Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

snilko7
6. dec 2006

hallooo hallooo snad všetky nechudnete 😀 😀 😀

zuzu13
6. dec 2006

nechudneme 😀

snilko7
6. dec 2006

nooo ani ja moc nie...dnes som piekla medovníčky a tak to fajnovo rozvoniavalo, že som z nich zopar zbaštila...a synator ten ich pojedol na kilo, tuším do Vianoc musime ešte jednu varku napiecť

certica
6. dec 2006

caute, dnes som chudla len do 18.00 😀.
Neviem anorekticky, kde ste, ci do seba cpete... Kazdopadne ja uz mam za sebou svoju porciu ice cream - Vienetta gastanova, kto ma na vas cakat. Ja po 20.00h neprijmam okrem tekutin uz nic ani v obdobi, ked sa nevenujem procesu chudnutia, takze... Nevedela som, ze to bude midnight party show 😕
Okrem toho ma samocinne a svojvolne vyhdadzuje z netu, tak ked sa tu uz dnes nezjavim, prijemnu zabavu vam prajem 😎

zuzu13
6. dec 2006

No my máme ešte tortu, tak som si dnes dala ...trošku...len tri kúsočky 😅 , no a bol Mikuláš tak...
Koláčiky máme aj my už nejaké napečené ale starostlivo schované aby nás nelákali...

fafa
6. dec 2006

Ja sa tu tiez motam uz dlho...a party nikde...tak Viamka to zorganizuje a potom jej neni...no mozno to este pride...Certica este mas 10 min...mozno to stihneme 😎

certica
6. dec 2006

booze baby, vy vsetky peciete o preteky, ja ani len o goly-body-sekundy. vidim to tradicne tak tyzden pred vianocami, ale aspon sa nepozere 😀

snilko, ako sa Ti zatial javi vlastny organizmus? 😉 Budeme oslavovat?

zuzu13
6. dec 2006

Ja som toho názoru, že chudnúť je nezdravé 😅 , nakoľko trpí celé telo 😖 a myseľ otupieva 😀 No a pred sviatkami je to nebezpečné...

certica: skús chudnutie ako ja. Chudnem jedine od 21,30 hod. do cca 7,00 hod. a funguje to, naozaj vtedy nič nejem 😀

certica
6. dec 2006

No ja som sem-tam cela otupena, ved to vidiet aj na mojich prispevkoch 😀
fafa, uz len dve - to nestihnem ani mrazak otvorit, nie este vybaliz zmrzlinu a zjest

snilko7
6. dec 2006

certica neviem...menzes zatial nič...ak nedostanem do nedele asi fakt uz kupim test...ale uz tri tyzdne ma brucho pobolieva ako pred menzesom a dokonca som si včera pri sprchovani všimla ako mi z prs vyteka cosi ako keď som dokojila...noooo ale nerobim si zbytočne nádeje..viem ako to bolo keď sme plánovali prvé....tiež som si myslela že už a nič z toho nebolo...vlastné telo ma oklamalo 😠

zuzu13
6. dec 2006

tak máš najvyšší čas začať držať tú bodovú dietku 😀

barunka
6. dec 2006

snilko, k chudnutiu, teraz nechudni, času dosť po vianociach, keď Paťko dostane boby a napadne sneh... to sa bude chudnúť jedna radosť...
a k tomu druhému, ak to nevyjde, tak pošlem Roliho, nech zaškolí arpiho, ako na to a ešte aj budeš prekvapená, lebo nebudeš vedieť ako a kedy 😀

certica
6. dec 2006

snilko, mna vlastne telo obcas aj sklame nielen oklame 😀 . Neboj, tentoraz citim vo vzduchu aj v povetri maleho snilka(u) 😎

snilko7
6. dec 2006

barun nebuď vtipná...a len aby sme sa snehu dožili tento rok..keď je stále tak teplo...ale však ja sa držím už tri týždne pod 60 kg, to je u mňa úspech. Od pôrodu som mala furt 61,5...teraz to už mám bližšie k tej mojej vysnenej 55 😀

certica
6. dec 2006

Ja mam vysnenych este mojich nedavnych 50 😢

snilko7
6. dec 2006

čertica ja som mala 50 kg až do svadby. Potom som pribrala na 53 a otehotnela a šup ho na 68...a odvtedy chudnem na pôvodnú váhu...aby som mohla nosiť svoje super šatečky

zuzu13
6. dec 2006

hmm tu sa hovorí o váhe...padááám radšej...dojedla som puding a idem kuknúť TV. Pozdravujem všetky a hlavne expertku

viamka
6. dec 2006

start, kto este nezozral svoje tak dobru chut!

kazda sa prezentujte svojou znackou, mnozstvom atd. 😀

pre nezainteresovane: dnes zmrzlinujeme one alcohol!!!!!!!!!!!!!!!

certica
6. dec 2006

No moja zlata a ty kde trcis, ja som uz zozrala svoj pridel o 17.48h.
Ako som spominala Vienetta gastan a tipujem tak 70g - bola dooobra, ale mi to nejak nejde dolu hrdlom.
Mam chut na domace lokse alebo taky langos, ale neee moc mascenyyy 😎

zuzu13
6. dec 2006

ja zmrzlinu nemusím ale vínko si dám 😀

fafa
6. dec 2006

no takze baby, zase som v depke...to ake cifry tu pisete??? to som v zlej teme, asi preskocim k tym XXl...viamka, no a teraz si mam dat zmrzlinu??? 😠

viamka
6. dec 2006

vyhodnotenie sutaze: SRT spiritual response therapy je mentalne chudnutie s pouzitim syderickeho kyvadla.

pocet spravnych odpovedi: 0 ☹ /ani sa po vcerajsku necudujem/

certica
6. dec 2006

fafa, kolko merias mimochodom medzi nami anorektickami.. 😉

zuzu13
6. dec 2006

fafa idem s tebou do XXL 😅

snilko7
6. dec 2006

čertica dufam že cítiš dobre...ja by som bral snilku...chlapov už mám doma dvoch /starého i mladého 😀 😀 /

fafa
6. dec 2006

malo, certica malo...akurat na tych tvojich 50...ale tie som mala tak na zakladnej 😀 😀

certica
6. dec 2006

snilko ja viem 🙂

viamka
6. dec 2006

certica, som rada, ze si vo forme.

fafa, aaaaaano daj si, lebo si to zasluzis. nespominala si, ze mangel to v mladosti prehanal so sportom? tak ti neverim, ze si knedla! ja totiz nepoznam ani jedneho, ktory by si za zivotnu partnerku vybral buchtu. alebo si prilis kriticka k sebe. hod miery!!!!!!!!

snilko7
6. dec 2006

práve sa stal zázrak...môj synator kričí z izby maminka vypni svetlo, Paťko čičiká...on sa normálne sám uložil a o štvrť na deväť...asi som dnes bola poslúchala 😀 😀 😀

fafa
6. dec 2006

Tak si ma pekne zasila...cita to tu moj mangel a hovori, ze ti mam odkazat, ze on bol vzdy tak trochu na buchty.... 😒 ale nie tak tu to mate, ked to chcete...1,68 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa prijmam typy....