• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako ste schudli a koľko po pôrode?

24. januára 2011 
snilko nic osobne, ja len tak snorim pre inspiraciu...........

dobre so rozumela, ze maly je polievkvy? aj moji, aj tatik
6. dec 2006 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fafa, articoky na sk len na pizzi. skus s mrkvou a bielou redkoukou a ryza alt. cestoviny, samozrejme cele ochutit. estragon, bazalka, rozmarin, kari = aroma, cesnak, paprika, ai. chut.

brokolica a zemiaky =uvaris, popucis, ochutis, pridas tvaroh a vajce = placky ako vysite, nechces vysmazat, tak zapekej. vitaj v overy speedy kuch.
6. dec 2006 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica, sprcha alebo uz buvas. este nemozes, nemas natravene!!!!!!!!!!!
6. dec 2006 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vazene spolubojovnicky, tymto sa s vami pre dnesok lusim, idem sa trochu venovat samozuslachtovaniu, kedze mam domace pole posobnosti volne a mozno aj nieco intelektualne precitat - zeby kniha? :confused: :sunglasses:
viamka...si este neuviedla gramaz, resp.rovno kila zuzitkovaneho mnozstva bomba nugat kremu, ci jak to nazyvas :grinning: Rano si čitknem...maybe baybe :wink:
6. dec 2006 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak, môj muž mi tu žerie pred očami, musí sa do piatku vypásť, aby mohol robiť mikiho :grinning: a ja som tááák hladná, ale vydržím, nedám si, nech som krásna (to síce nehrozí, ale tak nech som aspoň chudá :grinning: alebo aspoň štíhla :grinning: )

viamka, dobrý typ, super, aj trošku zdravé, v rámci normy
6. dec 2006 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viamka inak tie placečky sa mi "nrávja", slovensky páčia :dizzy_face: a budem len zapekat, ak dovolis
6. dec 2006 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kilovka ma vacsinou 1 kg, ale ked inak nadas, tak 1 kg, tak teraz das?
6. dec 2006 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica, je tu kto nebud govoriascij po rusky, alebo si len stelila :wink:
6. dec 2006 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stelila = strelila
6. dec 2006 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, milujem ked si pisem sama so sebou aspon stiham :grinning:
6. dec 2006 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica, ked dudes toto citat, ja budem zarabat cesto na langose a ty si na vine!!!!!!!!!!!! ale nevadi, vadi, navadi............
6. dec 2006 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este si dam dobru noc . cmuk
6. dec 2006 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja, azbuku, ci jak sa tomu nadava, som nevidela od zakladky :sunglasses: . Ale gramaticky som bola vzdy zdatna vo vsetkych jazykoch, aj svetovych :grinning: .
viamka, sice Ta mam po exp. najradsej :dizzy_face: , ale opustam Ta v tejto chvili...nezadrzatelne sa to blizi...
tak dobru noc a lahke trávení a spaní taky tak :sunglasses: Cmuuuuk!
6. dec 2006 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty co si urobila, to bol odkaz na rano, teraz co mam, akoze muku hladat? ty ze ma mas rada, ved to je krutost sama. spi a mysli na to, ze ja zajtra langosujem tvojou vinou!!!!!!!!!!!!!!!!!
6. dec 2006 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby dobru noc...moje druhe dieta nechce zaspat...beriem ju k sebe, ale aspon som nemala cas hodit nic do hu...dobrou...
6. dec 2006 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fafa, deti nas zachrania, bru...........
6. dec 2006 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak este jeden okruhly prispevok sem suchnem...
viamka tesim sa :dizzy_face: na langosaky, take ranajky som este nikdy nezazila...
Zajtrajsie heslo: dnes vari viamka :sunglasses:
6. dec 2006 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokso, teba len milovat, alebo zabit

no ranajky, obedo-vecera. ja a kvasnice e eeeeeee, tc na pizzu je na chladnicke
6. dec 2006 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ex, skusa saty snehulky a nie a nie sa do nich narvat, alebo wat´s go?
6. dec 2006 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, snilko velmi drzim prsty a musim podotknut, ze my ked je sneh, tak nas krpci zapriahnu do sani a bobov a behame dve hodky minimalne po okoli, potom dobra gulovacka...no nechudnem :wink:
a k tym povodnym vaham- podla mna ked je neikto total vychudnuty, preto viac pocas tehu priberie, aby po porode mohlo nieco ostat :wink: mna bolo akurat a vsetko slo 2x dola...ale ja som uz iny pripad :grinning: :grinning:
inak je mi tak zle, ze pomaly ani nejem, ale ani nechudnem, mam opat nieco zo zaludkom...nab. tyzden idem behat po dr nech ma uz daju dokopy
7. dec 2006 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka, ty mas uz nejak dlho ten zaludok... :unamused: . A co pohovory a skusku mas kedy dalsiu? No mas toho fakt dost. Som zvedava na fotky z toho mikulasa zajtra (aspon :cry: )
My chceme kupit malemu na vianoce sanky, mozno sa nam vecer podari este, ked pride muz v dohladnej dobe.
7. dec 2006 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nemam teraz moc dobre obdobie :confounded: ale to coskoro prejde...pohovory zatim nic, co by sa mi lubilo, dnes mam dalsi, idem aj na gyndu....zajtra na stretko sa tesim, ale uz sa vidim ako zase doletim s vyplazenym jazykom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dalsia skuska v utorok a to este rozbieham jeden projekt v sukromi s kamoskou :sweat_smile: uz sa tesim na vianoce ked si trosku vydychnem...
7. dec 2006 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to na Teba budem mysliet. Drzim palce :wink:
7. dec 2006 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky.. aj vy si to zajtra uzite :wink:
7. dec 2006 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallo, co ste dnes papkali a hlavne, co este pohcete? uz su balicky povyz..... pod zamienkou zachrany zdravia vasich deti? :unamused:
7. dec 2006 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viamka ani sa nepytaj...strach a hroza...aj sa to bojim napisat...zase budu nocne mory a vyhrady svedomia...
inak, celkom sa u nas udomacnilo slovo buchta, v spojitosti so mnou :confounded:
7. dec 2006 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viamka ma neondi, zrovna sedim a zerem vcerajsiu zmrzlinu, ktorej je este hodny kusok. Som dnes mierne vytocena, tak kompenzujem :grinning: a na obed som si buchla po viac nez 3 rokoch spagety, fasa - ani celozrnne neboli :sweat_smile: . A inak asi 2 jablka a jogurt
7. dec 2006 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry, som ti hovorila, daj echo, ked tam mas fun club....... a buchta sa da aj pekne povedat: buchticka, ale to uz ma asi hold iny vyznam.......... :grinning:
7. dec 2006 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica aj ja som na obed špagety a večera vyprážaný syr s pečenými zemiakmi a samo že k tomu tatárska...to je super diéta :sweat_smile: no a práve teraz som zbodla praskajúcu tyčinku ORION, malý dostal na Mikuláša chcela som okoštovať :grinning: :grinning: :sweat_smile:
7. dec 2006 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna kedysi drahy volal pampusik, a to som mala svoju normalnu vahu :sweat_smile: . Teraz pouziva radsej meno, ale ja si hovorim vorvanica a ked ma chce zobrat na chrbat z polohy drep, modlim sa (aj ked to neviem), aby ho neseklo a neutekali sme na pohotovost :grinning:
7. dec 2006 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok