Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

expertka8
5. dec 2006

... 😝 😝 😝 ...nepožičiam Ti lopatku...ani kýblik....ale požičiam Ti svoje kilá.... 😀

nataliap
5. dec 2006

babenky lúčim sa s vami,lebo môj mužíček je prítulný jak laňka.haha a NEŽRAŤ CICUŠKY!!

expertka8
5. dec 2006

..nata..príjemné "cvičenie" 😅 😀

certica
5. dec 2006

stacia mi hrablicky a voda, tuk si nehaj 😎 ...Ti obsadim sprchu exp., makaj!

certica
5. dec 2006

to je inak jedine cvicenie, pri ktorom mi ten pot nevadi 🤐

expertka8
5. dec 2006

... 😢 😢 😢 ..nikto ma tu nemá rád...certica ma vyháňa do sprxy...tak ja teda idem...dobrovoľne nasilu....idem sa teda potulkať so svojou popôrodnou slaninou a sprxovým cremom 😝 😀
...dobrú noc všetkým tulkavým....a ja zasa sama...ale zajtra... 😅 😀

fafa
5. dec 2006

baby, aj ja sa lucim...moja dcera riadne mikulasuje...a tot kukam si na cizmy, a z cizmy na mna kuka Rafaelo...asi sa idem zabit...dlasi den v prd...zajtra mam na obed kokos so susneym mliekom a mandlami, mnam...tesim... 😀

certica
5. dec 2006

exp, mas vanu alebo sprchac? Chcem byt tvojim sprxovym creamom 😔 😀 😀 😀 . Po tomto extempore ma viamka priamym kopom vystreli do protilahlej brany 😲

certica
5. dec 2006

fafa rafaelo, tod moje oblubenuo, pozitok sam o sebe 😎

certica
5. dec 2006

Tu uz nikto nevladze komunikovat, idem sa vrhnut na sve loze 😎
Sladke, slane, kto ake miluje...SNY 😉

viamka
6. dec 2006

dobre ranko, tak som triezva a nevyspata preluskala prispevky a som na vas pysna........ prepacte, ze som sa vcera vyparila, ale moj chp tradicne nevedel co chce, tak sme to neviem co hladali spolu 😉

zasobte sa, vecer je zurka, i ked si myslim, ze ta vcerajsia neplanovana stala fakt za to!!!!!!!!!!!!! 😀

vavka33
6. dec 2006

Ahojte.Tak teda dnes idete tiez chudnut?A kto popapa vsetky tie sladkosti vasich ratolesti? 😀 Pomozte im chudatkam.Ja som uz malej zjedla kinderko 😝 -ja viem,ale ja este mozem 🤐

certica
6. dec 2006

tak dobre rano,
vidim ze viamka nevladala ani spat po bohatom spolocenko-domacom programe, ale zas som happy jak jasterica na slnku, ze nasa predsednicka zdruzenia anorekticiek bola spokojna so vcerajsimi literarnymi prispevkami. Huu, som na seba hrdaaa! 😀 😀 😀

fafa
6. dec 2006

Dobre ranko...tak dnes rano som riesila tazku dilemu, ci budem na ovoci, po tom vcerajsku...ale no co, sklamem vas??? 😉 nesklamem...dnes je na programe zmrzlinka, ovocko pocka do zajtra...ved aj tak este potrebujem dokupit, musi byt riadna davka...ozaj, jete aj banany, ked mate ovocny den? 😝

certica
6. dec 2006

fafa, nic nie je stratene, tiez som dnes na ovoci a vecer sa dorazim tou zmrzkou 😀 . Inak banany som nedala do svojho hrdla uz peknych par rokov. Ono na jednej strane zasytia, aj nejake tie endorfiny ta obstastnia, ale pri diete sa moc neodporucaju. Neviem, okolo 450-500KJ na 100g ma taky bananas a dost cukru 😉 .
Ja najcastejsie ficim na jablkach, grepy su udajne super, lenze ked som hladna jak vlcica, grepy mi moc nejdu a teraz mam aj kiwi, mandarinky, melon je supris na precistenie obliciek(teraz nehrozi) a sem tam hrozno.

fafa
6. dec 2006

No celkom pestre...ale pre mna ani jedno z toho nie je jedlo...a este tvoj nazor na gastany? dnes som na ne dostala strasnu chut...

certica
6. dec 2006

gastany som nedavno asi mesiac dozadu tiez skumala, kam to zaradit - co sa diety tyka, nic moc, ale zas na druhej strane maju podstatne menej tuku nez ich pribuzni orechy, mandle,....a v podstate obsahuju hlavne skrob. Kaloricku hodnotu ti nepoviem (tipujem tak 1200KG), ale co ti poviem je skutocnost, ze som si ich pred tym necelym mesiacom dala tiez 😀

certica
6. dec 2006

Pokial to nebude gastanove pyre so slahackou, par gastancekov ti odpustime 😉

verulka
6. dec 2006

baby, ja sa snazim citat vcerajsiu debatu, ale vooobec nechapem o com ste tocili 😕 nejako stracam nit...
ja dnes na ovoci( aby sa nebovedalo dala som si rano taku musli tycku) aj od mikiho som dostala hlavne ovocie...
Vavka- mojm detom uz nastastie netreba pomahat- oni si svoje sladkosti poctivo strazia, takze mam o problme menej... 😀 😀
cat, mne snad muzik tiez nejaky ten stroj kupi(aspon slubil) no mam obavu, ze z cas. dovodov to opat nestihne 😒
tily, gratulujem, ja este vysledky neviem (ale modlim sa, aby som to mala DOBRE 😉 )

certica
6. dec 2006

verulka, ja som vcera tiez miestami stracala nit, ale dotiahli sme to do uspesneho konca. alebo to bol len zaciatok? 😀
Ja mam v piatok tu vian.veceru, este teraz netusim, co na seba 😝

ervotoc
6. dec 2006

tak sme mikulášovali s drahym sme vecer zbuchali kinderká a fidorky....a ...bola som na váhe...nemam nič navyše.. 😝 ale ani dole,no čo uz...musim asi viacej mysel zapojiť 😠 😀
mnam vino červene to aj ja mkozem,ale kvalitka a suché..biele-hm,strik so sprajtom 😀

certica
6. dec 2006

caute, kde ste vsetky..? pracujete, opatrujete, upratujete...alebo sa psych.pripravujete na vecer?

fafa, uz si si dnes pumpla? Ja hej 😀 , tentokrat som si co to odmakala hned na uvod, t.j. akonahle krpec vliezol do postele a zavrel oci. Inak boli sme cez obed vonku, uplne super jarno-letne pocasie (alebo sa mi to len zdalo 😕 , mozno vidina dnesnej party 😀 ) a zamakala som si trosku aj na hojdackach - nutena posilka ruk a ked ma to prestalo bavit, tak aj noh - som si len presla na druhu stranu hojdy 😎

zuzu13
6. dec 2006

ahoj certica, ako sa darí v chudnutí? Ešte vás to baví??? 😀 Obdivujem vašu výdrž, ja by som to vzdala po hodine... 😎

certica
6. dec 2006

zuzu, kebyze precitas o com my tu tocime, na chudnutie to 3x nevypada 😀 a tak nejak to osobne so mnou aj vypada 😎 . Ja sa tu viac menej skor zabavam, dokonca aj na sebe 😕 .
Ale nevzdavam 😉 . Dnes vecer mame zmrzlina party, tak neviem. Zatial som na jablkach a MK 😀

zuzu13
6. dec 2006

je tu toho toľko popísané, že jeden by neveril... Takže som to vzdala. Ale ja sa tiež snažím schudnúť, no zatiaľ to so mnou vyzerá tak, že bodová diéta mi sadla najviac 😀

certica
6. dec 2006

To je nieco na ten styl, ze kazda potravina ma urcity pocet bodov a ty mas na den limit v celkovom pocte bodov? V tom pripade je to nieco ako pocitanie kalorii 😒 . Schudnut sa da z cohokolvek, otazka, do akej miery je to aj zdraviu a pocitu prospesne 😉 . Ale ty este nejak rapidne nevymyslaj s chudnutim, predpokladam, ze dojcis a inak ak som tak nahodou nespravila, gratulujem straaasne moc k vytuzenemu dietatku 🙂

fafa
6. dec 2006

Certi, ja idem skusit dnes na druhy pokus az vecer...tiez sme boli vonku, kupila som nejake ovocko, tak idem skusat...krpci spia a mna caka biceps a triceps pri zehlicke...
Inak Zuzu, obdivujem, moji ked mali tri tyzdne, nevedela som kde je sever... 😖

zuzu13
6. dec 2006

😀
bodová dieta spočíva v tom, že čo vidím to zbodnem 😀 😅 zabijem sa keď mi chutí 😎

certica
6. dec 2006

Nezabijaj, kto bude platit pohreb 😀 😀 😀

zuzu13
6. dec 2006

neboj, tú radosť nikomu nespravím 😀