Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

certica
30. nov 2006

tusim sme pri zakotvili pri vlasoch...ja som mala hadam uz vsetky farby a odtiene okrem uplneho blond, to by bol horor 😕 🤐

ervotoc
30. nov 2006

no to tiez bolo okolo 17-18-19 roku mojho životíka som mala od čiernych,melirovych,kuriatkovych,blond,modre,ohnivo červené, 😕 kratke,dlhe,miš-maš.... 😕 ale to suviselo s pracou,tak pohoda...odvtedy len a len moja farba 😀

verulka
30. nov 2006

certica- moj drahy mal este pred po lrokom po pas- dlhe krasne hnede huste vlasy(metalista) to ja mooozem...ja zrovna pleskov nemusim (hlavne vdaka istej skupine holohlavcov v bomberach 🙄 ) Teraz ma take po krk a tiez je fesny...Inak ked sa narodil Risko a mne zacali padat vlasy, tak som chytila strojcel a dala dole vlasy(boli po pas) ostal 0,5cm jezko...Dobri parik sme boli- chlap po pas a zena bez vlasov a k tomu 2 male deti...No viac taku srandu nepsravim (potrebujem mat dlhe vlasy- s tym nie je robota)
farba- ja mam iba melir, som kalsicka blodynka a v inej farbe sa necitim dobre (ale skusali sme 106)

ervotoc
30. nov 2006

no ono si vela ludi mysli ze holohlaci v bomberach su skinheadi...takyto dojem narobili vyrastkovia,ktorí nemaju o ničom páru a dobre sa nudia,vsade robia bordel atd...pravda je niekde uuuplne inde.. 😉

verulka
30. nov 2006

ervotoc to je uhol pohladu a ina tema...bohuzial ti vyrastkovia sa za nich vydavaju a popravde ani ti "spravni"nic moc 🤐 ale to sme uz uplne mimo temy 😉
prave mam desne krce v bruchu- mrcha sa hlasi ☹

ervotoc
30. nov 2006

😀 zmizla ex 😀

verulka
30. nov 2006

ex, co uz dajko vstal...ja tiez za chvilku prcham- robota vola...
tily, drzim palce na zajtra, dnes asi budu mensie stresy...potom daj vediet ako si dopadla

certica
30. nov 2006

My sme celkovo od temy, vacsinou 😕 😀 . Prave som dozehlila 😝 , mam dojem, ze to je moja najfrekventovanejsia cinnost a to sme len traja... Co sa chystate obedovat, resp. ste obedovali? Ja zatial nic 😒

certica
30. nov 2006

verulka-kolko ludi, tolko chuti...nastastie 😉

ervotoc
30. nov 2006

ja dnes nevarim,len vypekám a vecer ked špunt zaspí dozdobim tortu

certica
30. nov 2006

tak ja tiez radsej pecenie ako varenie. Nejaka oslava..?

ervotoc
30. nov 2006

nie 😀
ja zvyknem furt vypekať 😀
ale vacsinou sa pytaju-kto ma narodeniny 😀

certica
30. nov 2006

Len ta torta ma zaskocila 😕 😀 . A kto to potom vsetko konzumuje?

verulka
30. nov 2006

ja mam rajcinu a ryzovy chlebik....ranajkovala som rajciny s mozarelou...a vecerat budem asi nic, okrem kavy- uz mam krce v bruchu a nejde mi moc papat (vsak ja to v sobotu dozeniem 😀 😀 )

vavka33
30. nov 2006

Aha a uz sa vypytuje,co kto ide jest.Ja som papala file. 😲

certica
30. nov 2006

No nezabijes ju..? 😀 😀 😀 Ja som sa rozhodla pre dusenu zeleninu 😒

vavka33
30. nov 2006

Keby si vedela ako sa u rehnim.No teba ja raz chcem stretnut!
Hmmmm,dusena zeleninka je super vyber,budes stihla ako prutik.Len ju udus len na vode,ziadny tuk 😀

certica
30. nov 2006

Neboooooj!!! Ja uz ani olivovy olej do huby nedam 😀

verulka
30. nov 2006

certica- my sme mali rok kuchynu total prisne bez tuku a co myslis, schudla som? 😠 ale dusenu zeleninku ja taky rada, ale aj s hribikami 😉 idemk tebe na obed ? 😎

certica
30. nov 2006

verulka, dnes som v obchode cumela na sampiony, nakoniec som nekupila 😒

verulka
30. nov 2006

tak nabuduce kup a daj mi vediet...ja dojdem 😉 vcera som ficala cez tu vasu stvrt, aj som na teba myslela 😎

ervotoc
30. nov 2006

ja nejem hriby,ale robiť ich robim,j hliva je dobrááá
tortu-drahy,rodina,susede sa ujde,a táák,aj ja si kludne dam 😉

certica
30. nov 2006

Heeej a to si len tak preficala a nist..? 😲

certica
30. nov 2006

ervotoc, dobra to teta suseda 😎 .
Z hlivy co? gulas...?

ervotoc
30. nov 2006

aj 😉

verulka
30. nov 2006

certica priste... 😉

viamka
30. nov 2006

certica, co to znamena "neznasam vsetko"?

😅 ranny splin?

alebo sa to tyka chudnutia? no malo by sa. 😉

babulky chybala vam do obeda emjee, debatilo sa peeeeeeeeekne k teme 😀

viamka
30. nov 2006

verulka daj avizo ako pohovor.

komu zajtra drzime? verulka nakup/predaj, ze? tilly aj ty ides zajtra?

fafa
30. nov 2006

No viamka, konecne si tu....este potrebujem radu od teba, ako odb. garanta tejto temy...ako sa spravne saunovat...chcem zregenerovat svoje upracovane svaly...ja som bola v saune dvakrat v zivote, raz bola z toho hnisava angina a raz zapal priedusiek... 😒 inak dnes som v posilke obzerala tie "bezky", ale este som sa neodvazila...nejak je to moc na moju koordinaciu, ruky - nohy 🙄 ...no uvidim...

viamka
30. nov 2006

bezky - ruky a nohyrobia spolocny pohyb. ked pohnes rukov, automaticky sa ti pohne opacna noha. takze mozes ist sucasne cele telo, alebo len vrch - biceps, triceps /ten malo/ prsne svaly, bocne brucho, chrbtove svaly skoro vsetky. alebo zaberas spodkom. hlavne sa netoc v panvi. ulahci to cvicenie, ale je to podvod. sto percent nespadnes.

expertka ti nieco najde, staci povedat prosiiiiiiiiiiiiiiiiim, ona proste nevie povedat nieeeeeeeeeeeee 😀

mozem ti povedat ako sa saunujem ja, ale sa necitim garantom nicoho. vsetko robis pre seba, lebo chces ty, nie lebo to nejaka fesanda tvrdi. naozaj si myslim, ze posilnovanie boli, ale to je skor palava. ked ta boli klb alebo slacha tak kasi na to. mala by si robit len hobby serie.

sorry ta sauna, ides osprchujes bez mydla, inak uschnes. ja chodim len do suchej, posedim 10 az 15 min a 5 min ladova sprcha od prstov na nohach po bradu, nikdy nie hlavu. toto opakujem este dvakrat a neviem odtial odist ☹
potom ked sa ospr. poslednykrat, zabalim sa do plachty a do dvoch diek a 45 min lezim a spominam ake to bolo. 😵 potom sa natrem olivaoil kde zasiahnem a vratim sa do krutej reality. saunujem sa len ked je "psi cas", v lete mi to ani napride na chut.