• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako ste schudli a koľko po pôrode?

24. januára 2011 
som to tradicne naprtku sformulovala: prva cast nie - nevhodne, ale ten ked zlomis ano, to papkaj :sweat_smile: keby len sladom farbene!!!!!!!!!!

som rada, ze to siroka verejnost ovlada a ty ze ma sleeeeeeeedujes, som myslele, ze kecas, ze tu citas vsetko :slight_smile:
4. dec 2006 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ma podcenujes, mama 3 deti... :sunglasses:
4. dec 2006 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k comu...........

pis pomali jem
4. dec 2006 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fafa, prepac, ty si tam najdes horko tazko chlebik a ja ti ho takto sprznim :sweat_smile: tak nech ti nezhoria placecky :grinning:
4. dec 2006 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co zas do seba hadzes? Ja som pred chvilou zblajzla chlebik + cottage cheese s pazitkou, vcelku fajn - zn. sabi, lebo inak mozem len pikant od Raja :grinning: a maly sa nim teraz tiez dlavi
4. dec 2006 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vynimocne ryza a kooooooooooooooopec zeleniny, ale varil mangel na voku a su tam take mini mrkvicky a arsidy a nieco zlte a nieco chrumkave a hrasok a hriby a neviem co este a ani to vediet nechcem. obedove menu, ale nejdem cvicit, tak preco nie. :slight_smile:

sex nebude, tak sa aspon najem :grinning:
4. dec 2006 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
never tomu :grinning: :wink: , ale najest sa zato mozes, Ti dovolim...dnes vynimocne, ze mam dobru naladu :sunglasses: . zeleninu som mala aj ja, to ani nespominam-uhorka, redkovka, 1/2rajciny a list cinskej kapusty :wink:
4. dec 2006 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak mangela mam tiez uz home, vynimocne ze vezme krpca trochu von prefukat, musi ist na postu. A streda/stvrtok som sama, takze vecer sa k PC dostanem az ked maly zaspi, t.j. 21.30h :sweat_smile:
4. dec 2006 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa nezdas.............. ze tolko zeleniny.......... ake boli rajciny? chutiaako rajciny alebo sa tak len tvaria.......... heeeeee?
4. dec 2006 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zehlit budem, chlap je prec :cry:
4. dec 2006 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved preto som si dala preventivne len polku, letne zo zahradky to neboli :sweat_smile: . Ja uz mam ozehleneee, huraa!
4. dec 2006 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásky ako sa vám darí, schudli ste niečo? Ja som /zas/ zahájila ovocné dni a litre vody. nemám čas na vás, tolko toho popíšete :grinning:
4. dec 2006 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat, na stredu chystame spolocne obzerstvo :sunglasses: . Pridas sa? :wink:
4. dec 2006 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aké?
4. dec 2006 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Treba hodit dotaz na hlavneho usporiadatela - t.j. viamka. Veskere podrobnosti nezname :confused: :wink: . Idem sa trochu vytrsat sama so sebou, mam chvilu frei :sunglasses:
4. dec 2006 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm ale asi nie, ak mi deculo vyzdravie a ja budem mocť ísť v stredu večer tancovať, budem len o vode a max. jablkách..
4. dec 2006 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este hnackuje? tusim aj teplotku mal...
4. dec 2006 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, tak mne sa to zas od pondelka nepodarilo :angry:

došli susedy, že si urobíme s deckami street party, doniesli koláčiky, čo mali napečené od včera (jedna má 16 ročnú dcéru, čo sa v úplne vyžíva v pečení), ja som uvarila víno s kilami cukru, tak sme žrali a ožierali sa :grinning:

inak, zachvíľu by sme si mohli založiť tému "pijeme" :grinning:
4. dec 2006 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...baby..tu som..prišla ku mne mamča s bráškom...a dnes rozhodne nie som doma sama...ale netešte sa..sused to nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...ideme si spraviť so sesterkou dámsku jazdu u nás doma :grinning: ...z červeného sa nepriberá..že??? :sweat_smile: :grinning:

...viamka...a to mi ver...že si teda riadne "tra ra ra" :grinning: ...prídem Ťa potom zavolať...

...a jedna zlá správa...moje staršie dieťa začína byť xoré...takže ráno klušeme ku lekárke... :frowning2:
4. dec 2006 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozor sutaz: kolko kj ma horalka?
4. dec 2006 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ex, je mi to luto, nestaci jej zavolat? aby tam nieco nechytila... :cry:

drzte sa a ze sestra nech sa o teba pekne postara. :grinning:
4. dec 2006 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezabudnite na mna, ked pojdete bajchat!!!!!!!!!!
4. dec 2006 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1600
4. dec 2006 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mame vitazku? nie ........ sedita arasidova maaaaaaaaaaa .... ?
4. dec 2006 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obavam sa, ze na horalke tieto udaje nenajdete
4. dec 2006 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda nie ze by som nejaku doma mala...

exp, sused pred chvilou od nas odisiel :grinning: , kokso a ja v takych fajnych trenulach :grinning: , tusim mal lepsie. esteze sme to odbavili len medzi dverami - ja vo svojich on vo svojich :sunglasses:
4. dec 2006 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica zavadza, sedita ako jedina pecivaren uvadza gramaz celej receptury a samozrejme kal. hodnotu. :angry:

si vitazka prvej sutaze, tak nechaj vyhrat ostatne maminky :slight_smile:

a teraz vazne: co zajtra varime? :wink:
4. dec 2006 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemam sajnu...budem rozmyslat az zajtra. Dnes sa pozralo vsetko, co bolo k dosahu. Ale istia to jogurty a acidka :sunglasses:
4. dec 2006 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vikimu varis, alebo je to, co vy? alebo vy to, co on?

toto vypada ako sifra :slight_smile:
4. dec 2006 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viki extra, ja total extra :sunglasses: .
Mam v mrazaku nejake kur.prsia pre maleho, k tomu zeleninu a mozno aj krumpel dostane :grinning: . Asi sosovicovu polievku spravim pre obidvoch, mangelovi nasledne dodatocne dochutim a druhe neviem. Minule otravoval, ze orechove slize chce...
4. dec 2006 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok