Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

megg
24. aug 2006

Osobne Vam mozem odporucit na zhadzovanie kil - squash! Tam sa clovek vypoti za hodinku ako na nejakych otrokarskych pracach 😀 a kilecka idu dole.

I ked ja mam svojho osobneho trenera, tj. moj malicky Oliverko je riadna "posilnovna" pocas dna 😅 . A tak zatial ani neuvazujem o nejakom cviceni, pretoze nieto casu.

verulka
24. aug 2006

Caute, ja som tento tyzden mala ukazkovu zivotospravu- sme bez deti a tak sme sa zivili nanukmi a chrumkami, lebo sme malovali a ja som do obchodu neisla a muz doniesol vzdy len nieco taketo 😕 Ale neva, vsak sme pritom makali so stetkami 😉 a aj tak inak 😀 Spinning, robia to vsade mozne. Ja chodim na body building(teda chodievam) do Pengymu na Wolkrovej v Petrzalke a tam je aj spinning. Maju tam nove biky a vyzera to lakavo. Nuz a je to lacnejsie ako v Auparku. Ale este som sa neodvazila, ale budem musiet. Ja ked dojdem cvicit, tak vacsinou su tam sice chude kocky, ale nevladzu cvicit celu hodinu. Ja nemam ani svalovicu, prip. ten skvely pocit po cviceni...Hodim sprchu a biku trielim domov. Ja inak veeela jazdim na bicykli po petrzke, ale efekt to nezanechava ziadny 😠
Este mam jednu otazku ohladom spinningu- nezvacsia sa z toho lytka? Lebo toby som uz asi nemohla...

ervotoc
25. aug 2006

babenky dve kilčá su fuč 😉 😀 a to jak som začala už vsetko baštiť 😉

snilko7
25. aug 2006

Ervotoc aj mne sa podarilo dve kilečká dať dolu, ale teraz sa to nejak zastavilo a už to nechce klesať ☹

konica
25. aug 2006

najlepsie bolo, ze po porode som velmi ostala "zrava", zeny len na mna pozerali, akoby som v zivote nejedla... a vsetko. Neviem preco niektore mamky po porode sa boja jest jablka, ved to je prvy ovocny prikrm..

ervotoc
25. aug 2006

snilko nestraš ma s tym zastavovanim,ja sa este len teskam juchuuuuuuuuuuuu,a zrazu bum,zastavovanie hehe ma napadlo -mame spoždeni nestavime,,hehe slunce,seno... 😀

konica
25. aug 2006

uprava stravy 60 % uspech, cvicenie 40%

tilly
autor
25. aug 2006

juj, no ja som zas pribrala, ale dnes som zas toľko nabehala okolo krpca, že to možno dám zas dolu 😉

konica
25. aug 2006

od zajtra otvaraju fitko, teraz cez leto aj cvicenie stagnovalo.. uz sa tesim na odreagovanie

tilly
autor
25. aug 2006

ja sa teším, lebo u nás v septembri začína cvičenie mamuliek s detičkami, vraj sa tam aj haranti unavia, som zvedavááá

konica
25. aug 2006

skoda, ze u nas nieco take chyba.. idem, dobru 😔

verulka
26. aug 2006

Baby, tak ja som sa nejako zhorsila 😒 stale zerem ako predrapena. Vcera sme mali o 10 vecer velku pizzu. Ale dnes sme uz boli 3hodky v lese a poobede ideme na biky tak snad sa to utrase. Musim evidentne pritvrdit. No ked mam deti teraz doma a stale musim varit, tak to je pre mna veeeelmi tazke (dokonca ako vidim, nezvladnutelne) Nastastie prazdniny koncia, deti "zmiznu"z domu. ja tiez do roboty,tak snad. Schudnutym babulkam gratulujem,....aj tisko zavidim.papa

tilly
autor
26. aug 2006

tak ja sa tiež horším a stále žeriem a žeriem, hrúza, ja neviem, či je to počasím, alebo čím, ale furt mám niečo v tej papuli...

lia
26. aug 2006

aj ja chcem chudnut 😀
dnes som robila pecene maso,kapusta,knedla,rezne,zemiakova kasa a hovadzia polievka a teraz nedaj si 😀 😀

tilly
autor
26. aug 2006

hmmm, tak to je ťažké, ešte, že mi nechutí, čo sama navarím 😀

horšie je, že keď mi príde mama, tak mi tu navarí ako pre armádu a keď idem ja k nej, tak ma natlačí... ešte, že býva tak ďaleko 😀

kyk
3. sep 2006

Ahojte baby,
Kattum ja som kojila moju malu vyse 2ch rokov a chodila som pravidelne cvicit 3x do tyzdna,nebol ziadny problem s mliekom.

aj ja sa chcem pridat ,,chudnut,,lebo tych poslednych 4 kg sa nemozem zbavit,uz asi 2 roky aj by to slo,lebo pohybu mam vela,ale akosi si neviem odpustit cokoladu!
este pockam kym skonci vykend a zacnem s vami,zaciname vzdy od pondelka,nie?

tilly
autor
4. sep 2006

takže začíname? ja som sa videla na videu zo sobotňajšej oslavy, no na zaplakanie!!!

takže od dnes idem na to! dnes by malo začať aj cvičenie mamičiek s detičkami, tak uvidíme, čo sa tam dá porobiť 😉

kyk
4. sep 2006

Dobre rano,
(aspon u nas tu )
takze kavicka a suchy hnedy chlieb.BABY ZACINAME !!! 😵 😀

ervotoc
4. sep 2006

hm akurat som zbuchala zmrzku,tak podme na to 😀

ninocka
4. sep 2006

drzim vam palce ja az po porode

verulka
4. sep 2006

Jooj, aj moje plany, ze od dnes storskotali. Ale uz makam, takze si musim vziat zo sebou neico zdrave a nechodit na mnam-mnam obediky do restiky...Ja som si dnes skusala gate a fakt som sa temer rozplakala.Ale my to dokazeme 😀 , ci podaktore(ja)nie?

ninocka
4. sep 2006

verulka a ako pracicka paci sa ?
co presne robis?

verulka
5. sep 2006

Som asistentka jednemu milemu sefovi. Dava mi vcelku dost roboty(teda ako kedy) ale hlavne je to take kreativne, nie som len sekretarka. A dnes mam platene volno 😀 topsa mi paci. Definitivne sa vyjadrim tak za 2 mesiace, ked uz budem vediet presne co a a ako. Diky za opatnie
Ale dnes este nechudnem, ale videla som si zadok v zrkadle a bleeeeee

cat
5. sep 2006

Ahojte, ja som už 2. deň len na ovocí + litre minerálky a dve kávy lebo som závislák, uf, tvrdá detoxikácia ale inak to nejde 😠
Kto všetko maminy chudnete, Tilly, Babulka...? Aby sme sa trochu navzájom podporovali, to by nezaškodilo 😉

verulka
5. sep 2006

Ok. tak teda, dnes je 5.9., co je skvely datum na zacatie 😀 Vecer by som mohla vybehnut cvicit(ak ma muz pusti) Inak na oded som mala patizon, rajcinu, papriku a cibulku na troske oliv. oleja + kopa byliniek. To je ok, len co bude vecer...Drzte sa

cat
5. sep 2006

Dobrý obed verulka, ja som mala hrušku a hrozno a liter vody 😀 ešte neviem čo večer...dúfam že v zúfalstve nežožeriem synove sušienky 😀

sylvie
5. sep 2006

aj ja by som rada chudla, ale este kojim, tak to je asi nemozne.. vsak ?

cat
5. sep 2006

hm hej, mliečko je dôležitejšie..

sylvie
5. sep 2006

hm, myslela som si.. tak to s tym brusiskom budem musiet este vydrzat.. to je asi jedine co mi tak vadi..