• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako ste schudli a koľko po pôrode?

24. januára 2011 
tak ja som v praci chudla,deti ma tak zamestnali,ze som nemala ist cas ani na wcko a nie este jest.Ale keby som pracovala v dakom kncli,asi by som si pojedala volaco kazdu chvilku-tak nenapadko zo suflika.
No Certi,ke si? :grinning:
1. dec 2006 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem sa akurat vypnut, hajde von :slight_smile:
1. dec 2006 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola teraz chvilku na dvore,vesala som pradlo,ale je tak zimno a sychravo,poriadne sa oblecte,fuka protivny vietor.
1. dec 2006 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vdaka za materinsku starostlivost :grinning: :wink: . Co by som uz teraz, ked Ta zrazu mam, robila... :confused: :grinning:
1. dec 2006 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka, ja v robote minimalne jem. Na obed nechodim, lebo 1. by som potom zaspala a 2. setrim pol hodinu a odchadzam skor. Mam tu uz tolko krat spominane ryzove chlebiky, ovoco...na jesen som chodila na biku a to bolo super(zacnem opat na jar)
baby inak sledujete ake mam desne preklepy (mam asi kofein na mozgu) tak sorry :frowning2:
1. dec 2006 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dobre,ja som chcela len poradit :grinning:
Verulka,ja to je dobre,ja nemam ani kofein na mozgu a pisem ako nagramotna,ale to preto,ze pri tom lezim :grinning:
1. dec 2006 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posledny prispevok dna :grinning: . vavka otvorila som dokoran okno a musim uznat, ze fuci aj u nas :pensive: :grinning: .
verulka ja preklepy citam automaticky ako bez preklepov :grinning: , takze nevsimla :wink:
1. dec 2006 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som sa zabudla pochvalit- rifle su oprate a vsade trochu odtavaju :grinning: :grinning: :sunglasses:
1. dec 2006 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky taka odveci otázka neviete, kde by som zohnala obaly na CD Podhradská Deťom 1 a 2. Už som všade skúšala a nič?
1. dec 2006 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obaly? A neda sa stiahnut si z netu a upravit tie covery a vytlacit? Aspon my sme si tak volakedy robili obaly na cd...pripadne ich okopci od nejakej kamosky...aspon udfam, ze si sa na toto pytala :sweat_smile: mne uz mozog velmi nesluzi... a ako mrcha nic?
1. dec 2006 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka zatial nič..ale veď mne aj tak chodí raz tak a druhý raz onak...no ja som tie obaly na nete nenašla len tú prvú stránku a nejde mi stiahnuť...tú zadnú som nikde nenašla..no a este som nenasla ziadneho človiečika čo by tie obaly mal a naskenoval by ich pre mňa
1. dec 2006 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka, ked uz ti aj oprate odstavaju, tak klobuk dolu, lebo ked rifle sa mi o oprati specialne stiahnu tak o 1 cislo :wink:

snilko, v tejto teme ziadna otazka nemoze byt odveci :grinning: , ale poradim asi len tolko co verulka.

Ked sa dovali expertka, urcite nieco vysnori - take obaly, to je pre nu najmenej :sunglasses:
1. dec 2006 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ako chudnete poctivo?...Ja sa práve napchávam chutnými parenými buchtami s makom...to sa potom super chudne...nooo ale ja zatial si dávam pauzičku s chudnutím, kým sa veci nevyjasnia :grinning: :grinning:
1. dec 2006 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, ja by som ti ich naskenovala, ale nemam tie cd :wink: mam iba skener :grinning: mozno si to tu precita nejaka dobra dusa, ktora ma oba komponenty...drzim palce
1. dec 2006 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka ja mám tiež len skener :grinning: :grinning:
1. dec 2006 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: prave mi dorazila mrcha :frowning2: :angry: :confounded: ale taka silna, ze asi zdochnem...dnes sa nechudne, necvici, iba uci a nervi :grinning: :grinning: teda u mna...
1. dec 2006 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka mne ešte nedorazila :grinning: :grinning: som zvedavá či to vydrží tých 9 mesiacov :dizzy_face:
1. dec 2006 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snilko a mala..? dorazit
1. dec 2006 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čertica to ja keby som vedela...posledne tri mesiace ju mam jak sialenec...raz po dvadsiatich dňoch, potom po 38 dnoch...tak teraz sa vyznaj..a najhoršie je že v tejto dedine keby som si kúpila tehu test, tak na druhý deń by to už vedela celá dedina :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi si kúpim v Budapešti :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2006 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, aspon to spojis aj s vyletom :wink: alebo ja ti ho zajtra namiesto skusky donesiem, budem mat zamienku tam neist :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
1. dec 2006 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poslem postou... :grinning: , ale ta Budapast je istejsia :sunglasses: . Inak, dost sialene intervaly :confused: . Ak si brala HAK, mozno sa len vracias do normalu-ak teda stihnes... :wink:
1. dec 2006 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebrala som v živote HAK, my sme taký prírodný :grinning: :grinning: :grinning: Inak pred prvym porodom to bolo OK, ale od porodu ja mam furt take vselijake intervaly....no ale toto bol extrém...asi ma Paťko moc nervuje :sweat_smile: alebo žeby to robil ten nový domček a toľko súkromia :grinning: :grinning:
1. dec 2006 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne blbol cyklus po horm. liecbe ale naopak- mala som mrchu 2x mesacne :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz uz je to ok, ale mam opat problem, takze ma opat cakaju hormony :rolling_eyes:
1. dec 2006 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. dec 2006 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nasa nenahraditelna expiii :sunglasses: . Ja ta raz fakt zneuzijem (alebo aspon vyuzijem :grinning: ), ked to budes najmenej cakat :wink: :grinning:
1. dec 2006 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
expertka kúpila som presne na mimibazare ale kocka poslala len cd bez obalu.
1. dec 2006 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
expi mas ip
zdravim baby hned aj pádlujem :wink:
snilko mne dnes prislo cd ani neviem ci jedna,ci dva,obal ti kludne pošlem ked chces,tusim su na obrazku deti v domčeku,či čosi také :confused:
1. dec 2006 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
50korun za cd? :rolling_eyes:
334som cvakala poštarovy ,bez tringeltu...ten si zarátuva sam,ved je pred vianocami..pať detí..sa nesere s drobnymi :grinning:
1. dec 2006 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ervotoc bola by si veľmi zlatá, ak môžeš do mailika / snilko7@centrum.sk/. Inak naše nie su originaly :sweat_smile:
1. dec 2006 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...baby..zneužite ma ..ja to mám tak rada :grinning: :grinning: :grinning:
..certica..máš prednostné právo :sweat_smile:
1. dec 2006 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok