Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

certica
13. nov 2006

dufam, ze sa budeme oblizovat aj o take dva tyzdne 😀 . Ja nastastie solit zrovna nemusim, tak to bude hadam vyhoda pre mna. Idem si uvarit asi aj ja, lebo mam chut na nieco teple, varene

cat
14. nov 2006

ako pokračujete baby? vydržali ste, hlavne večer? Ja hej a bez pocitu hladu, keď sa náhodou ohlási, hneď si ulievam pollitrák vody alebo varím žihlavový čaj 😎 My to dokááážeme 😉

certica
14. nov 2006

Zihlavovy zvyknem popijat dlhe roky aj ja, je dobry na precistenie krvi. Inak moc cajova nie som, ale raz za cas si dam matovy - a ten udajne aj tlmi pocit hladu (neviem to ale moc posudit). No a v poslednej dobe som objavila roibois s vanilkou, ten je uplne super lahodny a prijemny.
zatial sa drzim, pocas diety riesim hlad tym, ze chodim vecer radsej skor spat 😎 . Celkovo som ale typ, ktory najviac schudne, ked je v strese, to nemusim ani jedalnicek sledovat, takze v poslednom obdobi som zrejme nejak moc kludna 😉

cat
15. nov 2006

no kde ste všetky? či už pre chudnutie ani nevládzete písať? 😀 ja som si práve navarila ďalšiu dávku ryže 😀

certica
15. nov 2006

piseme, piseme, hrame...doobeda, ked sme boli s krpcom v obchode, som normalne dostala krizu, ale nakoniec som tym orechovym kolacikom odolala a nekupila 😎 Proste ryza je ryza 😀

expertka8
15. nov 2006

..baby..ešte neblinkáte z tej ryže??? 😅 ..mne sa o nej už aj sníva..blééé...ešte že existuje voda 😅 😀

certica
15. nov 2006

No ja som len 2.den na ryze a vode, tak to este zvladam zadnou lavou 😉, ale ze by to bol vrchol pozitku povedat nemozem. Zas, ked je clovek hladny, zje vsetko 😀

expertka8
15. nov 2006

..certica..ja pri tom tiež "poxúťkový orgazmus" nexytám 😝 😀

certica
15. nov 2006

ozaj experti, Ty si tusim na nejakej cviklovej stave...tiez mam doma cviklu, tak rozmyslam, ci bude velky hriech spestrit si tu monotonnu chut ryze 😕

expertka8
15. nov 2006

...no..hlcem ju..aj dnes idem kúpiť..je skvelá...kašlem LEN na ryžu a vodu..veď by som vyvraždila celú rodinu od nervov 😀

certica
15. nov 2006

poznaaam... s tym vrazdenim 😀 . Ja som este uvazovala aj o kyslej kapuste, mam ju rada a je tam vela vitamincov

expertka8
15. nov 2006

..fasa..aj ja vyskúšam...my sa z toho ..pototo 😀 😀 😀

expertka8
15. nov 2006

...skúšala som si dnes pred tehotenské nohavice...nó...bolo to zaujíííímavé 😀

certica
15. nov 2006

ved o to ide, ne 😀 😀 _

tilly
autor
15. nov 2006

exp skús lagris, nie je to krabica, je to taký sáčok, ale je určite natural, v lepšom super, hypermarkete to určite nájdeš...

ja by som teda tú ryžovú diétku držať nemohla, to radšej budem od rána do večera behať 😀 alebo budem radšej tuči 😲

certica
15. nov 2006

nebojte baby, ja to vidim este tak na dva-tri dni 😝 . Ale ten beh zas neni az taka zla vec 😕 😉

cat
15. nov 2006

certica, ja si dávam cviklu k tej ryži, je zdravá a obsahuje vela železa a ja som anemická, musím hltať tabletky inak mi je naozaj zle. To mám asi tak od 15tich, anémiu ☹ ja zase kapustu nemusím ale kludne si daj ak ju máš rada, tým neporušíš nijakú diétu..
expertka, toto ja nerobím- s tými nohavicami- v rámci zachovania duševného zdravia 😀

expertka8
15. nov 2006

..certica...veď sa aj moja pekná nabeháš...ak si nasadíme aj tú kapustovú vodu 😀
..tilly..presne tú som kúpila..ale teda..nič moc..hlcem to ako za trest...a pritom zbožne pozerám na tie staré nohavice 😅
..cat..ja musím..to motivácia jak sviňa..pardón za výraz..ale musela som 😅 😉

tilly
autor
15. nov 2006

tak moja motivácia je nová minisukňa 😀

cat
15. nov 2006

jéj že minisukňa, to už ani neviem čo je ☹ moja motivácia je jednoznačne tá stretávka zo školy a potom 19.máj 2007- svadba najlepších priatelov a šatičky čo si na ňu dám ušiť 😀

expertka8
15. nov 2006

..."mini"?????... was ist das??? 😅 ..nepomýlili ste sa...podvedomie hovorí *mimi*..a racio...*maxi* 😀 😀 😀

tilly
autor
15. nov 2006

kúpila som si v rakúsku, takú riflovú, sa na ňu teším, v piatok ideme na húsku do grobu, tak ju nahodím, ale čo si obujem??? 😲

certica
15. nov 2006

jeezismaaaria, husacina...mnaam 😝

cat
15. nov 2006

tilly, nedráždi!!! 😀 že husacina..

expertka8
15. nov 2006

..tilly...cica..ty načo vlastne xudneš???? 😅 ...keď čítam Tvoje prípevky..nadobúdam pocit..že sa xceš asi stať *miss oswienčim* 😅 ...a cat..detto...

certica
15. nov 2006

inak, mne by uplne stacili aj hole lokse 🤐

cat
15. nov 2006

haha, no to iste, expertka, gate č. 42 čo som skúšala, mi boli malé 😢 ježiš tuším je zlobrík hore..idem na kontrolu 😲

expertka8
15. nov 2006

..cat..takéto rozprávky rozprávaj malému 😠 ..ja som videla na vlastné oči..že si cica...tak sa nehádaj!!!...ja prxám pre malú do školy...

ervotoc
15. nov 2006

lokse na kocky,osmažiť cibulku,pridať vajicka,tie lokše..mnam,
expi 😀 😀

kattum
15. nov 2006

baby fandim Vam, drzte sa, to by som fakt nedala. Ja si tu popijam svoju kavicku a pojedam celozrnny rohlik s pudingom (ja viem kalorie!!!) no my mame pred domom pekaren, hrozne a vedla hned okienko, kde predavaju uzasnu pizzu do ruky za 20 Kc, no kto by varil?Ale takto riesim obedy len raz za tyzden...

Cat a tie gate c.42 si urcite skusala v nejakom sialenom auparkovom obchode pre anorekticky, ved ty si krasna 38-cka (velkost samozrejme)