• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako ste schudli a koľko po pôrode?

24. januára 2011 
tak potom si treba vytiahnut nejaku otazku, ktoru vies :wink: bru a drzim palec
30. nov 2006 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viamka rata sa aj celodenne statie? dnes som robila "hostesku", bolia ma nohy ako kona
30. nov 2006 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rata sa vsetko, ale moja naj odpoved je SEX.

ja som robila hostesku pocas celej skoly, teda len jedna vystava v lete a vzdy ma boleli nohy. studena a tepla sprch a vymasirovat olejcekom a hlavne buuuuuuuuuuuuuuuuuvat. u mna teoria, vzdy som zaspala skoro pod sprchou a masaz a neviem co v nedohladne. ach to boli casy - to sa este pusky z predu nabijali............ :grinning:

koncim, dobru noc :pensive:
30. nov 2006 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko mas rokov? :grinning: mne je fuk, ako sa pusky nabijali, sa tomu nerozumiem :grinning: bru
30. nov 2006 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiramissu by som mohla aj hned na ranajky...a do posteleeeee! :sunglasses: :grinning:
som si vasu vecernu tvorbu uz presprtala, no v saune som bola asi raz, ale kedze mam miernu hypertenziu celozivotnu, tak asi nehrozi :unamused:

Inak registrujete, ze je prveho )1.12.), takze bez milosti az do Vianoc nezerem :astonished:
1. dec 2006 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, viem ze je to od chudnutia trosku dalej, ale mozno ako skusene by ste mi poradili. V buducnosti by sme chceli mat babo, no ja stale papam delenu stravu, lebo moj zaludok je dosť fajnovy na normalnu stravu. Trosku som si ho rozmaznala. A neviem ci by to neuskodilo babu, kebyze papam nadalej len delenu stravu. Dakujem za poradenie! :slight_smile:
1. dec 2006 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj mufko :slight_smile:
no ja osobne nevidim ziadny problem. Pokial telo dostava vsetko, co potrebuje, pripada mi nepodstatne, ci v utorok alebo stredu :wink: :grinning:
Skus sa pripadne poradit aj so svojim dr.
1. dec 2006 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo, ako sa nam dari? Ja mam skusku az zajtra :wink: Tily opat sa prejavuju tvoje zajaci umysly? Dufam ,ze si tam sla :wink:
Ex, mne ide dojst mrcha a vtedy potrebujem sladke- riesim to tak, ze si dam1 sladkost(najoblubenejsiu- kinder maxi king :sunglasses: ) a mam pokoj- tych par dni to telo prezije. KEd som si odopierala, tak sa mi stalo, ze som sa zrazu ocitla v obchode a nekontrolovane som nakupila milion sladkosti a vacsinu zozrala uz v aute :unamused: takze radsej trosku povolit ako tak dopadnut...
Sauna- to je moj sen, podobne ako masaz, len mi to akosi nikdy nevyslo. Moj muzz to nema rad a samje sa mi nechce :confounded:
SEX- podla mna sa z tejto cinnosti vobec nechudnme :angry: ja som toho jasnym prikladom :grinning:
1. dec 2006 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj certica, dakujem za uspokojenie. Snad by v tom nemal byt problem, ale urcite vyskusam aj dr. Dakujem :slight_smile:
1. dec 2006 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka, tak mas den k dobru :wink: Co vam to prelozili? Inak ja mam tiez ekon., kam chodis?
Ja mam dost oblubenych, co sa sladkosti tyka, ale kinder coko mi pripadju dost sladke...
a s tym sexom musim len suhlasit...a to podotykam, ze nie som pasivny chrobak, skor naopak :wink: , verulka-alebo nieco robime zle? :grinning: :grinning:
1. dec 2006 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Certica, no aj mna by to zaujimalo...pojdeme na skolenie- ok chudnut pri sexe :grinning: :grinning:
Neprelozili, ja som to mala od zaciatku 2.12., chodim na EU vBA. A ze k dobru...ja nemam v plane dnes spat vioac ako 3 hodky (a to mam ist zajtra vecer na koncert)
Maxi king ja zboznujem, ale inak ja vo vseobecnosti milujem prikro sladke veci :sunglasses:
1. dec 2006 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Certik,chudnes?Ja sa pridam,aj ked si mi zakazala,ale to vies,moja tema a este so sexom.Musim vam odporovat,ja som sexom schudla dost,ale to boli vacsinou take 2-3 dnovky v kuse a bez jedla,len sem tam kava :grinning: a cigaretka.
1. dec 2006 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Verulka, pridavam sa k tym sladkostiam...ja v pohode mozom papkat napr. Salko...to je hruza...inak prajem pekny den..u nas je zase zamnracene, zobudila som sa s miernou svalovkou, takze nic moc...ale aj tak idem do posilky, uz ked som zacala...a vecer to teda ukoncim dalsim spalovacom :wink: ale ani so mnou to nerobi zazraky :angry:
1. dec 2006 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka, musis nas navstevovat v neskorsich vecernych hodinach, cez den sa zvykneme este drzat temy :wink: :grinning:
Ja uz ani neviem, ci chudnem, nechudnem, ked na seba kuknem, mam vselijake dojmy a pojmy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Ked sme pri sladkostiach, tak napr. cokolady typu ritter sport nugat, studentska pecat,...ale cokolady ja zas nezvyknem kupovat. Dalej rozne kokosove tycinky macane v coko, deli s hrozienkami, fidorky, banan v coko kedysi, uz ma to preslo, coko piskoty Opavia malinove macane v cokolade,.....a mooohla by som pokracovaaat :grinning: . Samozrejme aj vsetky mozne mucne jedla, kde su orechy, tvaroh prip.mak :wink:

verulka EU Dolnozemska? Ja som chodila na NHF

vavka, ty mi nehovor, ze fajcis a kavickujes :confused:. Sexovat mozes do zblbnutia :wink:
1. dec 2006 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som ta sklamala?No ja som vzdy rano ked som vstala mala kavicku a cigu,a potom ked som prisla z prace domkov.Je to az take zle?Ale ja pijem len nescu-pol lyzicky na velku salku a doliatu mlieckom a bez cukru.Inac to bola niekedy moja celotyzdnova strava-ked boli stresy.
1. dec 2006 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze vavka neblazni , ze taku stravu privedies si choroby.
radsej zeleninu , ovocie delenu stravu a cvicenie
1. dec 2006 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja viem ninka,ale to bolo take tazke obdobie-to by ste museli zazit.Clovek pride na to,ze je blby az ked upne nevladze. :frowning2:
1. dec 2006 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavka, pridavam sa..tak toto naozaj funguje...a ked sa do toho pripletie este nejaky romanik.... :grinning: :grinning: ja som tak schudla 10kg...moja najlepisia dieta v zivote....
1. dec 2006 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radsej delenu stravu a pohyb ako tamto dufam,ze si sa poucila lebo iba sama sebe uskodis
1. dec 2006 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze,ved ja tiez,ked som stretla mojho terajsieho manzela pred 2 rokmi.A inc som si to vsimla na vela kamaratkach,ked si nasli frajera alebo milenca-tam to bolo najviac vidno,tak boli o par tyzdnou ako prutiky.
1. dec 2006 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fafa :wink:

vavka :grinning: , ja Ta predsa nesudim :grinning: . V robote ma jeden kolega tiez naucil na taku polokavu, t.j. pol salky nesca, pol mlieka, bez cukru a vychladena :wink: . Teraz mi ju nema kto spravit :grinning: , ale sranda, lebo zrovna som od toho dotycneho kolegu dostala po dlhom case sms, ci zijem :grinning:
1. dec 2006 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som carodejnica,so mnou sa netreba spolcovat...ta moja kava je presne taka ista ako tvoja-pod ma kuknut,uz davam varit vodu.tesiiiim.
Ja viem,ze ma nesudis,ani nemozes,nepoznas ma-no teda uz tak trosku,ale myslim moju minulost.
1. dec 2006 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Certica...hmmmm...zeby chudnutie nasim stylom??? :astonished: kolega...uz sme tak asi dochudli, vsak? :grinning:
1. dec 2006 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi, ja nikdy nikoho nesudim, to je moja zasada. Moze mat minulos, pritomnost aku chce :slight_smile: :wink: .
Nieco som si precitala, co si napisala. Skor mas moj obdiv :sunglasses: :wink:
1. dec 2006 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fafa, chces mi odporucit navrat do prace? :astonished:
1. dec 2006 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nie je ten styl..citaj hore...vid. vavka.... :grinning: :grinning:
1. dec 2006 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som sa zlakla :astonished: :grinning:
1. dec 2006 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No inak mne sa osobne v praci vobec dobre nechudlo...vedla bola pekaren, takze sisky, langose a pod...hroza...ale po styroch rokoch by som uz mozno aj isla skusit... :wink: ale asi by ma to rychlo preslo... :confounded:
1. dec 2006 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pravdupovediac, ani ja sa nehrniem. My sme tam mali oproti akurat taky robotnicky hotel, obcas sa tam zaujimave veci diali, len sme cumeli cez okna z kuchynky :sunglasses: , ked chcel niekto normalne jest, jedine autom alebo z domu
1. dec 2006 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v robote sa nechudne- aspon nie v kancelarskej...Vcerajsi pohovor bol zabavny- vsetko ok a nakoniec mi povedali plat a je ze :confused: a oni, ze no ale bezne robim 12h denne...Tak som sa podakovala a odisla- odporucila som im, nech to oznamia vsetkym ostatnym uchadzacom hned na zaciatku :wink:
Prvae som dopila 2 kacu a aj ten nikotin uz bol- mam desny stres, studene ruky, prazdna hlava........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :unamused: :confounded:
1. dec 2006 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok