Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

viamka
4. dec 2006

takze ono je to fakt len teoria, ze po roku jedia deti vsetko. poznam take mamny, ale len tri. tak som bola zvedava.........

certica
4. dec 2006

tak ono by fakt nebolo na skodu jest to, co davas svojmu malemu 😉

viamka
4. dec 2006

ktoremu? 🙂

certica
4. dec 2006

mojemu 😀

certica
4. dec 2006

pocuj viamka, ty robis inak casto rozne vyskumy a prieskumy trhu. Cim sa vlastne zivis moja?

certica
4. dec 2006

Ozaj, len tak na okraj...som sa dnes po 4 rokoch dozvedela, ze nasi susedia su 20 rokov vegani 😕

viamka
4. dec 2006

robime s muzom deti a ja ich potom ked mam cas rodim. ale teraz sa dam na strojopis, lebo po mne neviem uz ani ja citat.

uz roky robim 😀 matku a este stale ma to bavi 😵

ked sa vratim do praxe, zhodnotim skody a asi pojdem na matersku. deti nam naozaj idu!!!!!!!!! 😀 😀 😀

certica
4. dec 2006

takze planovite?
Strojopis doucim 😎

viamka
4. dec 2006

na tejto teme? bojim, bojim.......... pockaj ked pride emjee chudnut 😀 😀 😀

samozrejme planovite - prvy je po niekolkorocnom vztahu, druhy na objednavku: prvy prenasany druhy nedonoseny, tak to celkom zicher nevyslo. a treti, no to sme si dali zvlast zalezat a tak sa narodil o tri roky skor, ale kto trenuje, ma vysledky. navyse, asi by som o dva roky dotoho uz nesla si teraz myslim, ale co vies.

ak chces dat obligatnu otazku 3+, tak dotoho. odpoved: ano, o antikoncepcii sme uz poculi. 😉

certica
4. dec 2006

Ziadne otazky, ziadne odpovede...ta tvoja ma plnohodnotne uspokojila 😎 😀 ...dnes som normalne skromnaa, az sa mi verit nesce 🙂
Asi si idem aj ja trochu neplanovane uzit, takze uloha c.1 - uspat cim skor nasho zatial jedineho potomka 😎
Takze sladku vasnivu noc prajem 😉
P.S. mali dnes akciu na horalky, nekupila som, ha!

snilko7
4. dec 2006

ahojte...dneska iba vo dvojici? 😀

certica
4. dec 2006

Uz v trojici 😀 , aj ked ja som sa uz rozlucila povodne. Zatial to vsak nevypada na spanok, maly tu odusevnene beha a nosi tatinkovi pismena a cisla, ktore po nom chce 😒

snilko, nic nove? V Budapasti mali test?

snilko7
4. dec 2006

noo v Budapesti sme boli ale ani som si nespomenula na nejaky test, bo som bola pohruzena do nakupov...a tá obrovská klobasa čo som tam "zožrala" 😅

viamka
4. dec 2006

certica pekne si to uzi, a ku si horaku, sak muzicek spapa.

ahoj snilko, ale uz len solo.

viamka
4. dec 2006

taaaaak, si bola v budke? povedz aka je vyzdobena.... svetielka, to ja mozem. 😵 a aky strih nohavic nosia madarky?

viamka
4. dec 2006

teda ked schudnu........... k teme

fafa
4. dec 2006

viamka, ty si ina tyranka...ku si horaku, sak muzicek spapa....hmmmmm... 😕

certica
4. dec 2006

babenky, lucim sa pre dnesok. Cmuuuk 😉

viamka
4. dec 2006

fafa, kokso ty my davas - kuuuup nie, sak neprecitam, domyslim 😀

bezi sutaz fafa, otazka: kolko kj ma horalka sedta arasidova. co placky? este sa ti neminul majoran?

fafa
4. dec 2006

no vies ako to bezi...citat je citat...tu na mna hodis, ze som prekrutila tvoje slova a ja potom co...inak odkial vies o tom majorane??????? 😲 😠 ja vazne zacinam rozmyslat, ci si ty z tohto sveta... vsetko vies 😲 ...a co si hrdinka, co na mna ides s horalkou...sak ja nie som ex.... 😔 😕

viamka
4. dec 2006

som vesala pradlo,ale uz som tu. 🙂 no som z tohto sveta, ale prajem si aby prisli skriatkovia a do rana, aby tu boli len pozehlene kopky. 😅 no nezaspim, ze som ako ex........ ty brdo taka poklona.

fafa, neviem napriklad, preco maju dupacky vacky. toto ked ex zvladne, to budeme cumet v dvojstupe. aj ty by si to mohlavediet? zijes v meke mody......

ako dlho ste tam?

fafa
4. dec 2006

Uz treti rok tu chudnem, ale len cez zimu, na leto odlietam domov 😀 ...no dupacky vacky...porozmyslam...ale ex bude urcite rychlejsia...ja som zatial uspala deti, kym si ty vesala...

viamka
4. dec 2006

fafa, a este dlho planujes chudnut v dalekej zemi?

fafa
4. dec 2006

mas IP, mne sa ale chudne lepsie doma...tu je aj chudnutie drahe... 😀 😀

expertka8
4. dec 2006

...nadnes sme už doxudli???...jojój...mne je tak dobrééééééé a veselóóó...ho ho hó...čím to je...čím to je???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

viamka
5. dec 2006

ex, mas absenciu a za trest du: preco maju dupacky vacky? 🙂

vyhodnotenie sutaze: 1150kJ

dnes nova sutaz: kolko % alk. ma tradicna skotska whisky? ak ma emjee nezabije, vyhodnotime vecer. drzim vam palce, sutazite o cool cenu.

finale sutaze bude v stredu. 😉

certica
5. dec 2006

viamka, inak som chcela napisat 1140KJ, kedze je 50g a tatranka predpokladam, ze ma o nejakych 40KJ viac nez horalka 😉

expertka8
5. dec 2006

..viamka... 🙂 http://www.alkoholy.wz.cz/alkoholy/W.htm
...40%-43% 😝

expertka8
5. dec 2006

...ale našla som aj:S pribúdajúcimi rokmi škótska stráca na sile. Z pôvodných 63,5 % po 12-ročnom zrení vo whisky zostáva 59 % alkoholu. 🙂

ervotoc
5. dec 2006

no mna tato otazka zaskocila..pamatam si postup,sudy..zrenie..,rozlisenie ale percentáá ee..ty brdo,este ze si dala škotská..inak by som capla 40% ved nie je whisky ako whisky a škotska ako škotská ze?zalezi aj od kraja,druhu,roku...veru aj tradicii 😕 no ja asi začnem oprašovať pamať 😒