Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

cat
10. nov 2006

kattum, si dobrá, ja sa neviem prekonať a cvičiť.
Certica, napíš mi potom ten recept, prosím ťa, hoci aj do IP. dakujemm 😉

verulka
10. nov 2006

No caute, boli sme na oslave, vcelku som sa drzala...Zajtra mamaryzovu predpripravu- osolim si ju a vezmeme do skoly.
Ja idem nab. tyzden cvicit- asi sama, ale neva, uz som sa pevne rozhodla...Ososbne nemam motivaciu v podobe nejakeho stretnutia...Ale teraz Cat neboj v decmbri uz bude treba robit tabulku 😎

certica
11. nov 2006

dobre ranko dievcata, trochu som si privstala, vcera sme totiz cela rodina zalahli uz o 21h 😕 .
Cat, napisem potom do IP.
Veri,akemu cviceniu sa ides venovat? Tiez musim zacat seriozne cvicit aspon doma, aj ked lepsie je ist von, zmenis klimu a ked uz si tam, proste cvicis a doma sa tazsie dokopes. Nejak sa trosku obavam, ci ta ryzovka nebude na ukor straty svalstva prilis, namiesto tuku a ci sa mi moc nespomali metabolizmus (aj ked ja ho uz pomalsi hadam nemozem mat 😀 ). Asi mi nezostava naozaj ine, len popri tom fyz.zamakat 😝

cat
11. nov 2006

ahojte, tak ja som bola na tej lymfomasáži ale nejak..0 efekt asi treba viac krát a to ja neuplatím z tej úžasnej materskej, veď to stálo 700,-!
Pozerali ste tučkov? Ja hej, malý spal a ja som pri tučkoch robila brušáky a sklápačky 😎

certica
11. nov 2006

cat, po jednom sedeni ani nemozes nic cakat. Ja tiez sem tam rozmyslam na nejakymi podobnymi vecami, ale vzdy ma to opusti, ked si uvedomim, ze taku investiciu by moja rodina asi neprezila 🤐 . Mam smolu, mala som si to dat ako darcek k 30-tke 😉 . Ale s tymi brusakmi si dobraaa 😎 , tuckov akosi nikdy nezachytim. Ja by som skor potrebovala vyformovat ani nie tak brucho, ale skor ruky a nohy.

cat
11. nov 2006

certica ja myslim že ak nepolavime a budeme cielene cvičiť na tie partie tak sa efekt dostaví 😉 u mňa je to možné až večer po 20h keď bábo zaspí..

tilly
autor
11. nov 2006

jaaaj, baby, dnes mi zas spolužiačky povedali, že som schudla 😀 to je tým, že ma dlho nevideli, ale poteší, dokonca sa na mňa včera jeden chlap usmial 😀

certica
12. nov 2006

vauuu, fajn pocit, ked sa cudzi chlap na Teba usmeje 😎 😀 .
No ja mam dnes za sebou pol hodku bicyklovania (aspon nieco), kym moji chlapci este spali.
Cat mas pravdu s tym cvicenim, len moj zasadny problem je v tom, ze som strasne netrpezliva a chcem vzdy vsetko a hned 😒

tilly
autor
12. nov 2006

ja som tiež taká, chcem vidieť výsledky makačky hneď a nie čakať 3-4 mesiace, kým sa dostavia ☹

normálne som nadobudla pocit, že začínam byť aspoň trošku atraktívna, zas...
kedysi sa za mnou otáčali bežne 😒

virginia
12. nov 2006

Tilly Ty si prudko atraktivna, ale vidno na tebe, ze aj stastna a nedavas ziadne signaly typu "hej zlato, tak ako? mas zaujem? 🙂.To chlapi hned citia a ani to neskusaju. Ale skus ist niekedy po ulici sama bez maleho, plna sebavedomia sa okolo seba usmievaj a hned sa Ti zdvihne sebavedomie!

verulka
13. nov 2006

No baby- tak ako je pondelok!!!!! Ja uz mam v sebe kafco bez mlieka a cukru, costu vodu a idem si hodit superchutnu hnedu ryzu...Cat, certica, idete do toho?
Tilly, my sme predsa atraktivne-kazda jedna...Ja nechudnem kvoli atraktivite (viem nosit svoje kila 😉 )

certica
13. nov 2006

caute baby, ja len na skok. Verulka, zasoby ryze som si spravila este v sobotu 🙂, takze idem do toho, len chcem este dva dni spraskat jablcka domace, ktorych je este dost, lebo mi je vcelku luto ich vyhodit(su strasne dobree)a moji chlapi to sami nezvladnu pri ich odbere 1ks denne 🙂 . tak ak vam to neprekaza, budem mat 2-dnovy posun. Ale zase tri dni na len na jablckach tiez neni sranda 😝 .
Mimochodom ja tiez chudnem hlavne kvoli tomu, ze sa necitim dobre, tak vo svojej kozi, ako predtym, ked som sa citila ako lietajuce pierko 🙂 a zacal ma zas pobolievat chrbatik. Drzte sa. Verulka do toho, ja mam dnes 3 jablina v sebe a 1,5l vody 😉

expertka8
13. nov 2006

...verulka..tu sa nahodila nejaká davová diéta???? 😲 ...aj ja xcem 😅 ...čo??..kde???...ako???...koľko??? 😅 😀

nelinka
13. nov 2006

asi sa pridam aj ja...

lebo sa citim hrozne...a v satniku kpu super veci a pomaly do nicoho sa nezapnem -- ☹

expertka8
13. nov 2006

...nelinka...len pekne poď aj ty 🙂 ...ve 2 se to táhne líp 😀

nelinka
13. nov 2006

to mas pravdu expertka

uz som si pozhanala aj dvd taebo a pilates...len este by to chcelo cas...a nejaku upravu jedalnicka ...

uff a kedy to stihnut aj cvicit ? 😝

expertka8
13. nov 2006

..keď dieťa zaspí 😅 ...inak to nevidím...aj u nás je to tak...ak ma ovšem nezláka MK 😅
..ja som si tiež zohnala DVD od Zory ..ktorá vedie "červenýx" v Super tele...a to sa mi vtedy o tejto relácii ani nesnívalo 🙂

cat
13. nov 2006

tak ideme nato, expertka a nelinka, nalistujte si tu nejakú 1-2 stránky dozadu, Verulka tam napísala ryžovú diétu, tú ideme držať 😀 ale nie, vážne už tentoraz.
Tak ja som dnes mala kávu, vodu a 2 kiwi na raňajky, na obed a večeru si dám tú ryžu ale ešte uvidím s čím, mám načatú cviklu..

Inak kiwi /doma dopestované/ a jablká jesť musím, máme toho také kvantá... bože a minulý rok bol ešte lepší, mali sme úrodu 343 kíw 😲

a odvážte sa aby ste vedeli potom že ako to išlo, ja som sa odvážila a zdesenie ma drží doteraz, 63,5kg 😠

nelinka
13. nov 2006

ok
beriem za slovo
listujem dozadu na tu ryzovu dietu...
a kedze moj otec pravidelne jazdi do talinska a prevaza ryzu na slovensko tak ju aspon nebudem musiet kupovat... 😲
dufam ze 25kg vrece ryze bude na nejaky cas stacit

expertka8
13. nov 2006

..ja sa čestne prihlasujem 😔 😀 ...kedy sa vážime???..to mám akože vážne..seriózne zverejniť svoje brutal číslo??? 😲 😀 😝
..a ráta sa aj varenie ryže v sáčkox??? 😅

certica
13. nov 2006

supris babenky, ze nas bude viac,len sa pridajte. experti, ja mam normalnu naturalku, ale objavila som teraz v obchode aj natural v sacku uncle bens (sice drahsia) vraj za 10 min. hotovo, co ma presvedcilo. Tak som zvedavka. Inak v sackoch nemusim 😒
No a s tymi kileckami, ja uz dobre 2 tyzdne obchadzam vahu 🤐

verulka
13. nov 2006

Ex, nel pridajte sa- je to ale odst peklo. My ideme tu 20dnovu kuru...
Baby, ale ensmie sa zhresit, inak pekne nanovo. Ryza musi byt hneda Natural (terno a tesco pol kg do 20sk) Vazenie by som teraz odlozila do konca kury...Cize ak by nahodou nieco nevyslo, tak na mikulasa, moze byt?
Joooj, ale to znamena, ze sa mi zmensia aj moje vnady 😎 muz bude protestovat 😀 No ale ak s tym zminzne aj zadok, stehna a boky- cert ich vem
Takze ryza ma caka- a nezabudajte veeela pit

expertka8
13. nov 2006

..baby..prííísahááám..že ja som *natural* s nápisom na krabici ešte žiadnu nevidela...čo nevidím pre oči???.. 😠

verulka
13. nov 2006

Ex, ja pouzivam Lagris ryza natural- pol kg balenie prevazne cerveny obal...Je ovela zdravsia a mne aj viac chuti ako biela...skus pohladat, prip. sa opytaj

verulka
13. nov 2006

a este neico, ak to nahodou nevyjde a zhresime, nevadi, vraj to zvacsa nevyjde na 1. sup 🙂

certica
13. nov 2006

tiez mam odskusane vsetky mozne znacky a lagris pouzivam takisto, aj ked v minulosti skor bielu 😒 . verulka nestras, ze to nevyjde 😕 , dokelu musi 😀

cat
13. nov 2006

s tým vážením som to navrhla iba preto aby ste vedeli kolko máte, ja som vedela že som pribrala ale samu ma prekvapilo že až tolko.
A inak baby- čítala som že teraz je ideááálne obdobie na chudnutie- aj hviezdy sú nám naklonené- podla lunárneho kalendára- z mesiaca totiž ubúda a vraj vtedy sa najlepšie chudne. Ak neveríte takým veciam, ani ja 😀 no moje bývalé kolegyne vždy chudli až po splne 😉 /a ja som si z nich robila prču/ 😀
a dobrú chuť k prvému ryžovému obedu 😎

verulka
13. nov 2006

cat, ani ja tomu neverim, ale teraz sa robim ze hej...Dobru chut- no ja musim este nieco aj krpcom uvarit...
boze, ja uz sa vidim ako moja vaha klesa pod 60-tku 😀 😀 😀

certica
13. nov 2006

No my este stale nemame velke zrkadlo, len v kupelke a tam aj ked si podskocim, sa vydim len po stehna 😀 , stolicku som sa ani neodvazila tam dovliect. Ja ked si spomeniem, ze som mala pred pol rokom 50kg, a teraz sa splham k 60, no koniec srandy. To som ani po prichode z porodnice nemala a to ani nespominam prsia plne mlieka 😝 . Dobru chut vam, ja sa dnes citim na houby, dostala som kramce 😖

verulka
13. nov 2006

mnam, ten obed bol uzasny...jedina stastie, ze ja tu ryzu velmi lubim a od 1.pokusu o tuto dietu ju nesolim...