• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako ste schudli a koľko po pôrode?

24. januára 2011 
dufam, ze sa budeme oblizovat aj o take dva tyzdne :grinning: . Ja nastastie solit zrovna nemusim, tak to bude hadam vyhoda pre mna. Idem si uvarit asi aj ja, lebo mam chut na nieco teple, varene
13. nov 2006 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako pokračujete baby? vydržali ste, hlavne večer? Ja hej a bez pocitu hladu, keď sa náhodou ohlási, hneď si ulievam pollitrák vody alebo varím žihlavový čaj :sunglasses: My to dokááážeme :wink:
14. nov 2006 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zihlavovy zvyknem popijat dlhe roky aj ja, je dobry na precistenie krvi. Inak moc cajova nie som, ale raz za cas si dam matovy - a ten udajne aj tlmi pocit hladu (neviem to ale moc posudit). No a v poslednej dobe som objavila roibois s vanilkou, ten je uplne super lahodny a prijemny.
zatial sa drzim, pocas diety riesim hlad tym, ze chodim vecer radsej skor spat :sunglasses: . Celkovo som ale typ, ktory najviac schudne, ked je v strese, to nemusim ani jedalnicek sledovat, takze v poslednom obdobi som zrejme nejak moc kludna :wink:
14. nov 2006 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde ste všetky? či už pre chudnutie ani nevládzete písať? :grinning: ja som si práve navarila ďalšiu dávku ryže :grinning:
15. nov 2006 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piseme, piseme, hrame...doobeda, ked sme boli s krpcom v obchode, som normalne dostala krizu, ale nakoniec som tym orechovym kolacikom odolala a nekupila :sunglasses: Proste ryza je ryza :grinning:
15. nov 2006 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..baby..ešte neblinkáte z tej ryže??? :sweat_smile: ..mne sa o nej už aj sníva..blééé...ešte že existuje voda :sweat_smile: :grinning:
15. nov 2006 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som len 2.den na ryze a vode, tak to este zvladam zadnou lavou :wink:, ale ze by to bol vrchol pozitku povedat nemozem. Zas, ked je clovek hladny, zje vsetko :grinning:
15. nov 2006 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..certica..ja pri tom tiež "poxúťkový orgazmus" nexytám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. nov 2006 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj experti, Ty si tusim na nejakej cviklovej stave...tiez mam doma cviklu, tak rozmyslam, ci bude velky hriech spestrit si tu monotonnu chut ryze :confused:
15. nov 2006 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no..hlcem ju..aj dnes idem kúpiť..je skvelá...kašlem LEN na ryžu a vodu..veď by som vyvraždila celú rodinu od nervov :grinning:
15. nov 2006 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poznaaam... s tym vrazdenim :grinning: . Ja som este uvazovala aj o kyslej kapuste, mam ju rada a je tam vela vitamincov
15. nov 2006 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..fasa..aj ja vyskúšam...my sa z toho ..pototo :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2006 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...skúšala som si dnes pred tehotenské nohavice...nó...bolo to zaujíííímavé :grinning:
15. nov 2006 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved o to ide, ne :grinning: :grinning: _
15. nov 2006 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
exp skús lagris, nie je to krabica, je to taký sáčok, ale je určite natural, v lepšom super, hypermarkete to určite nájdeš...

ja by som teda tú ryžovú diétku držať nemohla, to radšej budem od rána do večera behať :grinning: alebo budem radšej tuči :astonished:
15. nov 2006 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebojte baby, ja to vidim este tak na dva-tri dni :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale ten beh zas neni az taka zla vec :confused: :wink:
15. nov 2006 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica, ja si dávam cviklu k tej ryži, je zdravá a obsahuje vela železa a ja som anemická, musím hltať tabletky inak mi je naozaj zle. To mám asi tak od 15tich, anémiu :frowning2: ja zase kapustu nemusím ale kludne si daj ak ju máš rada, tým neporušíš nijakú diétu..
expertka, toto ja nerobím- s tými nohavicami- v rámci zachovania duševného zdravia :grinning:
15. nov 2006 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..certica...veď sa aj moja pekná nabeháš...ak si nasadíme aj tú kapustovú vodu :grinning:
..tilly..presne tú som kúpila..ale teda..nič moc..hlcem to ako za trest...a pritom zbožne pozerám na tie staré nohavice :sweat_smile:
..cat..ja musím..to motivácia jak sviňa..pardón za výraz..ale musela som :sweat_smile: :wink:
15. nov 2006 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak moja motivácia je nová minisukňa :grinning:
15. nov 2006 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj že minisukňa, to už ani neviem čo je :frowning2: moja motivácia je jednoznačne tá stretávka zo školy a potom 19.máj 2007- svadba najlepších priatelov a šatičky čo si na ňu dám ušiť :grinning:
15. nov 2006 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..."mini"?????... was ist das??? :sweat_smile: ..nepomýlili ste sa...podvedomie hovorí *mimi*..a racio...*maxi* :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2006 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kúpila som si v rakúsku, takú riflovú, sa na ňu teším, v piatok ideme na húsku do grobu, tak ju nahodím, ale čo si obujem??? :astonished:
15. nov 2006 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeezismaaaria, husacina...mnaam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2006 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly, nedráždi!!! :grinning: že husacina..
15. nov 2006 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tilly...cica..ty načo vlastne xudneš???? :sweat_smile: ...keď čítam Tvoje prípevky..nadobúdam pocit..že sa xceš asi stať *miss oswienčim* :sweat_smile: ...a cat..detto...
15. nov 2006 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, mne by uplne stacili aj hole lokse :zipper_mouth:
15. nov 2006 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haha, no to iste, expertka, gate č. 42 čo som skúšala, mi boli malé :cry: ježiš tuším je zlobrík hore..idem na kontrolu :astonished:
15. nov 2006 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..cat..takéto rozprávky rozprávaj malému :angry: ..ja som videla na vlastné oči..že si cica...tak sa nehádaj!!!...ja prxám pre malú do školy...
15. nov 2006 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lokse na kocky,osmažiť cibulku,pridať vajicka,tie lokše..mnam,
expi :grinning: :grinning:
15. nov 2006 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby fandim Vam, drzte sa, to by som fakt nedala. Ja si tu popijam svoju kavicku a pojedam celozrnny rohlik s pudingom (ja viem kalorie!!!) no my mame pred domom pekaren, hrozne a vedla hned okienko, kde predavaju uzasnu pizzu do ruky za 20 Kc, no kto by varil?Ale takto riesim obedy len raz za tyzden...

Cat a tie gate c.42 si urcite skusala v nejakom sialenom auparkovom obchode pre anorekticky, ved ty si krasna 38-cka (velkost samozrejme)
15. nov 2006 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok