Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

snilko7
6. dec 2006

no od radosti som aj písať zabudla 😅

viamka
6. dec 2006

tak vypni svetlo, to treba vyuzit.

snilko7
6. dec 2006

viamka svetlo som vypla skôr než on dopovedal, aj dvere som mu zavrela aby si to nerozmyslel 😀

viamka
6. dec 2006

jukni na pasik, mam tam zivotnu pravdu

snilko7
6. dec 2006

viamka pravda svata...no v poslednom čase fakt často strácam nervy 😅

fafa
6. dec 2006

Viamka, len ja mam tu smolu, ze moj mangel ma cez 100 takze pri nom sa vzdy citim ako krpec... 😀 ale vazne, chuda som nikdy nebola, moj rekord je 56kg este pred detmi...

viamka
6. dec 2006

fafa, nemozes dat echo, ze sa mam krotit? mam sem posadit mojho sportovca?

viamka
6. dec 2006

68 nech ma ten tvoj dokalici!!!!!!!!!!! 😅

fafa
6. dec 2006

ja som ho sem neposadila...on mi cumel spoza chrbta... 😕 ale kludne posad...dam aj ja par otazociek...ale uz som mu to vysvetlila, ze pravidla su pravidla, ked chce prispievat, musi sa zaregistrovat 😀 😀 😀

viamka
6. dec 2006

snilko, mohla by som to povedat kulantne, ale poviem ako je. dopraj si od maleho pauzu. nehovorim na tyzden, ale par hodin raz za sto rokov pomoze. alebo hodku pravidelne. krute ale ucinne. ja som na to prisla veeeeeeelmi neskoro a doveru som nemala absolutne v nikoho. hald, niekomu to trva dlhsie.............teda mne

viamka
6. dec 2006

fafa, davas si zmrzku alebo tlacim len ja!!!!!!!!!!!!

fafa
6. dec 2006

Viamka ty nie si z tohto sveta...alebo si moje jednovajecne dvojca.... 😨

snilko7
6. dec 2006

však v sobotu som si v tej Budapešti trošku oddýchla....ale ešte by sa mi nejaký ten oddych zišiel...keď malý je taký živý a poslednú dobu tvrdohlavý a trucovitý ☹ a ja mám pocit že na neho potom len "vrieskam"...možno to mi pomohlo schudnúť 😨

fafa
6. dec 2006

Snilko ja mam takych dvoch a schudnut nie a nie... ☹

snilko7
6. dec 2006

bože fafa aj trojročný bude ešte takýto trucovitý...ja že ho to už prejde ☹

viamka
6. dec 2006

priznaj to, som tvoja nocna mora!!!!!!!!!!!!!

fafa, daj si zmrzku, certice solo, ja tiez, toto je party? 😠

fafa
6. dec 2006

no nasmu rastie s vekom chut...nic moc, fakt zacina byt desivy.. 😲

viamka
6. dec 2006

snilko, ked bude mat tri, bude mentalne taky zrely, ze budes len cumet. bude poznat milion sposobov, ako uputat pozornost. to len budu akcie. potom postupne pochopi, ze sa to da aj inak..........

viamka
6. dec 2006

memenky chudneme? posledna vyzva: je niekto tu Z?

fafa
6. dec 2006

Kedy to pochopi, Viamka? Mimochodom aku znacku si davas????

snilko7
6. dec 2006

viamka nemáme doma zmrzlinu ☹

viamka
6. dec 2006

jak nemame, v amerike je to potravina na zozname potr. pre prezitie 😕

viamka
6. dec 2006

scholler bomba nugat! ked biely sex, tak poriadny.

snilko7
6. dec 2006

mame plny mrazak mäsa 😀 😀 zrmzka sa nevošla 😀

viamka
6. dec 2006

fafa, ked zisti, ze netreba bojovat o pozornost, hlavne tvoju. ked bude mat zujmi, v ktorych sa moze realizovat. to byva pri velmi zrelych detoch od 4 rokov, castejsie od 5 rokov. sebarealizacia bohuzial nabyva vzdy podla nasich predstav. ................

viamka
6. dec 2006

snilko to je dobra sprava .............. nie je horsie ako ked nie je z coho varit............. a prezradis nam, vramci chudnutia, co u vas ide najviac?

certica
6. dec 2006

a co utalo alebo padla..? 😕 Ja som konecne prinutila najmensieho a najmilsieho clena nasho rodu k dlhodobemu spanku a? Mam ist akoze chrapat k nemu?

fafa
6. dec 2006

Baby, nemate skusenosti s articokami alebo cakankou? Stale to obzeram a neviem, co z toho spravit...este by bodli nejake recepty na brokolicku...tu milujem, ale hlavne zapecenu so syrom a to nie je zrovna dieta... 😠

snilko7
6. dec 2006

viamka u nás fičia strukoviny a masko - to pre tatíka, no a ja s malým cestovinky na sladko i na slano a polievočky...no ale tie ja zrovna nemusím, ale malý si na ne potrpí.