Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

emjee
30. nov 2006

tak potom si treba vytiahnut nejaku otazku, ktoru vies 😉 bru a drzim palec

emjee
30. nov 2006

viamka rata sa aj celodenne statie? dnes som robila "hostesku", bolia ma nohy ako kona

viamka
30. nov 2006

rata sa vsetko, ale moja naj odpoved je SEX.

ja som robila hostesku pocas celej skoly, teda len jedna vystava v lete a vzdy ma boleli nohy. studena a tepla sprch a vymasirovat olejcekom a hlavne buuuuuuuuuuuuuuuuuvat. u mna teoria, vzdy som zaspala skoro pod sprchou a masaz a neviem co v nedohladne. ach to boli casy - to sa este pusky z predu nabijali............ 😀

koncim, dobru noc 😔

emjee
30. nov 2006

kolko mas rokov? 😀 mne je fuk, ako sa pusky nabijali, sa tomu nerozumiem 😀 bru

certica
1. dec 2006

Tiramissu by som mohla aj hned na ranajky...a do posteleeeee! 😎 😀
som si vasu vecernu tvorbu uz presprtala, no v saune som bola asi raz, ale kedze mam miernu hypertenziu celozivotnu, tak asi nehrozi 😒

Inak registrujete, ze je prveho )1.12.), takze bez milosti az do Vianoc nezerem 😲

mufko
1. dec 2006

Ahojte, viem ze je to od chudnutia trosku dalej, ale mozno ako skusene by ste mi poradili. V buducnosti by sme chceli mat babo, no ja stale papam delenu stravu, lebo moj zaludok je dosť fajnovy na normalnu stravu. Trosku som si ho rozmaznala. A neviem ci by to neuskodilo babu, kebyze papam nadalej len delenu stravu. Dakujem za poradenie! 🙂

certica
1. dec 2006

vitaj mufko 🙂
no ja osobne nevidim ziadny problem. Pokial telo dostava vsetko, co potrebuje, pripada mi nepodstatne, ci v utorok alebo stredu 😉 😀
Skus sa pripadne poradit aj so svojim dr.

verulka
1. dec 2006

haloooo, ako sa nam dari? Ja mam skusku az zajtra 😉 Tily opat sa prejavuju tvoje zajaci umysly? Dufam ,ze si tam sla 😉
Ex, mne ide dojst mrcha a vtedy potrebujem sladke- riesim to tak, ze si dam1 sladkost(najoblubenejsiu- kinder maxi king 😎 ) a mam pokoj- tych par dni to telo prezije. KEd som si odopierala, tak sa mi stalo, ze som sa zrazu ocitla v obchode a nekontrolovane som nakupila milion sladkosti a vacsinu zozrala uz v aute 😒 takze radsej trosku povolit ako tak dopadnut...
Sauna- to je moj sen, podobne ako masaz, len mi to akosi nikdy nevyslo. Moj muzz to nema rad a samje sa mi nechce 😖
SEX- podla mna sa z tejto cinnosti vobec nechudnme 😠 ja som toho jasnym prikladom 😀

mufko
1. dec 2006

Ahoj certica, dakujem za uspokojenie. Snad by v tom nemal byt problem, ale urcite vyskusam aj dr. Dakujem 🙂

certica
1. dec 2006

verulka, tak mas den k dobru 😉 Co vam to prelozili? Inak ja mam tiez ekon., kam chodis?
Ja mam dost oblubenych, co sa sladkosti tyka, ale kinder coko mi pripadju dost sladke...
a s tym sexom musim len suhlasit...a to podotykam, ze nie som pasivny chrobak, skor naopak 😉 , verulka-alebo nieco robime zle? 😀 😀

verulka
1. dec 2006

Certica, no aj mna by to zaujimalo...pojdeme na skolenie- ok chudnut pri sexe 😀 😀
Neprelozili, ja som to mala od zaciatku 2.12., chodim na EU vBA. A ze k dobru...ja nemam v plane dnes spat vioac ako 3 hodky (a to mam ist zajtra vecer na koncert)
Maxi king ja zboznujem, ale inak ja vo vseobecnosti milujem prikro sladke veci 😎

vavka33
1. dec 2006

Certik,chudnes?Ja sa pridam,aj ked si mi zakazala,ale to vies,moja tema a este so sexom.Musim vam odporovat,ja som sexom schudla dost,ale to boli vacsinou take 2-3 dnovky v kuse a bez jedla,len sem tam kava 😀 a cigaretka.

fafa
1. dec 2006

Verulka, pridavam sa k tym sladkostiam...ja v pohode mozom papkat napr. Salko...to je hruza...inak prajem pekny den..u nas je zase zamnracene, zobudila som sa s miernou svalovkou, takze nic moc...ale aj tak idem do posilky, uz ked som zacala...a vecer to teda ukoncim dalsim spalovacom 😉 ale ani so mnou to nerobi zazraky 😠

certica
1. dec 2006

vavka, musis nas navstevovat v neskorsich vecernych hodinach, cez den sa zvykneme este drzat temy 😉 😀
Ja uz ani neviem, ci chudnem, nechudnem, ked na seba kuknem, mam vselijake dojmy a pojmy 😝 😀

Ked sme pri sladkostiach, tak napr. cokolady typu ritter sport nugat, studentska pecat,...ale cokolady ja zas nezvyknem kupovat. Dalej rozne kokosove tycinky macane v coko, deli s hrozienkami, fidorky, banan v coko kedysi, uz ma to preslo, coko piskoty Opavia malinove macane v cokolade,.....a mooohla by som pokracovaaat 😀 . Samozrejme aj vsetky mozne mucne jedla, kde su orechy, tvaroh prip.mak 😉

verulka EU Dolnozemska? Ja som chodila na NHF

vavka, ty mi nehovor, ze fajcis a kavickujes 😕. Sexovat mozes do zblbnutia 😉

vavka33
1. dec 2006

Som ta sklamala?No ja som vzdy rano ked som vstala mala kavicku a cigu,a potom ked som prisla z prace domkov.Je to az take zle?Ale ja pijem len nescu-pol lyzicky na velku salku a doliatu mlieckom a bez cukru.Inac to bola niekedy moja celotyzdnova strava-ked boli stresy.

ninocka
1. dec 2006

boze vavka neblazni , ze taku stravu privedies si choroby.
radsej zeleninu , ovocie delenu stravu a cvicenie

vavka33
1. dec 2006

Ja viem ninka,ale to bolo take tazke obdobie-to by ste museli zazit.Clovek pride na to,ze je blby az ked upne nevladze. ☹

fafa
1. dec 2006

Vavka, pridavam sa..tak toto naozaj funguje...a ked sa do toho pripletie este nejaky romanik.... 😀 😀 ja som tak schudla 10kg...moja najlepisia dieta v zivote....

ninocka
1. dec 2006

radsej delenu stravu a pohyb ako tamto dufam,ze si sa poucila lebo iba sama sebe uskodis

vavka33
1. dec 2006

ze,ved ja tiez,ked som stretla mojho terajsieho manzela pred 2 rokmi.A inc som si to vsimla na vela kamaratkach,ked si nasli frajera alebo milenca-tam to bolo najviac vidno,tak boli o par tyzdnou ako prutiky.

certica
1. dec 2006

fafa 😉

vavka 😀 , ja Ta predsa nesudim 😀 . V robote ma jeden kolega tiez naucil na taku polokavu, t.j. pol salky nesca, pol mlieka, bez cukru a vychladena 😉 . Teraz mi ju nema kto spravit 😀 , ale sranda, lebo zrovna som od toho dotycneho kolegu dostala po dlhom case sms, ci zijem 😀

vavka33
1. dec 2006

Ja som carodejnica,so mnou sa netreba spolcovat...ta moja kava je presne taka ista ako tvoja-pod ma kuknut,uz davam varit vodu.tesiiiim.
Ja viem,ze ma nesudis,ani nemozes,nepoznas ma-no teda uz tak trosku,ale myslim moju minulost.

fafa
1. dec 2006

Certica...hmmmm...zeby chudnutie nasim stylom??? 😲 kolega...uz sme tak asi dochudli, vsak? 😀

certica
1. dec 2006

vavi, ja nikdy nikoho nesudim, to je moja zasada. Moze mat minulos, pritomnost aku chce 🙂 😉 .
Nieco som si precitala, co si napisala. Skor mas moj obdiv 😎 😉

certica
1. dec 2006

fafa, chces mi odporucit navrat do prace? 😲

fafa
1. dec 2006

to nie je ten styl..citaj hore...vid. vavka.... 😀 😀

certica
1. dec 2006

Uz som sa zlakla 😲 😀

fafa
1. dec 2006

No inak mne sa osobne v praci vobec dobre nechudlo...vedla bola pekaren, takze sisky, langose a pod...hroza...ale po styroch rokoch by som uz mozno aj isla skusit... 😉 ale asi by ma to rychlo preslo... 😖

certica
1. dec 2006

Pravdupovediac, ani ja sa nehrniem. My sme tam mali oproti akurat taky robotnicky hotel, obcas sa tam zaujimave veci diali, len sme cumeli cez okna z kuchynky 😎 , ked chcel niekto normalne jest, jedine autom alebo z domu

verulka
1. dec 2006

v robote sa nechudne- aspon nie v kancelarskej...Vcerajsi pohovor bol zabavny- vsetko ok a nakoniec mi povedali plat a je ze 😕 a oni, ze no ale bezne robim 12h denne...Tak som sa podakovala a odisla- odporucila som im, nech to oznamia vsetkym ostatnym uchadzacom hned na zaciatku 😉
Prvae som dopila 2 kacu a aj ten nikotin uz bol- mam desny stres, studene ruky, prazdna hlava........ 😝 😝 😝 😝 ☹ 😒 😖