Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

expertka8
4. dec 2006

...dobré ránko...priesvitné závisláčky 😀
..rizoto je navarené..upratané..opraté..takže domáce fitnes úspešne za nami 😅

...čo???...čo???...tu sa xystajú pribináčikové hody??? 😅 ...ani nespomínajte...keď som bola tehotná..pribináčikov som vedela zbúxať aj 4 po sebe 😝 😀

certica
4. dec 2006

exp, šak sú len 80 gramáčové 😉 . Idem sa venčiť von, sa mi ale 3x nesce 😒

expertka8
4. dec 2006

...certica...ale zabudla som doplniť..že mangel mi doniesol celý plát 😀

...aj ja si spravím s malým výbeh...ale až o 12.00 😉

certica
4. dec 2006

Kolko kusov ma jeden plat 😕 a dufam aspon, ze coko 😉

ja musim uz včuleky včul, lebo mi terminator poodbija vsetko naokolo - lieta s hokejkou, ale jeho odpalovanie sa podoba skor na golf

expertka8
4. dec 2006

...ja som úxyl na vanilkové 😝 😀

certica
4. dec 2006

vanilka=afrodiziakum 😎

certica
4. dec 2006

ved si nejaka ta afrodita 😎
letiiiim.........

expertka8
4. dec 2006

...radšej Afrodita ako Venuša 😀 😀 😀
...letíš???..baxa..fúha silný vietor...aby Ťa neodvialo 😅

certica
4. dec 2006

davam činky na členky 😀

verulka
4. dec 2006

cafte, nechce sa mi vas citat dozadu 😝 v poslednej dobe citam viac ,nez sa mi paci...Uz mi konci mrcha, takze brucho sa odfucalo, tento tyzden ficim na cvicko, tak som happy. Vaha netusim, ale myslim, ze sa nic nezmenilo, ale ja sa citim velmi dobre.
ex mas krasnu fotku...vsak ja se ozvu...
certica- skoda, ze vam nevyjde v pia to stretko z MK 😖 som sa na vas tesila 😉

viamka
4. dec 2006

verulka, hod info: co tanecky, cal si minala? skuska ako? a co pohovory?

toto je nove:
vyzva pre vsetky anorekticky, bulimicky, ale hlavne sumo modelky: mohli by sme spachat netovu kolektivnu ritualnu ......... seslost a dat si spolu nieco hriesne dobre? dohodneme si cas, menu a sup, spolocne obzerstvo moze zacat. viete ako to myslim?

co tak v stredu vecer sholer bomba nugat ice creme?

prosim prezentujte sa, kto je za: ..............

preco mi to nenapadlo skor?

viamka
4. dec 2006

za ja zatial fafa a certica, ex sa nevyjadrila 😀

certica
4. dec 2006

viamka kopčila 😀

verulka, ved aj ja som sa tesila, ze vas aspon niektore uvidim nazivo. Tak snad nieco spachame este, trebars po sviatkoch 😉

viamka
4. dec 2006

certica, pockaj, ked zistim ako je to s fotkami. zatial mame mna - fotomaniacku a tuzbu dat fotecky sem. malo? aj mne sa zda.......... 😅

ale kopcenie je svedectvom, ze aj IT dino moze robit pokroky. 😉

chcem tu mat v stredu megaparty, preto to copy 😀

verulka
4. dec 2006

oki, certica tesim...
no v sobotu som isla spat o 3.45 ranop, spala som do 8 potom do skoly, skuska- za 48 hodin som zjedla cviklu a po skuske fidorku+veeeela kavy a aj cigariet 😅 Potom vecer sme sli von a bolo super- nechapem ako som vladala, ale trsali sme (na rockove vecicky) popijali vinko a domov sme dosli okolo 2 v noci. Muz mi nieco vravel, no po 2 slovach som bola tuha. V nedelu rano uz o 9 ma budil, ze ideme po deti, a konecne som sa najedla (dost vela) dnes som dokonca este aj na ranajky jedla chlebik- taky hlad ma prepadol...
ale opat sa dam dokopy a budem sa drzat 😉

certica
4. dec 2006

baby, dnes stojim pri pokladni a utrzkom nakukam do mraziaceho boxu, ci mi do kosika nahodou neskoci magnum almond a nic...asi ho zamkli 😝 😎

fafa
4. dec 2006

baby, ja som dnes mala ine problemy ako kukat po mnamkach...musela som pred malou maskovat mikulasa.... 😀 tak som aj zmrzlinu obisla, aspon sa tam do stredy este musim vratit 😝 😀

certica
4. dec 2006

No, viamka pomaha pri rieseni strii a nas bude kto povzbudzovat 😀 ? Do stredy dalekoooo...ale blizi sa to, ha! Najnovsie sa povzbudzujem sama, hned jak rano oci otvorim...pomaha to nenormalne 😎

fafa
4. dec 2006

ako sa povzbudzujes...aj ja to potrebujem...nechces aj mna??? ja mam na seba take nervy, ako mam stiahnut zaludok, vobec sa mi nedari... 😠 😠

certica
4. dec 2006

Nervy mam tiez, prave preto sa nahlas povzbudzujem, este aj pri tom skacem... a hned mas dve muchy jednou strelnou ranou zabite 😉 A to som citlivka, ktora ani tej muche neublizi 😀 😀
Kludne pridi, vytvorime armadu 😎 😀

certica
4. dec 2006

ja mam dnes tolko energie, az ma z toho chrbat rozbolel 😝 😀 😀 .
Mozno vymyslim nejaku basnicku alebo motto pre nas anorekticky, ked ma chyti basnicka triaska 😎

fafa
4. dec 2006

no len tych 1700km...ale v lete mozno..na tej hradzi...uz sa tam chystam asi tri roky...

certica
4. dec 2006

fafa, netrep mi tu, ze prides na korcule 😕 🙂 😵 , uz som s jednou kazdu chvilu rodiacou clenkou zboru matiek dohodnuta na jar. A ozaj baby, nepridate sa vsetky? 😉

certica
4. dec 2006

VYHLASUJEM PATRANIE PO IN-LINE KORCULIARKACH, pripadne aj bike moze byt...ked nebudem vladat, s radostou sa necham tahat virom vetra a extazy 😉 😀 😀

fafa
4. dec 2006

no ked sa dohodneme tak som tam...najskor tak v marci, ale to bude asi este zima...ja som stara korculiarka.. 😎

certica
4. dec 2006

Tak v marci to vidim skor na lad, tam za seba moc nerucim, ale kludne dojdi aspon na moje narodky 😀 .
Zaciatkom maja byva super...

fafa
4. dec 2006

jasne...kedy mas narodky?..aj moj mangel je marcovy...si rybicka??? no ja by som brala aj lad...tam som odchovana 😀 😀

certica
4. dec 2006

fafa, ty si ina majsterka sveta 😎 . Hej, som hned prveho... 😉

fafa
4. dec 2006

no idem si dat aspon brusaky a vypady...do posilky sa mi nechce, ochorela mi partacka a samej mi je tam smutno ☹ tak sa majte vecer...ja mam doma inak dve ryby a celkom si spolu dobre zijeme, lebo ja som skorpionik... 😕

certica
4. dec 2006

nooo, dalsi sex.maniak 😀 . Prijemne cvicenie 😎