Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

snilko7
1. dec 2006

expertka nik tu nie je asi už víkendujú 😀

expertka8
1. dec 2006

..ma NESERvítkujte 😠 😅

viamka
1. dec 2006

aaaaaaahojte, babenky 😀 - toto som ja. dnes dorazila cast nasej kuchyne. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 a umyvam a umyvam a umyvam 😀 😝 😀 😝 😀 😝 😀

a chudnem samozrejme!

expertka8
1. dec 2006

..no konečne sa tu zbiera osadenstvo 🙂 ..jedným okom sledujem Gladiátora..druhým MK...ešte že nie som kyklop..to by som nestíhala 😅 😀

viamka
1. dec 2006

moj kuka nejakych hitlerovcov, tak mozem aj kyklopit. jukni na mozno poradim, prosim ta je tam rec o nejakom zariadeni a NIEKTO by mal zistit, ci je len v blave alebo je to siet. a zapot sa pri to, lebo sme na chudnuti.......

expertka8
1. dec 2006

...viamka 😀 😀 😀 ..neviem či som všemohúca??? 😅

viamka
1. dec 2006

gusto, skus to 🤐

expertka8
1. dec 2006

..."gusto" skúsil 😀

viamka
1. dec 2006

aha tu mas nos, ale len usmevcek. ja potrebujem chiiiiiiiiz 😀

expertka8
1. dec 2006

..ta to svadobná 😀

viamka
1. dec 2006

nik tu nie je, len my. vyber si temu a ja ti ju zanknem 😔

cat
1. dec 2006

caute, ja si nahrávam Tučkov lebo naši sledujú nejaký seriál 😝 , je mi blbě že nemám ani tužku, asi som sa nakazila od tomiho a chytí aj mňa srákora 😀 ani si vás nemám čas spätne čítať ☹

viamka
1. dec 2006

co sa tyka mna, o nic si neprisla a rano teramisu a cd. staci tak? dnes tu chcipl pes. ex ma rodinne pravo, tilly dufam oslavuje, fafa nezvestna a verulka drti - by mala. koho som zabudla?

fafa
1. dec 2006

No viamka, fafa takmer nezvestna..vcera prvy den v posilke, dnes druhy...no uz starnem...ale dnes som sa bavila, nabehla som na tie "bezky" a za toho ... som nemohla zacat krutit nohami smerom dopredu...normalne som sa tam uz smiala na sebe...ale nakoniec som to zvladla 😎 len ta strava mi, do prdele, nejde...neviem co, ale budem s tym musiet nieco robit, lebo budem vazny väzba ☹

viamka
1. dec 2006

skus si doredu nachystat co zbodnes. potom sa na to mozes tesit a nebues hladna a mrzuta nurat po kuchyni. kazdu hod poharvody, nie stavy atd. mozes jest vsetko, ale z taniera a polku hned odloz z problemovych jedal. zdravy humus mozes naopak aj pridat. jedz kazd 3 hod, aspon 6x denne.

a mini coko 🙂 po cviceni - potrebujes rychly cukor, aby si neskolabovala.

tilly
autor
1. dec 2006

no, čo anorektičky moje 😀 papkáte, papkáte??? 😀 odhodíš ten chlebíček, že zákusok mooožeš... NEŽER 😀

tak sa hlásim, že som urobila na svoju naj naj najobľúbenejšiu známku - 3 😀

a to som mala totál mastné vlasy, včera som si ich nestihla umyť a s mokrými spať nemôžem, neznášam to a ráno som sa neprinútila...

nemala som ani sukňu, len také gate, čo som nosila po tehu a teraz sú mi o dve čísla väčšie, ale mala som taký efektný výstrih 😀

fafa
1. dec 2006

no veru dnes som skoro skolabovala, ale nie od vycerpania...dala som si 30 min na bez pase a ked som zliezla, nevedela som chodit...fuj...hrozny pocit...potom mi bolo vysvetlene, ze si musim dat aspon tri minutky chodze...no s tou stravou je tazko, myslela, som ze sa rozbehnem, ked zacnem cvicit...ale nejak sa nedari...a davas si aj normalne, napr. buchty, knedla? len pol porcie? ja mam napisany aj pekny jedalnice...len co z toho, ked pre mna nie je zelenina jedlo... ☹ ale aspon pit som uz zacala poriadne a davam si aj vlakninu, tak dufam, ze ma trochu ubrzdi... 😝

tilly
autor
1. dec 2006

s tým jedlom sa nedarí ani mne... hlavne, ak mám variť pre muža, on mi nič diétne nezje, ani to nepotrebuje, ešte do nedávna vážil tak ako ja...

fafa
1. dec 2006

ja by som mala aj pre muza nejaku fitness stravu...viamka porad este...ty si in... bravcove maso by sa vobec nemalo?

tilly
autor
1. dec 2006

hmm, ak tak vieš variť, tak super, len ten môj zbožňuje najviac práve pečené bravčové... čo ja moc nemusím

fafa
1. dec 2006

ved aj ja... 😝 😝 😝 som ochotna vzdat sa knedle..ale nie maska....

emjee
1. dec 2006

mate vy aj nieco ine na "praci" ako chudnutie? 😀 kazite mi chute 😀 zdravim vas kocky

fafa
1. dec 2006

emjee, teba sa ja normalne bojim...uz som sa zlakla, ze zamykas... ved bravcove nema moc s chudnutim 😀 😀

emjee
1. dec 2006

to je des, preco sa ma bojite? 😖 ved ja som dobra 😀

tilly
autor
1. dec 2006

fafa, neee, emjee je naša 😀 chudnúca cica 😀 ale keď jej budeme robiť chute, tak nás zamkne 😀

takže treba pekne papkať cereálie, namiesto chleba také tie polystyrénové hovadiny, mäsko len rybacie, králičie a hydinové, možno ešte teľacie... 😀 a samozrejme čoko je zakázaná 😀

fafa
1. dec 2006

o tom nepochybujem 😀 😀

emjee
1. dec 2006

som vas ani necitala a dala som si dnes aj marcipan, aj krovky 😀

fafa
1. dec 2006

nepochybujem, ze emjee je dobra...

tilly
autor
1. dec 2006

😲 😲 😲 teeeda, krovky, to som už 100 rokov nejedla, mňam, dúfam, že si si pochutnala aj za mňa

viamka
1. dec 2006

tilly, co je zapisane, to sa pocita. sup do auta a champan......... 😉 a pozor napotahy!

emjee, sa drzime temy - nepaci sa ti, bludime od temy - zas zle, vies ty co JES? 😀

fafa to je super, ze maso ano. a ze zelenina nie je jedlo, to mas absolutnu pravdu. ma velmi malo cal a na uspokojenie energ. hodnoty jej musis zjest neskutocne mnozstvo a to nie je ani chutne, ani zdrave. preto sa pouziva ako priloha. t.j. 100 az 150g masa a 400g zeleniny. a teraz to pride: vazime v surovom stave.

pridam aj finty ako si maso znasobit a zeleninu do seba dostat. fafa, ked si sa rozhodla a sama chces, to mas uz polovicku cesty zasebou 😉