Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

erika153
29. nov 2006

prepnite si na primu a prestanete jest uplne ked zazriete tu nadheru 😀 😝

mixka
29. nov 2006

radsej nie, to sa neda kukat 😠

erika153
29. nov 2006

prave som sa chcela spytat ci este slintas ked si si na to prepla 😀 😀

expertka8
29. nov 2006

http://www.zasmejse.cz/download.php?id=1542 😀 😀 😀 ..neberte to prosím ako inšpiráciu na večer 😅

expertka8
29. nov 2006

...ty kokso...mixka..nezaspím... 😲

mixka
29. nov 2006

mrkla som na dvojke anorexiu, tak mam na jeden vecer dost...

erika153
29. nov 2006

ex 😀 😀
jezis zeny pozerate to?? to je humus. ja si myslim ze tato tema vam uz nebude treba ked zbadate co z nas moze vzniknut postupnym sebanicenim. 😕

certica
29. nov 2006

...a zas to neni az tak blby napad 😎

viamka
29. nov 2006

klucove slova chipsy, cokolada a pod. tu vobec nepouzivej prosim ta erika 15 😠

emjee
29. nov 2006

baby, tento rok som bola na dovci a stretli sme tam czoborku - keby ste videli ako ta jedla 😀 2 hodiny, plno plnych tanierov ... 😉

tilly
autor
29. nov 2006

fuj, fuj, fuj, tak toto je sila, na prime idú tučkovia, no hrúza táto žena, do ročného decka nacpala pár zákuskov a dala jej to zapiť kolou!!! tá malá aj tak vyzerá, no fuj, kak, ble... 😝 a čo všetko mala v chladničke, to ja by som nedala ani nášmu psovi...

expertka8
29. nov 2006

..normálne tú primu žerem...aspoň niečo večer 😅

viamka
29. nov 2006

certica, kedy to mas dostat? podla mna mes typise priznaky. 😅

certica
29. nov 2006

viamka, ja to v poslednej dobe nejak nerozlisujem 😕 😅

expertka8
29. nov 2006

...emjee...ako vyzeral life???

mixka
29. nov 2006

fuj, kak, ble to je dobreee 😀 😀 😀
emjee, ale ked pravidelne cvici, tak sa to asi da. inak, ja ju nemam rada

tilly
autor
29. nov 2006

fuj, že 250g tatarky za týždeň, no ble

emjee, no hej, to je tiež zdravá výživa, najprv sa nacpať a potom nežrať a cvičiť do úmoru... to asi tiež nie je najlepšie...

viamka
29. nov 2006

emjee rok som cvicila s babou "ako" czoborka a nechcem krivo obvinovat, ale oni slapu na inych"vyzivovych doplnkoch" ako my. to co si videla bola tzv. objemovka. to je ta krajsia tvar, nepytaj sa co bolo o par tyzdnov...

tilly
autor
29. nov 2006

mixka, to používam veeeľmi často (pri peších prechádzkach s malým, lebo on chytá rôzne hnusy do paprčiek a ešte si to ble aj zopakuje 😀 )

expertka8
29. nov 2006

..viamka..pokračuj...to ma zaujíma...povídej a přehánej... 😔 🙂

emjee
29. nov 2006

ani ja ju nemusim, life vyzera, co ja viem, normalne, ziadna kraska nebeska 😀
nesledovala som kolko toho pojedla, ale ranajky, obedy, vecere si vychutnavala, nikam sa neponahlala, nalozila si kolko chcela - tak by sa malo jest
inak cely den prelezala na plazi, z 11 dni tusim 7 dni precvicovala rano o 10 taku hodinku a potom dosla na plaz, kde cele dni lezala, citala a opalovala sa (ja by som zdochla od nudy cely den takto lezat), vo vode som ju videla malo

mixka
29. nov 2006

tilly 😀 😀 😀

viamka
29. nov 2006

kriste, v treningu sa cvici 5 hod denne hmota plus zostavy a plus 2,5 hod kondicka, tak co mala robit na dovolenke? lezat, nie. no ja by som sa tiez nedvihla. 😎

ja neodsudzujem tulenie dovolenky a ked chcem spoznavat, idem na spoznavaci...

emjee
29. nov 2006

no ved dobre, ja jej to neupieram 😉 ja len, ze ja by som nevydrzala lezat

expertka8
29. nov 2006

..viamka..xceš povedať..že 7,5 hod./denne strávi tá fanatička v telocvični???...to nemyslíš vážne??? 😲

viamka
29. nov 2006

sa tym vacsinou zivia........... vlastne su ziveni........ sponzormi, ale len v aktivnej forme. potom uz musia makat na seba a to su vacsinou o fitkach.

certica
29. nov 2006

tak som si nachvilu odbehla...
pocuvaj viamka, nejsi si ty nahodou Czoborka? 😀

expertka8
29. nov 2006

...aj mne sa zdá..pozrite sa ako sa vyzná...normálne je nadupaná.....také tempo by som rozhodne nevládala ťahať.. 😒

viamka
29. nov 2006

som spadla z pripojenia, tak neviem co sa tu deje 😅

tilly
autor
29. nov 2006

czoborka má tri detičky ??? 😀