Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

viamka
25. nov 2006

moj muz jednim ockom mrkol, ked mi doniesol caj - mam sopel po kolena - a skonstatoval,ze je kratka, ale o to islo, ci nie?
cizmi na tuto zimu malo zdobene, malo ligotave a malo chlpate ........ proste na mestsku eleganie ako usite!

viamka
25. nov 2006

ex kde sme? mrkni na t: varovanie, mam problem s vajcami.......... 😅

expertka8
25. nov 2006

...aha..certica...a cat 😀 😀 😀

...ja radšej ani nejdem písať...čo dnes skončilo v bruxu...ale keďže sa tu každý ospravedlňuje...ja sa musím obhájiť tým množstvom červeného vína...však Kataríny je len raz do roka..ne???

..ozaj...cat...aj ty si Katarína????

cat
25. nov 2006

Ex, hej som a prajem ti všetko naj k meninám 🙂 ja som neoslavovala, ja spracúvam tie litre šampusu vypité včera na stretávke zo školy 😀

tilly
autor
25. nov 2006

katkušky ešte raz všetko naj 😉

no cat, pochváľ sa, ako bolo

baby, tak dík, neviem síce či sa odhodlám niekedy si tú sukňu obliecť, ale aspoň ju nepredám 😀

tilly
autor
25. nov 2006

jaaj, no a hlavu som musela odrezať, lebo som sa tam desne ksichtila, fuj, nie som fotogenická a toto bola hrúza

expertka8
25. nov 2006

..cat...dík..nápodobne...želajme si spoločne čo najrýxlejšie zhodenie tej popôrodnej slaniny 😀

viamka
25. nov 2006

foto bube po sukromnej lekcii o foto. typujem, ze kym to pochopim, a potom uspesne realizujem, budem sexica aj ja. 🙂 miery hore 😖

cat
25. nov 2006

ježiš Tilly došla som dom taxíkom o 04.30h 😀 zvrhlo sa to, my sme boli strašné hovädá už počas školy. A jeden spolužiak sa mi priznal že som bola jeho tajná láska 😀 somár, to asi ten alkohol 😀

expertka8
25. nov 2006

..viamka...pošli foto..ja Ťa "upravím" 😉 🙂 😀

certica
25. nov 2006

No jasneee, vsetko NAJ-SUPER-EXTRA-SPECIAL vam Katarinam, ja som uz na vas myslela rano, ale ani za toho oneho sa pripojit. Expis nejaku debatu s verulkou na temu dnesnych menin hodila, tak som vedela...A cat som tiez medzicasom vystopovala jak taky pes - co je zac (teda len krst.menom zatial)

Inak cat prehanaj uz konecne! 😉

viamka
25. nov 2006

nerozumies? tam este nie som ☹

startovacia pozicia: mame mna, mame fotak a ? 😅

cat
25. nov 2006

Dakujemm 🙂
certica, idem už spať lebo nevidím a spala som iba 3 hodiny. Zato som do 4 rána tancovala, konečne zase po čase 😎 😀

expertka8
25. nov 2006

..aj ja padám cicušky..my sme pre zmenu dorazili domov o 3.30 😅 ...DN 🙂

tilly
autor
25. nov 2006

super, takže bolo dobre, no spolužiak bol zlatý, to vždy poteší, takéto zistenie 🙂

strašne ma bolí chrbát, idem ešte pokukať nejaké tie autá, lebo sa už z toho zbláááznim, pritom mi muž sľúbil, že keď zarobím, môžem si objednať astru a prd z toho... 😠

tilly
autor
25. nov 2006

http://www.mobile.de/SIDdqfnBgM49zwPJ1omOQyZcA-... ale v takomto by som bola sexica 😀

brú

viamka
26. nov 2006

anorekticky co varime?

fafa
26. nov 2006

knedla, kapusta, pecene bravcove...manzel sa vracia domov, cely vikend nebol doma...tak sa trochu snazim...mne vychadza tak salatik z tej kapusticky 😀 😀 😀

certica
26. nov 2006

Tak ja sa chystam obalovat a vyprazat baklazanik pre draheho (on ma rad vsetko co sa da postriekat tatarkou 😀 ), krpec ma kuraci perkelt a mamca musi dorazit zel.rizoto zo vcera...
Bon appetit 😉

fafa
26. nov 2006

Ake mate pestre menu... 😀 ja robim aj knedlu, lebo tu to nedostat...tak raz za cas sa prekonam 😠

viamka
26. nov 2006

pecene pstruhy, zemiaky varene le vo vode a kysla kapusta. polievka klasika kuraci vyvar 😉
certica kolko cm maju rhubku bakl na vysnazanie, ak su to teda koliecka. supu nechavas?

tilly
autor
26. nov 2006

ja sa chystám robiť kuracinu na 150ty spôsob, kydnem tam zeleninku, bude to možno aj trošku zdravé... k tomu pečené zemiačiky, malý spí, muž zas umýva afto, nemám sa kam ponáhľať

ikke
26. nov 2006

ehm... (tiez tak trochu patrim do tejto temy 😉 )
my sme pred tristvrtehodinkou doranajkovali 😅

fafa, ako robis knedle? pouzivas drozdie cerstve alebo praskove/instantne? u nas knedle tiez nedostat ☹

certica
26. nov 2006

viamka, ja vsetko od oka...ale schvalne som na to mrkla a myslim, ze tak 1,5cm. Supu odstranujem, ale ked len tak na naprirodno smazim alebo grilujem, tak je to natensie a so supkou 😉
Inak nejaku fajnovu rybu bych si dala 🙂

verulka
26. nov 2006

Caute baby, Tilly, este sem pls zaves na chvilku fotku, aj ja chcem vidiet 😉 Kde si kupila cizmy? Ja uz 2mes zhanam a nic z toho 😠
Ja som vcera oslavovala vonku- moc sa nevydarilo a tak som dnes mrzuta, unavena a musim sa ucit 😝
Obed sme mali porokovu polievku a rizoto 😀 😀 co ine? a este pagace, kt. mama doniesla zo stuzkovej...
mne sa uz predkramovo nafucalo brucho ☹ nab.tyzden sa cvicit von nedostanem(fakt drtim) 😠 Ale uz fakt nezerem 😀 I ked vcera som skor ine prehresky mala....
Kocky- katky vsetko naj k meninkam- vcerajsim 😅 Okrem vsetkeho doleziteho zelam vela zhodenych kg 😉

viamka
26. nov 2006

fafa, mam pocit, ze mame spolocnu diagnozu,: ked ja nemozem, nech si aspon moja rodinka uzije. tiez im vyvaram ked ja sa snazim drzat na uzde. ale knedla, klobuk dole. ja robievam en tu sialkovu.

certica
26. nov 2006

Pocuvajte baby, ja ked chudnem, tak sa vyzivam v tom, ze ostatnych stale niecim ponukam a krmim. Mne to proste pomaha, aspon o tom hovorit, vidiet a citit. Otazka do plena: Myslite, ze som normalna..? 😕

viamka
26. nov 2006

no presne to som myslela, certica. ja to nechcem posudzovat, ci si ok, ale aj ja som taka, javne aj fafa a nebudeme jedine, ak sa anorekticky priznaju. 😠

😀 jaj, neni nad to, uvarit, nastolovat, skontrolovat ako chuti - z toho mam radost. len to finale - debordelizacia kuch., to nemusim.

viamka
26. nov 2006

tilly zobrala si dnes suknu von?

fafa
26. nov 2006

Kocky, ja tu mam aj svokru, tak som si trochu s tou knedlou splhla 😀 Robim normalnu kysnutu, z cestveho drozdia...nevedela som sa na to dlho odhodlat, ale je to lahke...ale zajtra dietkuju aj moji....kazdy pondelok cestovinky... 😝 Inak som aj ja v predkramovom rezime, tak stale hladam cokoladu...este ze tu nie su v nedelu otvorene obchody.... ☹