Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

ervotoc
30. nov 2006

a ja mam este vacsi ciel,na jar vam sem hodim fotos,kde si budem vykračovať v suuuper ohoze o dve velkosti nižšie..fakt...
ja nevidim nič zle na velkych cieloch

expertka8
30. nov 2006

..ervotoc..ja to risknem už na Vianoce 😅

ervotoc
30. nov 2006

kto neriskuje,nemá 😉 😀

expertka8
30. nov 2006

...prečo nie som v niektorýx momentox xlap???? 😠 ...mangel si hneď po pôrode zobral na 2 týždne dovolenku..aby som sa z toho všetkého nezbláznila...po týždni sxudol 6kg...čo ja som sa s týmto číslom trápila takmer 2 mesiace...a to sme jedli obaja v rovnakýx množstváx... 😨

ervotoc
30. nov 2006

ano ,moj by potreboval zas pribrať,tiez to ma na dlhu trať,ako ja 😉

expertka8
30. nov 2006

...mne sa xudí xlapi absolutne nepáčia..také fifi pierko by ma absolútne nepriťahovalo..radšej nex má zopár kíl navyše..ako keby ho malo odviať..keď nám tu silnejšie zafúka 😝 😀

verulka
30. nov 2006

ex, chlap? 😕 😝 to ani ak by mi zaplatili...Vsak by so mo tolko skvelych veci prisla...Inak moj muz ma 65-67 kg a ked sme sa brali mal tak ako ja 57-58...Onzozere o 10vecer celu pizzu, polku chleba s niecim a nic...Ako kyselina, vyzera to tak, ze ajka zdedila ten metabolizmus po nom- mozno sa nebude musiet trapit ako jej maminka 😉
nechcem ta demotivovat, vsak vies, len vystriham- ked je kilecek navyse viac ide to lahsie, ale tie posledne...
Ja pokial nemam foto v plavkachj maskujem na vybornu...len tie plavky 🙄

ervotoc
30. nov 2006

ani mne sa nepacia,nepacili nikdy,skor čim vacsi, 😉
hehe já neviem ,bum amorov šíp a mam preeeesny opak dovtedajšieho idealu 😀 😀

expertka8
30. nov 2006

...verulka...podľa mňa to preháňaš...videla som Ťa na pár foto..a nexce sa mi veriť..že na všetkýx si "maskovaná" 😅 ..podľa mňa si na seba dosť prísna.. 😕

verulka
30. nov 2006

ervotoc taky tak.. on neni uplne fifpierko, ale ma k tmou blizko 😀
a jeho ideal bola dlhe rovne hnede vlasy a mala s hnedymi ocami 😉 a ma mna, no nemenil by 😀 😎

ervotoc
30. nov 2006

ale postupne na tom pracujeme 😉 mne ide len o zdravie,nech ma ok zaludok a vsetko 😉

verulka
30. nov 2006

ex, ale predsaa nezavesim na net take, kt. nieco odhaluju 😎

ervotoc
30. nov 2006

jasne ze je na seba prísna 😉

ervotoc
30. nov 2006

to je ta chudnuca provokaterka 😉 😀 😀

certica
30. nov 2006

ervotoc, to tak byva...ja vzdy tmavy, vysoky, modrooky, kludne nejake tie kila navyse -aby sa bolo o co opriet a mam zelenookeho spinaveho blondaka, stihleho, akurat ta vyska sedi. Ale aspon ma poriadnu rit a nohy - hraval basket 😀 .

Ale to boli take idealy a la 16-tka. Cim som starsia, tym viac zistujem, ze ma na chlapoch absolutne nepritahuje fyzicno, ale... 😉

verulka
30. nov 2006

minule som citala, ze ked chces schudnut mal by byt tep v rozmedzi 70-90 za minutu..Jediny problem je, ze ja mam cca 90 v klude, ked cvicim musi vyt 110minimalne...Takze ja bud chudnem v klude alebo vobec...
Inak ten inedx mam ok, tlak skvely a cholesterol mi este nikdy nmemerali- asi
Ja a prisne- hmmm, ak by som bola, tak neoxidujem v tejti teme 😀 😀 😀 Ja uz dumam, ze aku temu si zalozime kedze uz coskro schudneme, tak aby sme sa tam vsechny opat stretli

certica
30. nov 2006

verulka - tema modelky 😉

expertka8
30. nov 2006

..verulka..."spomienky anorektičiek" 😀 😀 😀

ervotoc
30. nov 2006

hehe preeeesne moj opis,,,,a u mna sedia len tie modre kukuč a basket tiez hraval 😀 😀
no jasne v 16nastich a plne pery...jemino ja som bola inak povrchna,ja som nedala šancu chalaniskovy zaluuubenemu uz len preto ze prisiel pre mna v rifliach ktore sa mi nepacili 😖 des 😀

expertka8
30. nov 2006

...mne sa stráááášne páčia vyholení 😅 ...jáááj..to hladkanie po vyholenej hlávke...a už som v ráži 😀 😀 😀

ervotoc
30. nov 2006

no to ano-tie anorektičky...nechcem sa nikoho dotknuť ale dnes po vzhliadnuti niektorych tehul.albumov,mam pocit ze po ich porode tie anorektičky budu aktualnou temou..to pišem teraz vážne,som bola šoknutá

expertka8
30. nov 2006

..ervotoc..máš na mysli prípady typu...pred tehu 50kg...a na konci tehu ani 60kg...a už vzdyxajú aké sú "vypasené" 😅 😀

ervotoc
30. nov 2006

ja mam mini ježa doma 😉 ale v lete vyhol 😉
inak bracha je non stop vyholeny,aj plno kamosov,je to prakticke 😉
mne sa nepacia ale vlasači,malokomu sa to hodííí...noa čo nechapem,aj ked som z fachu,chlap a trvala a este ked si da na čierno..och fuj,to prevraciam očami

ervotoc
30. nov 2006

tak,tak... 😉

expertka8
30. nov 2006

..trvalá???..ervotoc..ja mám kučeravé vlasy od decka...takže aj sa Dajko s vlasmi hodí po mne..ax jaj... 😅 ..zabijem ho??? 😀

ervotoc
30. nov 2006

kam ste zmizli?pozerate albumy? 😀 😀

ervotoc
30. nov 2006

to je ok,aj my mame kučerkov-kukov v rodine,ale chlap -trvalá a este plácne na to farbu...bliať 🙄

expertka8
30. nov 2006

..v detstve som priam nenávidela všetky tie staré tety z paneláku..ktoré mi čuxrili tie kučery..ktoré som si poctivo ulizovala..lebo sa mi to stráááášne nepáčilo...a tety pri tom mojom háre dostávali orgazmus.."jój..aké máš krásne kučeravé vlásky...vieš koľko peňazí ušetríš na trvalú..a pod.bludy" 😠 ...a ja som si tak priala rovné vlasy..keď som prišla do pokročilej puberty 😅 ..prišla som im na xuť..a tak dodnes nosím červené kučeracé háro..na ktoré sa namotal aj môj mangel 😀

certica
30. nov 2006

Ja som si dovolila ulozit synatora, teda sam sa ulozil 😕 . Ja zas nemozem na chlapovi dlhe vlasy, to mam sto chuti chytit noznice. Naholo moz byt, ale mojmu by to neslo. Ja zas mam rada chlapov so strniskom, mangel sa holi kazde rano okrem vikendu prip. dovolenky. To ked je tak 3 dni bez ziletky, idem ho zozraaat 😎

ervotoc
30. nov 2006

😀 aj ja som mala,ale zmizli,skučeraveju uz len ked su mokre,či ked prší,to som samá kudrlinka 😀 😀 ale aj moj sa namotal,nemam ale v pc fotky kde som kučerka 😀 😀
mna sa zas vypytuju aku farbu pouzivam,mne chce teraz kazdy šmátrať 😀 že su to fakt nefarbené 😖
ale už mam veru aj biely vlások medzi nimi 😀 😀 😀