• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako ste schudli a koľko po pôrode?

24. januára 2011 
expertka myslíš na moju :grinning: :grinning:
29. nov 2006 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...snilko...ty egoistka.. :sweat_smile: ...a co já...ptám se... :grinning:
29. nov 2006 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
expis, ja som prekvapko samo o sebe :wink:
Inak ma stves, ja ze nejaka dobr.nadacia vramci predvianocnej atmosky, ale kukam, ze nadaciu budeme potrebovat my :grinning:
29. nov 2006 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..certica..ja by som mala ísť prvá..bo zaxvíľu mám narodky...takže baby...číslo účtu je: 243658709/0200...každý príspevok poteší...ďakujem :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2006 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masová-ješ maso,bez vsetkeho,len zeleninu...tyzden-kazdy schudol,otec volakedy dávno 7kg...ryzova...mliečna..polievkova...delená..ked mas volu,disciplinku,,ide to..ked cviciš,nebude na tebe koža hompálať :wink:
najlepsia otcova nedobrovolna dieta bola,ked mal zadrotovanu sánku mesiac...pri buračke...nuz 25kg zhodil....
vsetko sa mu postupne pri tychto dietkach vrátilo,,, :grinning: :grinning: skor,či neskor...alebo ked prestal fajčiť,to nam kvasil pred očami :grinning: :grinning:
no posledne dva roky je štihly,
ale jedno je iste,geny neodžubeme :frowning2:
tak ja sa schvalne snad za mesiac postavim na váhu,mozno za dva,,, :grinning: a mozno si pojdem rovno mensie veci nakupiť :grinning:
29. nov 2006 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako vsak take ja nepotrebujem :grinning: :grinning: :grinning:
Ex, origos pri ryz. diete jes stale iba ryzu. Ja mam dnes rajciny a ryz. chlebikom. Neranajkujem- akosi nestiham, iba vypijem pol l vody a kavu. Ale zacinam jest okolo 9. nie je to ideal, ale inak sa mi nedari...
snilko, ty budes mat snad coskoro iny "roblem"s bruskom- este nic noveho?
29. nov 2006 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ty kokso..za mesiac..25kg :astonished: ...to sa dá????...to musí byť brútus voči telu...kde sa ja hrabem so svojím mesačným úbytkom -3kg??? :sweat_smile: :grinning:
29. nov 2006 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ex, ale to je extremna situacia...Mne by stacilo 5-7kg a koncim s touto temou :grinning: ale to mi nehrozi, takze tu este budem oxidovat.
fafa tu posilku zavidim, mne to hrozi od januara :wink:
29. nov 2006 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..verulka..ja netrpezlivý tvor som za každý extrém :sweat_smile:
29. nov 2006 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ex, tak si zmen nick na extremku :grinning: ale take chudnutie nie je ozajstne :wink: mne vsetci tvrdili ako brutal schudnem po mandliach a nic...
Zato cele leto na biku (predtym aj s prednou sedackou) sa podpisalo na mojich nohach skvele (pekne ich vytvarovalo), vrelo doporucujem :sunglasses:
29. nov 2006 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smola, ale my nemame muzsky metabolizmus a ked ma niekto 3kg nadvahu, nema sancu schudnut 25 a vyzerat normalne :wink:
expi, tak ci tak, do skupiny netrpezlivych extremistiek ma mozes bez obav zaradit :sunglasses:
29. nov 2006 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kupim si na vyplatu,niečo malé,niečo zvodne,niečo čačane,čo je dvojnasobne menšie než moja váha :grinning: a na jar mi to bude ok :wink:
29. nov 2006 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ervotoc skvely napad, ja ani nemusim nic kupovat, staci ked vytiahnem nieco co som nosila pred porodom :wink:
29. nov 2006 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to maš dobre,ja som ale pribrala uz pred otehotnením :unamused: :wink:
29. nov 2006 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja naštastie nie, bývala som u svokrovcov a vraj v strese sa nepriberá :grinning:
29. nov 2006 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako u koho...jeden v strese chudne,druhy pribera... :wink:
29. nov 2006 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak ex, vecer sa nepobavis, teda aspon na mne...prisiel mangel, ze ho priserne bolia krize, takze ide behat po dr....takze zase trcim doma s detmi... :frowning2: no snad mi to vyjde zajtra...neviete poradit nieco na tie krize? fakt vyzera biedne ten moj muz... :rolling_eyes:
29. nov 2006 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fafa, poskakat :grinning:
29. nov 2006 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Strava
Nezabúdajte, že vplyv na vašu chrbticu má aj strava. Do tela musíte neustále dodávať látky, ktoré udržia vaše telo v dobrej kondícii. Strava bohatá na kolagén, zinok a vitamín C pomáha odstraňovať bolesti chrbta.

Vzdajte sa tukov a veľkého množstva bielkovým v strave, radšej jedzte celozrné produkty, ovocie, zeleninu a ryby.

http://www.gendzo.sk/gs/view.php?id=70&kat=12&str=1&sort=&rs=
http://www.lady.sk/tlac.php?id=104
29. nov 2006 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze mam po nom poskakat???? no to beriem... :grinning: :grinning: :grinning: dnes ma uz trochu naserkal...takze to bude "riadne" liecenie...inak ex, toto ked mu precitam, tak mi zatrhne konika :grinning: ...prave si vymenovala vsetko, co on nemusi...ale aj tak dik...ty ex...len kde vezmem australske pivo... :astonished:
29. nov 2006 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..padám babenky..smer..pre malú do školy :slight_smile: ..zatiaľ pááááá
29. nov 2006 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
exp, ale to nebol az taky easy oriesok tentokrat,hmm? alebo si mala cik pauzu :grinning:
29. nov 2006 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ex, to ako zvladas vsetko tak rychlo vyhladat :confused:
baby, prave si sedim a mne na bruchu odstavaju gate :grinning: konecne neprevisa brucho ale naopak...bud sa rifle necakane roztiahli alebo sa mi zmensilo brucho :wink: to asi tym vcerajsim parizskym salatom :sweat_smile:
29. nov 2006 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka alebo Ti drahy kupil nove rifle :grinning:
29. nov 2006 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Verulka, ty sedis a odstavaju ti rifle ?:astonished: ...este keby si lezala, to chapem...ale co potom robis v tejto teme?????
29. nov 2006 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doplnujuca otazka: odstavaju Ti fakt vpredu alebo vzdadu..?
29. nov 2006 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne vzadu skoro vsetky... :wink: a na stehnach sa trhaju a hore previs na bruchu...takze mate dokonalu predstavu o mojej postave :grinning:
29. nov 2006 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fafa, ked si kupis o dve cisla mensie... :grinning:
29. nov 2006 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja osobne nemam specialne problem s bruchom, ja ked chudnem resp. priberam, tak absolutne vsade a pomerne rovnomerne. Jedine, co ma se..e, ze ked schudnem, doplatia na to aj moje kozy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. nov 2006 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok