• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako ste schudli a koľko po pôrode?

24. januára 2011 
ahoj certica, no to si dobrá :wink: Ja som nespala celú noc, tak od rána nanič nálada a odrazilo sa to aj na jedálničku, ráno 2 brutal cesnakové topinky, desiata mandarinka, obed zelenina /udusená na cibule/, olovrant jablko a teraz večer tu popíjam to vínko, čo sa pri diete nesmie ale nemôžem si pomoct, cítim sa na prt, snaď ďalšie dni budú lepšie :sunglasses:
Inak ja mám problém s tým pitným režimom, zabúdam piť /vodu/, hehe :grinning:
6. nov 2006 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas az tak naprd to nevidim, ked si odmyslime tie topinkace :grinning: , ale zas cesnak je zdravy, no a v podstate aj trochu dobreho vinka nezaskodi. Vcelku si ma teraz inspirovala, nejake flase sa nam tu povaluju :wink:
6. nov 2006 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ešte ťa tu budem navádzať na zlé chodníčky :grinning: :grinning:
oki, idem spať, aspoň kým malý spí :frowning2:
6. nov 2006 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sladke snicky :dizzy_face:
6. nov 2006 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juj, ja som bola cvičiť, no cítim sa ako nový človek, len som sa chcela pochváliť, utekám na desperate houswifes
6. nov 2006 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dnes nevydrzala- boli sme na vecery akoze oslava muzikovych narodiek...Emjee, musim zacat tento tyzden, aby som to stihla do Vianoc :grinning:
Cat a preco mas depku? Na tu dieta nepomoze, skor to zhorsi...
Certica ja mam zepter kuchtu (dostala som od svokry pred rokmi na vianoce) a pomaly v nicom inom nevarim- len to tam hodim a vsetko je sup-sup hotove...
Ryzu namacam iba pre dietu inak nie. A s tym pitim- kedze sa telo odvodnuje, tak je clovek smadny ako kon...
Tie prve dni sa nechudne na tuku ale fakt len na tom odvodneni...Ak to niekedy absolvujem cele, popisem priebeh :grinning:
Tilly, zavidim ti, ja len dufam, ze sa konecne zmobilizujem aj ja..Baby, nechcete nektora z Petrzky sa pridat? A co ty Made, kasles na mna :wink: ?
6. nov 2006 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka, dobru ty to svokru maaas :slight_smile: , ved aj ja, len nie tak solventnu :grinning: :grinning: :grinning: . Mne tu doma strasi aj stacionar, ale dnes som nanho ani len nemrkla, lebo som prisata na nete, jak taka pijavica :dizzy_face: . Idem trochu aj s muzickom slovko dve prehodit a trosku sa mu povenovat.
tak dobru nocku prajem
6. nov 2006 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Certica, to mi kupila este v case, ked sme si osebe navzajom nemysleli nic pekne...Teraz sme v pohode a dostavam zvacsa servitky :grinning: , ale vzdy lepsie dobry vztah ako drahe dary...
Inak dostala som virozu, prehanalo ma dost, tak som presla na inu dietu- banany, suchare a cierny caj. No dnes je to uz lepsie. Inak na vahe ziadny posun :cry:
Cat ako- dietujes?
8. nov 2006 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka ahoj, na skok som zapla PC, lebo ideme s malym von, je dnes vcelku fajn, tak nech sa vybeha. moju vcerajsiu dietu narusil necakany prichod sestry s cerstvo napecenymi orechovymi kolacikmi, no tak neochutnaj :grinning: , aj ked cez den som sa drzala. Chcela som sa akurat spytat Cat, kedy zacina s tou ryzovkou, pridala by som sa, ale myslim, ze ta skratena 5dnova verzia mi bohate postaci, ako sa poznam :dizzy_face: . Ja som s vynimkou tych 2 kolacov vcera na ovoci a kyslomliecnych produktikoch. Inak verulka, nemam dojem, ze by si potrebovala zhadzovat. A gratulujem k manzelikovi, ten moj je tiez super,vcera som na tu temu mala napisany prispevok a dost obsirny, len som akosi nebola prihlasena :frowning2: .
8. nov 2006 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Certica, no dojem klame, alebo dokonale maskujem, ale dik :sunglasses: Manzel je spokojny, skor mi v chudnuti brani :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Inak aj podla mna ta 5 dnova verzia staci. Ono sa to nezda, ale uz po 3 dni na ryzi sa oci krizia- dost nechutne, i ked naturalku strasne lubim, ale slanu
Jeej a este ma napadlo, ze pir varenej zelenine sa mozu pridat hriby Shitake(ci ako sa to pise)
8. nov 2006 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo! chudnete tu este niekto alebo ma v tom nechate samucicku samuuu :cry: .
Verul, banany zabrali?
9. nov 2006 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viroza je prec, al kilaziadne..Nevadi, bojujem dalej..Dnes si zacvicim, len zajtra ideme na oslavu, tak to musim nejako schopne ustat...A co ty, chudnes?
9. nov 2006 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi takym stylom, ze jeden den ano, potom pol dna nie a pol dna hej :slight_smile: . Nejak sa neviem nastartovat. Chce to tak spravne sa na seba nasrrr..., ze a dost! S cvicenim je to tiez na striedacku, chyba tomu pravidelnost a dlhsia vydrz. Ja mam dnes pracovny den okrem toho, ze tu vypisujem :dizzy_face: . Kedysi sme este s kolegynou mavali ze ocistne piatky, to sme jedli len jablcka prip. ine ovocie a veeela pili. aspon to pitie mi teda zostalo. Kila sa ma tiez drzia ako kliestik. Ale v podstate som si povedala, ze sa nemienim vazit, ide mi skor o to, trochu sa precistit, nieco zhodit, zdravsie sa stravovat a vtrepat sa do riflikov (na tie som zatazena), ktore som pred pol rokom nemala problem obliect a teraz mi ich v skrini lezi tak 5 ks a ani jedny... :rolling_eyes:
9. nov 2006 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vam sa naozaj dari chudnut?ja uz treti den jem len ovocie, zeleninu, jogurty a tak no ale momentalne mam taku chut na cokoladu ze to neni mozne.a to mam doma velku studentsku pecat.ked sa do nej pustin neostane z nej ani omrvinka...
9. nov 2006 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
praveze vobec, neviem cim to, ale nejak som sa rozozrala este v aprili po Velkej noci a neviem sa znormalizovat (zacala som uzivat v koncom marca HAK a potom som sa akosi rozkokosila, ale nemusi to mat suvis). V podstate 5 mesiacov po porode som mala o 4kg menej, nez pred otehotnenim a drzala som sa asi rok no a od toho aprila pekne pomaly priberam a priberam... :cry: S tou studentskou by som nemala problem ani ja
9. nov 2006 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko, čertica, ešte som s tou ryžou nezačala, tak začneme spolu? Čo tak od pondelka? Lebo ide víkend a to ja za seba neručím :grinning:
9. nov 2006 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat a staci vam na 20dnova kura? Ak ano , ja idem od pondelka do toho...
9. nov 2006 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja sa budem cez víkend obžierať u našich, do toho som dostala krámy, takže teraz sa vážiť určite nebudem, ale vykompenzujem si to trošku lietaním po PK po obchodoch, dúfam, že mi tato žiča afto :grinning:
9. nov 2006 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, s tym pondelkom plne suhlasim. tiez mame cez vikend nejake navstevy a tak, budem piect, tak asi neodolam. Takze od pondelka sa pridavam k nam trpitelkam :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale zas sa aj vcelku tesim :wink:
10. nov 2006 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte verulka a certica, aj ja súhlasím, od Pondelka ideme nato, verulka, 20 dní je až moc, uvidíme ako nám to pôjde, ok?
Ja idem dnes na 18h na lymfodrenáž na Kramáre, v živote som to ešte neabsolvovala, tak..no nevimm :zipper_mouth:
10. nov 2006 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau cat - dobraa, tak nam potom zdelis sve dojmy a pojmy :sunglasses: . Aj mne by sa zisla nejaka poriadna skraslovacia kura, len po prerabke bytu sa moc financne necitim najidealos :unamused: Kazdopadne si to tam uzi cat :dizzy_face:
Tiez tych 20 dni na ryzovom poli vidim kriticky, ale zas ked v tom nebudem sama. Idem sa cez vikend na to psychicky pripravit :slight_smile:
10. nov 2006 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa už nato psychicky pripravujem, dnes mám jablkový deň :wink: a dikk :sunglasses:
10. nov 2006 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neblazni, ja peciem kolac dneska :rolling_eyes:
10. nov 2006 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a moja mama práve spravila tie najúžasnejšie moravské buchty, tak nechodím do kuchyne aby som ich ani nevidela. Len ako nevnímať tú vôňu.. :grinning:
10. nov 2006 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmmm, tak tomu sa hovori charakter :pensive: . Inac aj tych brumikov mame doma :slight_smile:
10. nov 2006 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe, však sú dobrí? no, mňa straší tá stretávka pomaturitná. Všetky moje spolužiačky boli vždy stíhlunké krásky..nechcem tam byť za mašinu :grinning:
10. nov 2006 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj, to aj ja mam vzdy take terminy...ze dovolenka pri mori, svadba a pod., ktore ma jedine motivuju nieco so sebou robit. Esteze sa vzdy nieco deje, len mam dojem, ze mi to momentalne nejak nepomaha. My mame s kolegovcami z prace 8.12. vianocnu veceru v Prahe a uz teraz sa desim, co na seba :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Co sa brumikov tyka, viac mi chutia ti medvedici - mliecny a coko /modry a hnedy obal/. Viki mal dokonca pred nedavnom obdobie, ze som mu musela na nete spustit stranku brumik. A tiez sa ide zadrhnut, aj ked ma to prilis netesi, lebo som si povodne povedala, ze do 2rokov nic sladke neuvidi, lebo dopadne jak ja - zavislak I.triedy :grinning:
10. nov 2006 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, to ja mám podobného syna, asi bude na sladké ako ja i moj muž. Ale inak na neho budem ako pes, nijaké polotovary, McDonaldy a podobné s.ačky, ja keď vidím malé deti v takýchto zariadeniach, je mi do plaču..
10. nov 2006 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v tom uplne suhlasim. Ja v podstate nemam nejake ine neresti okrem toho sladkeho. Klobasky, hranolky, udene maso, salamy a podobne ja fakt nemusim.
Idem na ten kolacik, uz mam pripravene ingrediencie.Pa
10. nov 2006 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, drzim palce, aj na ziadnu dietu nejdem, to viem, ze nezvladnem, no cvicim, v stredu aquaaerobic, vsetkoko ma boli... vcera normalny aerobic.... jaj ja budem krasna
10. nov 2006 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok