Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

expertka8
19. nov 2006

...certica..stále fičím na tej cviklovej šťave🙂
...zaujíma ma..či niektorá z vás xudla za pomoci tukožrútskej polievky???...a či ste skutočne sxudli sľúbenýx 9 kg??? 😅

certica
19. nov 2006

Vidim, ze energiou len tak srsis...Normalne mam nenormalnu dilemu, ci zacnem skor s tou cviklou alebo ryzou?
tukozrutsku som kedysi uvarila plny kybel a moj "stary" mi ju sezral 😝 . No ale chvalabohu, lebo ja by som sa toho po mojej prvotnej ochutnavke viac nedotkla. To kebyze vidis tu bitku u nas - ja s tym megahrncom polievky trielim na WC, ze to vylejem potkanom a moj drahy neeeeee!!! Ja to chceeem, to je supeeerr! Spravili sme kompromis, polku zjedol, polka putovala.......... 😀

expertka8
19. nov 2006

... 😀 😀 😀
..to by bola asi blbosť..dať sa pred Vianocami na tukožrútsku polievku..že???..veď by som z kapustnice asi poblinkala 😅

certica
19. nov 2006

Inak mna kapustnica vcelku prehana a keby som si tam buchla este aj smotanu, ako moja mama, tak koneeec... Len Ty pekne cvikluj, budes mat krvny obraz jak dracica 😀

verulka
19. nov 2006

Ex, tukozrutska polievka je pravidelne na nasom stole- mne strasne chuti a ani rodina sa nestazuje. Drzala som par krat celu tu kuru- presne tu co si napisala a hadaj co...Schudla som asi 1 kg, ale urobilo mi to dobre (asi preto, ze mi to strasne chuti) Hmmm, ale 9 kg- to fakt neide inak ako poctivym chudnutim...

expertka8
19. nov 2006

..verulka dík..predpokladala som,že to bude haluz 😀
..presne tak...budem sa ja veru držať davovej ryžovej psyxózy 😉

cat
19. nov 2006

ahojte, hlásim sa, ja totiž cez víkend na web nechodím, len výnimočne, takže: hanbím sa jak pes, diéta v prdeli, celý víkend som žrala ako pomätená čo mi došlo pod ruku, hubou som teda kývala vkuse, brušisko mám ako v 5. mesiaci, no otrassss 😢 fakt do plaču. Ja to tuším nikdy nedokážem 😢
Certica, stretávku máme Piatok 24.11., čiže za 5 dní. Asi budem dovtedy len o vode 😠 😢 😒 😖

expertka8
19. nov 2006

..cat... 😀 😀 😀 ...nič si z toho nerob cica...viacerí máme takúto "výdrž" 😅 ...ja som rada..že sme sa nedala na delenú stravu...to by som ale dopadla...mangel by ma vkuse navádzal na jeho "delenie"...pravá strana taniera-ryža...ľavá strana-mäso 😅 😕 😅

certica
19. nov 2006

cat, neber to tak tragicky. Ked Ta to potesi, tiez som zhresila, nejdem sa takto v nedelu vecer radsej ani zatazovat. Zajtra zahajime dalsi pokus 😉
Ja sa na striedacku dlavim zdravymi pochutinami, potom saahnem po bomboske, co sa nam dnes pritrafila (mala som ju vyhodit z okna 😒 😠 ) a je to v pr....i

cat
19. nov 2006

expertka, to poznám, môj muž je rovnaký 😀

expertka8
19. nov 2006

...ja sa pekne držím od pondelka do piatka...v pondelok dokonca xodím cvičiť...ale cez víkend je to v háji 😠 ...prosím vás...veď to by som pri víkendovýx klasickýx obedox..kedy zasadne celá rodina ku stolu.. ísť tú svoju ryžu jesť na WC...aby som zostala "nepoškvrnená" 😅
..ako je to s víkendovými obedami u vás???

certica
19. nov 2006

U mna neni ani tak problem vikend.obed, ale to, ze vikend beriem ako relax a tym padom aj povolim vo svojich narokoch a predsavzatiach.
U nas to vyzera zaujimavo, lebo prakticky kazdy clen konzumujeme nieco ine. Manzelovi varim tak uplne klasika, malemu extra zdravsie plansie a ja sa v pohode odbavim aj na sladkostiach a v case chudnutia pre seba prilis nevarim

cat
19. nov 2006

no ex, presne ako u vás, my navyše bývame s našimi a keď mama varí a ja nexcem akože diéta, tak hneď je zle, je urazená a že ona teda vôbec už variť nebude, bla bla 😖
Ja som dokonca stredu ani tancovať nebola lebo moje 2 parťáčky išli do nedele na chatu žúrovať kamsi do Ružomberka a mne sa samej nexcelo..
Keď už od zajtra naozaj natvrdo nebudem diétovať, tak môžem isť naozaj do kelu, strašne som na seba najedovaná 😠 😠
Takže ako si certica napísala: od zajtra pokus č.2 🙂

expertka8
19. nov 2006

...zaujímavé..že varenie pre rodinku mi nerobí problém...bez akéhokoľvek prehrešku navarím...naxystám...len tie víkendy...ax jááááj...tie sú v skutku začarované... 😠

certica
19. nov 2006

Neboj cat, my to casom zvladneme. Nesustred sa na to stretko, jasne, ze za 5 dni nespravis zazraky, ale povedzme do konca roka, budeme stopro prutiky. Kasli na stretavku, robime to pre seba, nie kvoli niecomu alebo niekomu. Aj ked jasne, ze nejaku ta motivacia navyse nezaskodi 🤐

expertka8
19. nov 2006

...certica...že do konca roka 😅 ..mňa mangel minule nahovárala..že nex si to presuniem na začiatok roka..veď aj tak sú tu čoskoro Vianoce 😅 ...že vraj sa to neoplatí...kto vie prečo???..hm??? 😲 😅

maruska.m
19. nov 2006

ahojte, dnes je cas vazenia?,mne to nieja k ide dole, 🙂 mam 59 o 1 kg ,ked to bude ist tak dalej o chvilku budem ako prutik 😀

certica
19. nov 2006

exp...ked som zas neni stavana na nejake extra dlhodobe ciele, na to som prilis netrpezliva a ako sa poznam, nepojde to podla mojich planov, takze sa to urcite predlzi aj na r.2007.
Ja som inak extra pripad, lebo paradoxne vzdy schudnem aj ked nechcem prave okolo Vianoc, v zime. A zacnem naberat v lete. To sa tiahne uz od mojich vysokoskolskych cias, ked som este pocas prveho skuskoveho v zimn.semestri schudla 6kg len vdaka stresu a to som normalne do seba hadzala kolaciky. No a odvtedy moj organizmus takto sialene funguje, aj ked od skoly uz nejakych par rokov ubehlo 😕

verulka
19. nov 2006

Kocky, kliiidek, vsak som pisal, ze sa to zvacsa nepodari na1.krat.
Okrem toho cat, nehcem s tym opat zacat, ale ty to fakt nepotrebujes. Vela spravi, ked sa so status quo(ci ako sa to pise) zmieris. Ja to uz par rokov nejako srdcervuco neprezivam- patrim k tym permanentne chudnucim (bez efektu) ,ale zato neskonale stastnym osobam.
Vikendy- sobota je ok- som v skole. Nedela- skusili ste navarit tukozravu polievku a ako druhe rizoto? Je to ok. Polievku pekne spapame spolu a pri 2.si nikto nevsimne, ze moja porcie je trosku ina. Robim zeleninove alebo maskove + cerstvy salat...LEn je dobre pred obedom asi hodku zdusit porciu ryze- nepocitite ten zravy hlad. Alebo nemat klasicky nedelny obed za stolom- vypadnut na vylet a obed realizovat na kolene...I ked to je asi pri vasich drobcoch trosku problem, tak berem spat- to budeme realizovat az krppci podrastu
Inak moje brusko neni uplne ok. Takze dieta sa upravila na to, co zjem a neni mi zle. Vyber je obmedzeny, i ked dnes sa uz vcelku dalo..
A Vianoce si nenecham pokazit- vtedy papkam, ale aj min 4 hodiny denne mame aktivny pohyb- dla pocasia- s krpcami, takze nemavam az taky problem s nabratymi kg. Tiez vela robi hekticke obdobie pred sviatkami a bliziace sa skusky po nich 😉

expertka8
19. nov 2006

...certica...jajáááj...bodaj by som mala štátnice každý mesiac 😅 ...za mesiac učenia...som sxudla 8kg... 🙂 vôbec mi nexutilo jesť...to bola len samá káva a spol. 😅 ..ako som už spomínala..ja najlepšie xudnem počas stresov...takže defacto...asi je mi teraz stráááášne dobre 😀

verulka
19. nov 2006

Ex a nestoji to za to?
Moje kazde skuskove vyzera tak, ze oriesky, kava redbull a casto aj cigareta 😖 I ked poslednou dobou sa drzim...
Hmmm, no na vahe sa mi nic neprejavuje nikdy, skor ako vyzeram (az na tu bledost a kruhy pod ocami cez cely ksicht)
Maruska skvele gratulujeme a tu vahu tisko, ci hlasno zavidime...

certica
19. nov 2006

Presne tak, ja tiez tvrdim, ze posledny polrok som asi prilis kludna, co je teda u mna skor vynimocna udalost 😀 . Nemozme mat predsa vsetkoo, nie?

expertka8
19. nov 2006

.....verulka...pohodáá..klííídek..tabáááček??? 😀

certica
19. nov 2006

Akurat ten tabaaaacek nemusim, ale viem o inom 😉

expertka8
19. nov 2006

...certica..ty na čom fíčíííš???..okrem ryže??? 😅

cat
19. nov 2006

mne by nepomohlo už ani skúškové lebo už 3 a pol roka nefajčím 😲 mne tie cigarety asi naozaj držali postavu 😖 ale v tom mám jasno, už NIKDY VIAC..
Idem chytro ešte navariť ryžu lebo nikdy nemôžem vedieť akú náladu bude Tomi mať a či by som to zajtra stíhala 😎

certica
19. nov 2006

Tak mne najviac vyhovuje ovocko, kedze som na sladke a v poslednej dobe som mala kombinaciu kefirko, acidko, bifidko spolu s ananasom. Alebo mam potom rada celozrnnne chleby s cerstvym zeleninkos salatom + cottage cheese pikant. No a denne vypijem 3,5- 4l vody, pripadne aj caje, ked si potrebujem zahriat zaludok.

tilly
autor
19. nov 2006

jeee, no 59 kg by som teda chcela ☹ ... to je ešte vyše 7, toho sa nezbavím...

teraz pozerám na mirku (lets dance, tancuje s bezdedom), to teda, to je iná inšpirácia... tá je taká chudučká... nikdy mi taká nepripadala, neviem, či je to tou telkou (ona je moja spolužiačka, čiže som ju vídala pomerne často), ale fakt vyzerá strašne chudá

cat
19. nov 2006

tilly aj ja pozerám Mirku a brutal závidím 😀 😀 a tiež by som chcela 59, ale ja tie 4 kg nezhodím ani za nič, totiž moje svaly a moj tuk sú asi príliš verní priatelia 😀 ale ešte viac by som chcela tak 53 😎 science fiction..
Pozerali ste niekto Supertelo, tučkov? Ja to nestíham sledovať, schudli už ?

tilly
autor
19. nov 2006

supertelo nestíham, mám rada to na prime, lebo tam tá doktorka aj zdôvodňuje prečo sú niektoré veci zlé, vysvetľuje veci o tukoch, cukroch a tak...

53 som mala asi ako 13 ročná 😀 😀 😀 pri mojich 178 cm by som asi 53 kilová vyzerala už fakt asi ako anorektička...