Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

nataliap
5. dec 2006

ahoj viamka,mám to hneď pod nosom.Kámoška robí cvičiteľu u nás na sídlisku ťahanovce na jednej základnej škole.Problém bude akurát s malou,nemá mi ju kto postrážiť.ale nejako to vyrieším Zatial sa zacvičujem doma.

nataliap
5. dec 2006

čaf fafa,nezlosť sa škodí to kráse.najprv sa musí na to morálne pripraviť a ty hneď že demotivujem, 🙂

fafa
5. dec 2006

no ale bola si na najlepsej ceste...sak pockaj, este dva dni s nami a hned si chudsia aj bez Pilatesa....inak nemam predstavu co to je...raz som tusim nejak mierne trepala rukami v lahu a to vraj malo byt ono? a je to ucinne? 😕

verulka
5. dec 2006

Tily, ale my mame teraz aspon relevantnu vyhovorku- mame skusky(apropo ako si dopadla) a stres...
ja idem do hajan, nevladzem sa ani umyt nito ucit ci cvicit 😒
dobru noc krasky....

viamka
5. dec 2006

kokso tu je to megahit, fafa.

nataliap
5. dec 2006

fafa, na začiatok to bolo ok.to trepanie rukami niečim sa začať predsa musí.Ja som čítala knihu Lady pilates,cvičila tam tá herečka BIbiana Ondrejková,ale jasné že ešte mala aj prisôsobenú a hlavne upravenú stravu.Ale je to účinné.Moja mamina má už pätdesiat rôčkov a dala sa na to, a vidieť pokroky.je to také pohodové kľudné cvičenie.

fafa
5. dec 2006

Viamka, no my tu mame bodypump s lahkymi cinkami...a vy nemate ani lahke cinky... 😀 😀

tilly
autor
5. dec 2006

verulka, ja dobre (doslova) a ty ako? ja mám ďalšiu 11. uvidím ako to dopadne, ale do 20. musím odovzdať diplomovku, takže to je teraz dôležitejšie, aj keď neviem, kedy na nej začnem makať, teda, kedy ju začnem opravovať, lebo teraz sa toho tááák veľa nakopilo... 😒

idem si užívať večer s mikulášom a vareným vínom... 😀

viamka
5. dec 2006

fafa, ked das dolne brucho 40 opakovani po 6 serii, vramci 45 minlekcie, tak nemozes dat na clenky ani polkilovky. alebo mozes a zistis datum tvojho konca. ver mi, lahka cinka je taka ista pravda ako gulaty stvorcek 😉

fafa
5. dec 2006

no tak je to tu...vysvetlenie na svete..aj tak moc nechapem 🙄 ...tie cisla su na mna moc vysoke...ale niekto pisal, na vsetko sa treba pytat, nie???

cat
5. dec 2006

toto som si objednala ako darček pre celú moju hnilú rodinu, myslím tým aj deda a babku čo sa furt len obžierajú sladkosťami a vzdychajú že by mali cvičiť:
http://www.mojshop.sk/index.php?page=6&itm=7834
už máme inak tých strojov slušnú zbierku, total gym, stacion. bicykel.. 😀
a moj muž už tiež by mal niečo robiť, rastie mu pupek 😠 😠

nataliap
5. dec 2006

baby,otvorila som si vínečko biele,kašlem na nejaký pilates.na radu expertky začínam teda takto,veď som už aj troška pocvičila,odišla od počítača a otvorila si pravou rúčkou vínečko,čím som posilnila svaly na dolných končatinách a taktiež si rozcvičila tricep aj biceps Tak teda NAZDRAVIE Babulienky.

viamka
5. dec 2006

fafa, dolne bruch vieme co je, najnechutnejsie cviky a je to zaroven najslabsou strankou ludstva. 40 opakovani je tiez jasne - 8x tie iste cviky s inym fazovanim, 5 kombinacii a to cele zopakujes 6x po sebe. no brutus teoria, staci raz vidiet. ale mame tu telocvikarku, takze ja si uhlidam sutaz a zajtrajsiu obzer party, ozaj prides?

certica
5. dec 2006

clovek tu 10min. neni a pol hodinu cita 😅

expertka8
5. dec 2006

...na zdravie babuľky...deti sa práve rozhodli..že už ma dnes natrápili až až...a tak zaxrapkali...malej ešte vystúpila teplota...takže v kostiax cítim veľmi zaujímavú noc ☹ ...zajtra budem xodiť po byte ako zombie...bu bu bu...a potom oslavujme Mikuláša...zasa musíme byť niečo extra...u ostatnýx Mikuláš..u nás Mama-Zombica 😅
...má jednu pozitívnu vec...keď som total uťahaná..nexutí mi jesť..netrúfnem si ani na základný pohyb rukou...smerom k orálnemu otvoru 😝 😀

..a ešte jedna skveláááá správa...vracia sa mangel.... 🙂

viamka
5. dec 2006

nataliap, vitaj v realite - chudneme. spravne si to pochopila: mangel dal dnes cervene svetovavrinecke. aku mas znacku ty?

certica
5. dec 2006

exp, akoze mangel k oralnemu otvoru a ci ako?
A ked nehybes prstami, kako pises ty expertka jedna..?

viamka
5. dec 2006

ex, aj mate atb?

mangel pomoze, nie?

expertka8
5. dec 2006

..natalia...spravíš mi prosím špeciál cvičebný program so základným krédom "Nežrať"???? 😅

...cat...perfektný darček....taký by som hádam aj ja prijala...ja som dávnejšie objednala DVD od Zory Obxodníckej...to bola show..keď ma deti sledovali pri realizácii 😅 ...to bolo samé...mamy..pohni..ešte...dokážeš to... 😲 😀

nataliap
5. dec 2006

viamka-žeby cebernet savinouge,či jak sa to píše to je fuk hlavne že chutí

viamka
5. dec 2006

certica si tradicne monotematicka, to mozem 😀

certica
5. dec 2006

aj mozem aj stereo 😀

viamka
5. dec 2006

nie je nad vlastny fun club, ex.

expertka8
5. dec 2006

..certica... 😅 ..ak nie k orálnemu..tak to poriešim análnym 😝 😀
...viamka..atb má len Kristi 😒
...mangel...pomôže jasné..bez rečí...akýxkoľvek komentárov..nabádania..veď sme na všetko 2 😉

...mne zastala váha 😠 ...a to som si fandila s tými 4 kg do Vianoc...pomooooc...ale cez víkend bola u nás mamča a skonštatovala..že sa jej "zdá"..že vidí menší zadok....škoda..že som si nevšimla..či mala okuliare??? 😀

nataliap
5. dec 2006

expertka CICA NEŽER!! dobre sa mi píše ta néééééé

certica
5. dec 2006

exp, ty si vzdy vedela, co mam rada 😅 😀 😀

expertka8
5. dec 2006

...nata..sa Ti maxruje čaja..keď máš doma vycvičeného šráca čo Ťa neustále xváli...ha??? 😀

viamka
5. dec 2006

pozitivna kritika od matky je u nas viac, ako pozehnanie od papeza. to mavame totiz castejsie. tesime sa na nove foto, ex

expertka8
5. dec 2006

...certica...však som Ťa raz "vymákla"..ty fando "P" 😝 😀

expertka8
5. dec 2006

..viamka..ta ty šalená????...foto hodím až keď sa zasa budem podobať na cicu 😝 ...ci pána...