude horsie...jedina sanca, je donutit sa doma. Ach,jaj!!!!!!!!!!!!!!

ninocka
12. aug 2006

ved ano nic ine to nechce iba obmedzit stravu a hlavne vela vela pohybu.
Lenze mi tehotko zase nemozeme nejak chudnut radsej po porode

ninocka
12. aug 2006

baby co hovorite na tehotenstvo a saunu

kattum
12. aug 2006

to asi radsej nie, no spytaj sa svojho gynekologa

tilly
autor
13. aug 2006

tak ja si čas vôbec nenájdem, nedá sa, domov sa dostaneme tak o deviatej, stále sme vonku, na cvičenie treba aj pravidelnosť a na to sa ja teraz nezmôžem...

okrem toho, len v sobotu u silvinky som pribrala KILO!!! 😲

ervotoc
13. aug 2006

zbuchala som kolače...ked oni boli tak dobre,čerstve,makkuliiinké,hm a moje oblubene...tak zajtra jedu na to... 😀

expertka8
13. aug 2006

..ešte že existuej DVD prehrávač a troxen voľného času,keď si drobec vyxutnáva svoju poobednú siestu..vtedy si zapnem *cvičme v rytme* a idemééééé..ideméééé... 😅 😀

ervotoc
14. aug 2006

😀 😀 cvičme v rytme,tak to si este pamatam 😀 😀 😀 ježiško mi musel priniesť taky ubor aky tam mali oni 😀 😀 😀 hm,aj tak sa sekol 😀

gabriella2
14. aug 2006

Nikdy som nebola modelka ale po pôrode a 10 mesiacov dojčenia mi ostalo 10 kg. Hrôza!!! Asi pred tromi mesiacmi som sa začala v strave trošku obmedzovať po 17.OO už nič nejem, snažím sa minimálne jesť chlieb a sladkosti. I keď občas to preženiem. Ako včera ale malá mala prvé narodeniny. A 3x týždenne aerobic. A 6 kg je dolu.

ervotoc
14. aug 2006

vsetko najlepsie 😉 gratulujem 🙂

gabriella2
14. aug 2006

ďakujeme 🙂

ervotoc
14. aug 2006

hm,uz len sa prinutiť do cvicenia,ked ja som rada pri drobčekovy,že mam ešte funkčne križe... 😀 😀 ale jasne keby sa mi chcelo cas by sa nasiel,urcite aj vhodne cviky 😉 len som zlenivela 😒

expertka8
14. aug 2006

..gabriella...tiež ma každý presviedčal,že počas kojenia tie nešťastné kilá pôjdu dole jedna rodosť...kdeže...možno u inýx ...ale ja som bola ukážková výnimka,že NIE...a tak som sa dala tiež na cvičenie,upravila som si stravu...a po 5 mes. som zhodila 15kg...ešte 10kg mi xýba do *štartovacej pozície*..keď som otehotnela...a tak ešte bojujem 😉

gabriella2
14. aug 2006

Expertka super tak to ti gratulujem... ja som na tom rovnako počas kojenia som ešte pribrala a nie schudla a to mám živé dieťa takže aj pohybu som mala dosť. Ani som sa neprejedala. Tie kilá sa mňa asi lepili... Nuž nie sme tie šťastné čo počas kojenia chudnú. ☹ Musíme teda bojovať 😠 Môžem sa spýtať ako sa teraz stravuješ?

expertka8
14. aug 2006

...ešte stále som v štádiu *obmedzovania* 😅 ...na raňajky 1 rožok+káva,obed detská porcia/nex máme navarené čokoľvek/+olovrant nemám..ak sa nepočíta káva+čaje..a na večeru pred 18.00 zeleninový šalát 😉 ..a ty????

gabriella2
14. aug 2006

... ja niečo podobné ale raňajkujem až okolo 10.00 potom obed mám okolo 14.00 (ja tak isto čo je navarené ale dám si do sýta), a potom okolo 16.00 max. 17.OO jogurt, ovocie alebo šalát a snažím sa veľa piť ale to sa mi nedarí..

expertka8
14. aug 2006

...kedysi som vôbec neraňajkovala,ale potom som sa v nejakej odbornej literatúre dočítala,že to nie je správny postup na xudnutie,pretože telo hladuje a proces xudnutia stagnuje,pretože telo si ukladaá zásoby aj z toho mála čo zješ...a práve naopak...aj keď ráno zbodneš iba málo...štartuješ spaľovanie...a tak raňajkujem...a vidím,že to má efekt....aj cvičíš????

gabriella2
14. aug 2006

Ráno si dám iba čaj a akosi nič iné do žalúdka nedostanem... Ale budem musieť s tým niečo robiť. Cvičím, 3x týždenne aerobic vo fitku cca 3 mesiace tam chodím. Najskôr som skúšala doma ale nedonútila som sa pravidelne. A ty?

expertka8
14. aug 2006

..ja som xodila do fitka tiež počas 3 mes. ...ale akosi som to začala flákať..nebolo času..a tak cvičím doma pri DVD..malá sa minule na mňa strašne smiala..úplne ma to rozptylovalo 😀 ..stále opakovala...no poďme...to zvlááádneš..xceš byť pekná... 😀 😀 😀 ...ja som z nej nemohla 😅

gabriella2
14. aug 2006

Obdivujem ťa že sa donútiš... Ja by som to po 10 minútach asi vzdala. Musím ísť malej dám papať aj ja si niečo zobnem a ideme von. Konečne vykuklo aj slniečko dúfam že nie zubaté... 😀 😀 😀

expertka8
14. aug 2006

..aj my sa vybehneme *vyvenčiť* 😀 ..tak pekný deň 😉