• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako ste schudli a koľko po pôrode?

24. januára 2011 
si kde bola? alebo si usla alebo to bola fakt rychlovka. kazdopodne dik, hned sa mi lepsie dyyyyyyyyyhaaaaaaaaaaaaa :grinning:

teraz bona note amigo :zipper_mouth:
2. dec 2006 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...adios..amigos :grinning:
2. dec 2006 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj anorekticky, dufam, ze som prave nepokazila hru, "kto to dlhsie vydrzi" :sweat_smile:

som na vas pysna, ze tak intenzivne chudnete, ze tu nie je ani kuk ani tuk. tak good night, goodies :pensive:
3. dec 2006 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...aj ja už som sa xcela opýtať..či cez víkend sa aktívne vitamínovo nexudne???...veď viete predsa...že k efektívnemu xudnutiu potrebujete vitamíny "P+C"=PC :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ...a zasa xudnem sama :frowning2:
...mangela som vyprevadila do Dánska..takže najbližšie dni xudnem s depkou... :cry:
3. dec 2006 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano deturence moje :astonished:
ja som sa vam rozhodla, ze cez vikend trochu zjemnime, zmiernime a povolime gate...no a hned som spokojnejsia :grinning:

exp, keby ze mi pomahaju Tebou odporucane vitaminy, uz som priehladnaaa :wink: , ani rontgenom by ma nemuseli prezarovat :sunglasses:
4. dec 2006 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzva pre vsetky anorekticky, bulimicky, ale hlavne sumo modelky: mohli by sme spachat netovu kolektivnu ritualnu ......... seslost a dat si spolu nieco hriesne dobre? dohodneme si cas, menu a sup, spolocne obzerstvo moze zacat. viete ako to myslim? :grinning:

co tak v stredu vecer sholer bomba nugat ice creme? :sweat_smile:

prosim prezentujte sa, kto je za: ..............

:grinning: :grinning: :grinning: preco mi to nenapadlo skor? :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2006 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ex, vecer ma pockaj, dame jednu depresivnu spolu, mangel je v prahe. he - he :grinning:
4. dec 2006 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj hned vcul a zaraz! Ja som mala vcera taku chut na ice cream, jak hovado. Potrebovla som schladit vnutro, som inak horkokrvna :sunglasses:
4. dec 2006 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som vedela, ze sa chytis, sak sa to po tebe uz nedalo citat!!!!!!!!!!

nemyslim grama, ale ta letargicko pateticka depka, co ta chytila. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

cica, sustred sa na stredu, musis mat svetielko nadeje a nie vsetko hned a zaraz. aj ked tajne mozes trenovat a degustovat.......... :grinning:
4. dec 2006 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No caute, toto baby moje, uz nevyzera ako chudnutie...zacina to tu byt brutalne...no ale ked myslite :wink: ...tak v stredu? :grinning: :grinning:
4. dec 2006 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fafa, ani som nedufala, ze sa nepridas :slight_smile: :grinning:

tak sme tri, kto este?
4. dec 2006 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ale pekne ste ma demotivovali..ja som to konecne vcera zacala brat vazne, a tot...svetly bod - streda...no ale zase nejaka odmena by bodla...len to chce kazdy den do posilky...a tu je take hnusne uprsane postelove pocasie... :unamused: :pensive:
4. dec 2006 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fafa, toto fakt nie je podraz, ale sa pozri ako sa tu vsetky snezia, aj priznaju pribinacikove a ine hriehy a odnenou je len dobry pocit. ide len o trochu radosti pri tom odriekani.
4. dec 2006 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stredu berem, vsetkymi dvadsiatimi (ruky+nohy :grinning: ), drahy bude asi v Kosicoch streda/stvrtok. Inak Prahu mal v piatok. Tiez by sa mohli nejak lepsie zosuladit nasi chlapi, ked uz aj my take dokazeme :sunglasses:
4. dec 2006 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boha, zas tu niekto naraza na mojho jedineho pribinaka za poslednych 15 rokov
4. dec 2006 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viamka, ked zacnes o jedle, nejak ti skacu prsty...co je, abstacik??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dec 2006 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fafa, ja inak vzdy vsetko beriem akoze vazne, preto tu budem oxidovat min.2 roky :wink:
4. dec 2006 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaj, certica, u mna je to celozivotna tema....len raz to islo samo od seba...ale to nebolo s "kostolnym poriadkom"... :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze ja som tu asi kym, nezrusia konika... :frowning2:
4. dec 2006 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fafa, mne takto rano trosku, ale len uplne malicko, nedocvakava a ani ex tu nie je, ze by mi vysvetlila, tak hod prosim napovedu: co mi ako skace? :confused:

certica, to bol moj najsilnejsi zazitok v tom humusnom ryzovom tyzdni :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak na to neviem zabudnut. ale streda to isti............ :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2006 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tiez mi to islo par krat samo od seba :wink: ... Ja uz tu budem, ked aj len z recesie :grinning:
4. dec 2006 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky, odchadzam na nakup, poistim to tym ice creamom, keby som sa tam uz nedostala do stredy... :grinning:
4. dec 2006 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oza, kto vcera vypadol n lets dance???
4. dec 2006 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
namiesto sexu obzerstvo... :confused: Why not?
4. dec 2006 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, mne to fakt pise! :wink:

hola, hola, praca vola.............. tak vecer :sunglasses:
4. dec 2006 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bezdeda....ale uz frcim...mam nieco kupit aj vam??? uz smaju super vianocne dezerty..nieco kuknem a potom sa "podrazdime".... :grinning:
4. dec 2006 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uuuuuh! Slovo drazdenie ma vzrusujeee :sunglasses: :grinning: :grinning: . A volaco kup, ja ti verim fafa :wink:
4. dec 2006 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wau, tolko dovery, az sa mi trasu kolena...dufam, ze nesklamem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dec 2006 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u teba to tak prebieha? s tymi kolenami :grinning:
4. dec 2006 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fafa, v nemecku ked sme boli v zime na trhoch predavali pecene jablko obalene v cokolade na takej palicke. zahryzla si do krasnej cokoladky a vnutri horuce, vonave jabco. ked to u vas uvidis, cuchni si za mna :wink: a daj vediet...........

paaaaaa :pensive:
4. dec 2006 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si aj hryznem :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2006 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok