• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako ste schudli a koľko po pôrode?

24. januára 2011 
fafa a este to su fotky :wink: uinak aj nazivo dokazem svojim zjavom zakryt svoju vahu :sunglasses: :grinning: no ale ked sa postavim v teplacikoch pred tie velke krute zrkadla v miestnosti kde sa cvici...Je mi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. nov 2006 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
verulka a koľko meriaš?

baby, ja skolabujem, to moje dvojtýždňové prežieranie dostalo až teraz následky, + kilečko a pol, no porazí ma, takto tých 63 kilečiek nebudem mať nikdy :cry:

juuj, vianočné trhy a cigánska, no, zajtra tam asi budeme musieť ísť, lebo niekoho zožeriem :grinning:
24. nov 2006 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly meriam 169 a vzdy som mavala tych 56-58 a tam by som sa chcela dostat. Teraz mam tych64. Nie je to nejako extra vela, ale za tieroky som sa dopracovala max na 60,5kg(po vybrati mandli a 14dnoveho nasledneho postu :wink: ). Inak najprv 1,5kg dole, teraz hore, takze si na nule a zacinas od znova- makej holko, nevzdavej :sunglasses:
24. nov 2006 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty merias 159 a vazis 64 a hadzes si to?
:frowning2: chces tragediu? mam 180 a 80!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! desat musi ist dole. a musi a musi a musiiiiiii :sweat_smile:
24. nov 2006 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viamka, ja viem, ze to nie je koniec sveta, ale potom co vsetko som uz ja preto spravila, ma to trosku hneva. A este pred rokom ma operovali a vsetky moje poctivo vymakane svaly(brucho som mala dost ploche)mi prerezali, potom nasadili horm.liecbu a zanechalo tu nepekne nasledky na mojej postave...
Ale neviem, kto to pisal, ale aj ja ked som si pozeralo fotky po 1.porode, tak som si pomyslela, ze co by som za taku postavu dala a vtedy som mala od spokojnosti dalej ako teraz
24. nov 2006 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
viamka, tiež si taká dlhaňa ? :grinning: ja mám 178 :grinning: a ešte pred nedávnom som mala tiež 80 kg...

ja by som práve tých 64 veeeľmi chcela, ale ja mám ľahké kosti :grinning: , mala som aj tých 56-7, to keď som začala chodiť so svojim mužom, tomu keď som povedala, že by som zas chcela tú váhu, tak zbledol, že to budem moc chudá, ale nebudem, lebo 10 kíl len tak neschudnem...
24. nov 2006 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
das dole desat, ale pozor co potom. ja som makala vela aby som to udrzala a ziadny jojo efekt nebol, vzdy az pcas tuhu to islo hore. moja prevadzkova je 70, a som s tym spokojna. ach kedy to bude. neni dolezite cislo, ale pocit. mne sedi 70 inej je to moc. ja mam este iny problem hrud malo, prdelka vela. je to tak od detstva. tak cakam, kedy plastika prikroci k autotranspl. v tychto oblastiach.
24. nov 2006 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak som este tu...uspavala som...takze som v spravnej kategorii :grinning: mne sa super podarilo zhodit v lete asi 10 kg, ale to bolo dvakrat tyzdenne aerobic a raz posilka s trenerkou. Inak co som si doteraz myslela, ze v zivote nemozem zhodit z bokov a zo zadku, tak ma preslo...normalne sa mi super vyformovala postava...ti treneri maju nieco do seba...ale teraz mam spat asi 5, tak ich urychlene musim dat dolu...
24. nov 2006 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fafa, to je posledna vec, ktoru som nevyskusala, mam to v plane po skuskach.Baby ste dost vysoke :wink: Ja mam aj chalpa takeho mensieho :wink:
No moj vecny problem su vnutorne stehna a oky. Hore mam tak akurat, ritku oblu, ale vcelku pevnu :wink: teraz makam na pasu bokoch a tych stehnach...Ku mne je matka priroda zla v tomto smere- moja mama je mensia a ovela tazsie (cele sa to zlomilo po jej 3.pororde a odvtedy uz to slo len dole vodou)...Ale ja to nevzdam :grinning:
24. nov 2006 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka, na boky mne zaberali jedine vypady...trapila ma s nimi furt a v kuse...ale hovorim, odisli mi boky, ani mangel neveril... :wink: ja som uz bola s nimi celkom "kamoska"...zmierena... a dalo sa....dokonca aj tie vankuse nad zadkom - neviem presne ako sa to vola sa stratili...mne sa totalne zmenila postava :grinning: teraz je to uz trochu horsie, ale tiez to nevzdavam...prave kukam do jednej diety na zaciatok...ja potrebujem nejaky rychly rozbeh, aby ma to motivovalo... :grinning:
24. nov 2006 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
viamka, tak ja to mám tak isto, hore nič a dole požehnane :stuck_out_tongue_closed_eyes: len teraz mám strašné brušisko k tomu všetkému...
24. nov 2006 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s rychlim rozbehom brzdi, lebo to ide dole voda a zvysuje sa ukladanietukov na vnutornych organoch = strespre organizmus. skus naopak vyplavovat. vela vody a vlakniny a vyprazdnovat teda kadit aspon rano a vecer. taketo telo mina tuk.zas.
24. nov 2006 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viamka, ja som myslela "psychicky rozbeh" :grinning: ...co najviac info a zacat...ja musim robit vsetko naraz: nejake doplnky stravy, dietka, cvicenie...ked v jednom polavim, uz to nefunguje.. :frowning2:
24. nov 2006 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ex a certica, naozaj dufam, ze mate aspon trosku vycitky svedomia... dnes naposledy ako viamka, od zajtra pruša.
25. nov 2006 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...viamka...moja vina..moja vina..moja preveľká vina...že som sa včera v tej reštike nenajedla.........ale ..nažrala :sweat_smile:
25. nov 2006 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...baby, sorrryy. Ja hanbim :pensive: , vycitky mam, vsetko, co len chcete dokopy, ale hlavneee NERVYYY!!! Total mi blbne net, vkuse vypadava alebo len beznadejne cumim na bezcielne sa presypajuce hodiny, mna inak taketo veci dokazu hrozne vytocit - kvoli tomu padol za obet oskvarkovy pagac a potom ma mangel povzbudil este k pozitiu 3BIT-ky, ktora povodne patrila jemu. Netusim, ci toto vobec prejde.

Radsej si robim dopredu alibi :wink: . Keby daco, tak urcite nic, max. srdovy kolaps - moj vlastny :zipper_mouth: .
Clovek sa tu na vas tesi, jak na vianocny kolac a...
Ale sa mi nejakym nahodnym zazrakom podarilo co to prejst...ste vcera preberali svoje miery.
Pridavam svoje nalahodne: 165cm, 59kg. A to som mala 50KG tod nedavnoooo! :frowning2: :angry:
25. nov 2006 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaj, to je super, ze su tu este tvory, co maju chyby :slight_smile: uzastnu som uz dnes mala, dakujem :sweat_smile:
25. nov 2006 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som si dnes kúpila čižmy, tak sa teším, a keď som si ich skúšala, prišiel ku mne muž (môj vlastný), že aká som v nich sexi, že mám peknú prdelku :grinning: :grinning: :grinning:

skúšala som si sukňu, čo som si kúpila už asi dva mesiace dozadu a neviem, či si ju môžem dovoliť... hmmm hodím foto a poprosím reálnu kritiku, prinajhoršom tú sukňu predám, dííík
25. nov 2006 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly fot s nohami a prdelkou? a nebojis sa? ale fakt bsuper napad :wink:

kto ti poradi lepsie nez my? ale daj tmu cas... xe ma dnes indi vindi program a certica si to hadze z netu. fafa neviem ci nevari to vinko....

kritici sa 100% najdu vzdy :grinning:
25. nov 2006 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=340755&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F táto a nasledujúca

tie čižmy nie sú tie nové, len som skúšala, či sa hodia, ale už sa mi moc nepáčia, takže môžete kritizovať aj tie

dííík, nech potom nevyzerám ako blbec na ulici :grinning: (nemusím sa hneď prezradiť :grinning:
25. nov 2006 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty co robis na tejto teme?

rychlo ju zacni nosit, lebo ked bude kosa neviem... :sunglasses:

ak ale nechces mat dasich potomkov, ignoruj odkaz hore

zaverecne hodnotenie: u mna este lepslie ako MOZE BYT
25. nov 2006 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ooo, ďakujem, chcem mať ďalších potomkov, tak o dva roky, ale len jedného, teda jednu :grinning:
25. nov 2006 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tilly...ty tjapoška sexicová :angry: :grinning: ...myslím..že nemáš problémy s témou.."Xudneme"...ale mala by si založiť novú tému s názvom..."Sxizofrénia"../Tvoje druhé ja..si myslí..že je to tučné..že???...blbé..čo???/ :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2006 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty tu co robis! som ti naordinovala ineeeeeeeeeee :angry:
25. nov 2006 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...keď ja tak rada neposlúxam :grinning: ...zabiješ ma??? :unamused:
25. nov 2006 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies ze nie :grinning: certica off?
25. nov 2006 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak dík, no...

mala som o 10 kg menej, takže teraz sa cítim ako slonica, no ale tých 5-6 minimálne ešte musím zhodiť...

a nie je moc krátka tá sukňa? a tie čižmy, nie sú moc ehmm zastaralé??? mám ich už asi 4 roky, len som ich nenosila, sú úplne ako nové :sweat_smile:
25. nov 2006 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...zjavne áno...škoda :confounded: ...najedená sexica asi zasa"xudne" za pomoci mangela :grinning:
..keď už si spomenula tie písmenká "off"...kedy hodíš nejaké "ffoto"??? :grinning: ...nakoniec sa aj z Teba viamka..vykľuje ďaľšia sexica...
25. nov 2006 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: certica on! Len to nezakriknut, vy diablice...
Tillyyyy :sunglasses: :sunglasses: ...kludne aj s hlavou si mohla. Sukna aj kapanek kratsia by mohla byt, ne? Mam nechat ocumnut mangelovi? (vlastnemu :sunglasses: :wink: )

Ale bola dnes "vynimocne" aj natural rise + zeleninaa, ha!
cha, tuším ste tu všetky :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok