Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

vavka33
27. nov 2006

Verulka,no ja by som,ale akosi mi to nejde.Asi neporodim valibuka 😉

certica
27. nov 2006

vavka a Ty co tu hladaaas? 😕 😀

expertka8
27. nov 2006

...certica..kým nemám "dlhé" prsty..tak je dobre 😝 😀 ..inak máš pravdu..som úúúplne normal..mám 2 nohy...a na konci rozstrapkané...aj ty??? 😀

verulka
27. nov 2006

Moja segra sa rozhodla na Vianoce kupit nasim do domu velky posilovaci stroj, takze min. raz za tyzden bude cvicko zadara 😀 😀
Certica, no my neviem ako s tym morom...Ale aj Teply Vrvh to isti 😎

certica
27. nov 2006

...dlhe prsty...? A to, co, pocuvaj, je prave poludnie 😀 .
Kolko strapcov mas ty? 😀

expertka8
27. nov 2006

...certica..adrenalín..ne??? 😀
..ale nie...v živote som nič neukradla..veď má len jednu česť 😔
..no babenky..ja zasa padám pre malú..2 hodinové fitko isté...zatiaľ páááá 🙂

krissy1
27. nov 2006

babyyyyyyyyy aj ja cem byt o tych 17kg lahsia.......... 😢

verulka
27. nov 2006

krissy, budes, ked pride spravny cas...ten teraz nie je 😉 laura/viktor za vsetko stoja 😀 moc drzim palce- aj ja som marcova 😉

certica
27. nov 2006

aj ja verul 😉

krissy1
27. nov 2006

sak to ja viem,ale ako to stopnut teraz???sak sa motam okolo 100vky 😝

certica
27. nov 2006

krissy, zase dost podstatne je aj vyska. Ty si navyse tehulos...tak sa ozvi nejakych par mesiacov neskor - my Ti zostavime komplet cvicebno-stravovaci poporodny plan 😉 😀

certica
27. nov 2006

A este je dolezite ako sa clovek citi...teda vo svojej vlastnej kozi 😉

krissy1
27. nov 2006

jaj certica oki....ale ako sa kontrolovat uz teraz???sak aj ako tehu musim byt atraktivna a nie vrece...inak mam tych 178-9cm...

verulka
27. nov 2006

krissy, to je velmi individualne...Zavisi od toho ako si bola pred tehu, ake zvyky, stravovanie a pod. Ked budes papat vyvazene a napriek tomu vaha poleti hore, s tym nic nespravis. Mnohe zeny pribrali 20-30kg a po porode boli rychlejsie na povodnej vahe ako ja co som pribrala max 9...Niektore zeny kojenim chudnu , ine nie...Takze zdravo papaj a ak ste ok, zarad nejaky pohyb- prechadzky, plavanie...Ja som nachodila fakt cele km) alebo skus tehu jogu (po nej som sa citila skvele) Hlavne sa nestresuj teraz takymito vecami. Ked budes dokojena maminy, potom sa mozes dat do roboty a potom to uz zavisi hlavne od tvojej pevnej vole 😉 Drzim palce

krissy1
27. nov 2006

vdaka 😉

vavka33
27. nov 2006

Certik,ja som sa tu nahodou ocitla,lebo s mojim stravovanim si pripadam,ze tu zapadnem 🙂 Ale dala som si teraz ryzu a jedno upecene kridielko.Tiez take lahke... 😀

verulka
27. nov 2006

vavka, dobru chut...Ale vas tu - ak bude treba- privitame az ovela neskor...To uz tu ale snad budu ine kocky, my uz budeme spokojne so svojimi postavami 😉 😀 😀

vavka33
27. nov 2006

No teda.....tak vam budeme aspon zavidiet,to mozme,nie 😉

certica
27. nov 2006

No, medzicasom uz budeme mozno zas tehulkach 😉

vavka33
27. nov 2006

dobre,tesime sa uz teraz 🙂

tilly
autor
27. nov 2006

no, myslím, že so svojou postavou nebudeme spokojné nikdy...

skúša chlop a mladý... takže blbé, lebo keby skúšal starší chlop, tak by možno tá sukienka zabrala 😀

je mi zle, idem do sprchy a chrápať, paaa, bože zajtra zas do školy, asi sa obesíííím

viamka
27. nov 2006

verulka, si sa stazovala, ze to tu zije len vecer, no nemam ten dojem.

expertka8
27. nov 2006

..no pjepáčte...c...som sa urazila.......idem sa zasa odraziť...

verulka
28. nov 2006

Ex, uz si odrazena 😀
Viamka, no som spokojna...
Tilly, a co je mlady zly 😉 vsak aj taky sa lubi pozerat...Znamku si tym sice nezlepsis, ale aspon mu sprijemnis cas, ktory tam musi stravit...Bude mat lepsiu naladu 😉
Certica uvazujes o prirastku do rodiny?

viamka
28. nov 2006

verulka ideeeeeeees. s tymto telegramom chces vybavit celodenne hlasenie, co vsetko do teba padlo?????????????? 😠

smajlik sa mi nepodaril - oprava 🙂

ex niekedy zavazia aj mangelove argumenty... vcera bol presvedcivy 😉

certica
28. nov 2006

viamka...ten moj bol tiez (presvedcivy), az sa mi to nezdaa 😕 😀

verulka no sem tam uvazujem 😉

expi ved si sa vcera rozculovla nad fungovanim tohto statu, tak som sa aj bala nieco o ryzi zacinat 😀

viamka, ucim sa od verulky - uz len strucne prehladne telegramy. Viem, ja co zas bude vecer..? 😕 🤐

cat
28. nov 2006

čaute, ja som hladná jak pes 😀 😠 😀

cat
28. nov 2006

tož kde ste všetky? Ja potrebujem súrne podporu inak požeriem čo predo mnou neutečie 😀 😖

certica
28. nov 2006

cat, ja Ti uteciem - ak budem ovsem vladat 😝

cat
28. nov 2006

priznaj sa certica čo si dnes jedla? nebodaj ešte furt ryžu?? ja som si dala pollitrák vody lebo už som teraz závidela ešte aj psovi granule v miske 😀