• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako ste schudli a koľko po pôrode?

24. januára 2011 
..certica...sladké snívanie../aj so mnou/ :grinning:
28. nov 2006 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no hello kočenky anorektičky :wink:
tak ja som tu len na skok, tento týždeň z cvičenia zas nič nie je, v piatok mám skúšku, neviem kedy sa mám učiť, booože, zas tam pôjdem tupá ... ako vždy... :frowning2:
28. nov 2006 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tupa, ale v peknej sukni. vsetci to hovoria - neviem nezvladnem, neurobim a sup z jedna. drzim palceky.
28. nov 2006 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..skúška je odvodená od slova skúšať..takže vyskúšaš :wink:
28. nov 2006 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no ja takym stylom skusam chudnut :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. nov 2006 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..emjee..nekecaj a nezavádzaj...héééj..niekde som čítala/..a rozprávková sci-fi knižka to nebola/..že sa Ti podarilo sxudnúť :slight_smile:
28. nov 2006 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: viamka, ja fakt nie som ten typ, ja neviem, nezvládnem a občas vyjdem s trojkou, ale fakt len občas :grinning:

ex, no hej, veď s tým tam idem, je to predtermín, takže nemám čo stratiť, len ma to bude mrzieť a aj tak si to potlačím pred sebou, inak MILUJEM PREDTERMÍNY :grinning: ale som tuším mimo chudnúcej témy :grinning: takže, ak tú skúšku fakt urobím, tak sa pridám k ryžomučeniu aspoň na pár dní :wink:
28. nov 2006 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ste tu?
Ja tiez len na skok od ucenia a nikotynu :unamused:
Ex, mala si nejake narazky na blondyny? :angry: ako nieco sa ti nepaci, ci len zavidis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Snilko, teda, no vyzera to jasne, u mna je len to brucho a mierne krce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja som dala dole 1kg ale vyzeram akoby som dala 3 hore(ach ta mrcha nekonecna- nech uz dorazi a potom brusko trochu slasne)
28. nov 2006 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly- vsak 3 je dobre- mne staci autogram v indexe- viac ma nezaujima
inak ryzovy chlebik je mnam-mna, aspon ma nuti pit, lebo inak sa moc lepi na podnebie
28. nov 2006 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..verulka..jasne že závidím...zajtra si to svoje červené háro zmením na blonďavú hrivu :grinning: ..nex som ako pravá cica mica parádnica :grinning:
..mne váha zastala :angry: ..len dúfam..že sa nerozbehne zasa o mesiac??? :angry: ...do Vianoc xcem ešte čarovať s nejakými sympatickými číslami.. :sweat_smile:
28. nov 2006 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jee, no za trojku ho vybozkávam, viac mi netreba :grinning: nie som typ, čo sa naháňa za jednotkami, mám vždy tak jednu za rok :grinning:
28. nov 2006 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj, vaha sa pohne- vsak tebe sa tu tusim dari najlepsie...Mne sa uz 4roky pohybuje v istom rozmedzi a neviem to prelomit. Avsak rok 2007sa blizi a ten sa mi vidi dobre- konecne bude povodna vaha...
28. nov 2006 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, baby hodte nejaky lahky recept na lahke jedlo pre celu rodinu...zajtra chcem ist cvicit...a nemam cas vyvarat...ale musim nakrmit celu rodinu...
28. nov 2006 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm, zeby rizoto alebo cestoviny napr. s tuniakom? Rychlo a dietnu polievku som sem uz pisala, ale nikomu sa nepozdavala- asi :grinning:
28. nov 2006 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co s tym tuniakom? ja viem len so smotanou :unamused: ...suroviny su...a polievocka bola aka? zeleninka?
28. nov 2006 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
exp no ale odvtedy ubehol uz mesiac a stojim na jednom mieste :angry:
28. nov 2006 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som bola vdacna za statie na mieste, keby sa mi podarilo dat dole takych 5....
28. nov 2006 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si dnes prezerala moje studijne vysledky :stuck_out_tongue_closed_eyes: des a hruza :grinning: ale hlavne, ze prechadzam
28. nov 2006 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...emjee..veď obdobný problém riešim aj ja teraz..do kelu...už iba -3kg dole...a hneď sa u mňa naštartuje ďalšia motivácia na zhadzovanie ďaľšej -10...Bože..prečo musí byť tehotná ženská zákonnite unikátny tuleň???? :sweat_smile:
28. nov 2006 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ja som si istá, že sa mi nepodarí dosiahnuť môj cieľ ( do vianoc dať 7 kg dole... :unamused:
28. nov 2006 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som este ani tehotna neni :confounded:
ale v piatok som sa v obchode narvala do 42 lyziarskej bundy a aj som ju v pohode zapla, co ma velmi tesi, lebo sportove oblecenie je velmi tazko zohnat vo vacsich velkostiach
28. nov 2006 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly no 7 uz asi nestihas zdravym sposobom, ale nejake 2-3-4 este ano :wink:
28. nov 2006 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
emjee, tak ja sa za svoj index hanbím ako pes, ale čo, hlavne, že som sa dostala až sem a dúfam, že to dokopem aj k promócii, potom to už nikoho nebude zaujímať, no nie? :wink:
28. nov 2006 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave surfujem po ponukach prace - neuveris, ale v rakusku sa velmi casto spominaju "vynikajuce studijne vysledky" - ja som rada, ze som niektore veci dokazala ako tak s odretymi usami preliezt :sweat_smile:
28. nov 2006 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fafa- uvaris kur.maso a kusok ryby v lsanej vode a ked je to makke, tak prihodis nahrubo postruhanu mrkvu a kalerab, prikryjes a nechas odstat(ostane to chrumkave), dochutit. Cestoviny s tuniakom(vo vl.stave): na lubovolne cestoviny vykydnes konzervu, pridas vswetku moznu surovu zeleninu(rajciny, papriky, por, uhorku...) a papate :grinning:
Ja si uz ciele- konkretne nedavam. Pre istotu...
Emjeee, ja ich nejako nekontrolujem, vsak kto kedy bude :wink:
Ex, mozem sa ta opytat kolko mas kg (ak ti neva, mozes aj ip) lebo nemam predstavu, na fotke vyzerasv pohode a ty ze dalsich 10 dole...Spominala si, ze si vela pribrala pri tehu- aspon mysilm). KAzdopadne Baby, do bojaaaaa!
28. nov 2006 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fafa ja som dnes mala cestoviny s hribovou omackou uncle bens - velmi dobre :wink: omacku staci len zohriat, naliat na cestoviny a zjest :stuck_out_tongue_closed_eyes: 1 pohar staci pre 2-3 osoby
28. nov 2006 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee, som rade ze sa drzis temi- ako my vsetky, ked som t videla na titulke, som sa zlakla, ze nas ids zamknut.

tilly, skusky co spravite alebo preleziete su vasim uspechom. nech si to kazdy skusi a o objektivite vieme svoje, takze aj s trojkou mozes byt chytrejsia ako niekto s jednotkou.

mam otazku kedy schudnem? :grinning:
28. nov 2006 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viamka vies ake budem mat zajtra ip :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

schudnes ked to budes najmenej cakat :wink:
28. nov 2006 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka, tvoj optimizmus, to je nieco.

fafa tuniak na smotane mooooc kal. marinuj: oliv oil len tolko aby sa dal tuniak potriet, nie aby plaval, koren zel., struhana c. vino, hnedy c. 1PL! aone sol, a tazke koreniny. byliny podla chuti 24 hod pozorovat. a sup na pekac aj s marinadou.
28. nov 2006 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...baby..stresujte ma prosíííííím..počas stresu dokážem xudnúť priam zázračne :grinning:
28. nov 2006 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok