Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

viamka
6. dec 2006

snilko nic osobne, ja len tak snorim pre inspiraciu...........

dobre so rozumela, ze maly je polievkvy? aj moji, aj tatik

viamka
6. dec 2006

fafa, articoky na sk len na pizzi. skus s mrkvou a bielou redkoukou a ryza alt. cestoviny, samozrejme cele ochutit. estragon, bazalka, rozmarin, kari = aroma, cesnak, paprika, ai. chut.

brokolica a zemiaky =uvaris, popucis, ochutis, pridas tvaroh a vajce = placky ako vysite, nechces vysmazat, tak zapekej. vitaj v overy speedy kuch.

viamka
6. dec 2006

certica, sprcha alebo uz buvas. este nemozes, nemas natravene!!!!!!!!!!!

certica
6. dec 2006

vazene spolubojovnicky, tymto sa s vami pre dnesok lusim, idem sa trochu venovat samozuslachtovaniu, kedze mam domace pole posobnosti volne a mozno aj nieco intelektualne precitat - zeby kniha? 😕 😎
viamka...si este neuviedla gramaz, resp.rovno kila zuzitkovaneho mnozstva bomba nugat kremu, ci jak to nazyvas 😀 Rano si čitknem...maybe baybe 😉

tilly
autor
6. dec 2006

tak, môj muž mi tu žerie pred očami, musí sa do piatku vypásť, aby mohol robiť mikiho 😀 a ja som tááák hladná, ale vydržím, nedám si, nech som krásna (to síce nehrozí, ale tak nech som aspoň chudá 😀 alebo aspoň štíhla 😀 )

viamka, dobrý typ, super, aj trošku zdravé, v rámci normy

certica
6. dec 2006

viamka inak tie placečky sa mi "nrávja", slovensky páčia 😵 a budem len zapekat, ak dovolis

viamka
6. dec 2006

kilovka ma vacsinou 1 kg, ale ked inak nadas, tak 1 kg, tak teraz das?

viamka
6. dec 2006

certica, je tu kto nebud govoriascij po rusky, alebo si len stelila 😉

viamka
6. dec 2006

stelila = strelila

viamka
6. dec 2006

jej, milujem ked si pisem sama so sebou aspon stiham 😀

viamka
6. dec 2006

certica, ked dudes toto citat, ja budem zarabat cesto na langose a ty si na vine!!!!!!!!!!!! ale nevadi, vadi, navadi............

viamka
6. dec 2006

a este si dam dobru noc . cmuk

certica
6. dec 2006

moja, azbuku, ci jak sa tomu nadava, som nevidela od zakladky 😎 . Ale gramaticky som bola vzdy zdatna vo vsetkych jazykoch, aj svetovych 😀 .
viamka, sice Ta mam po exp. najradsej 😵 , ale opustam Ta v tejto chvili...nezadrzatelne sa to blizi...
tak dobru noc a lahke trávení a spaní taky tak 😎 Cmuuuuk!

viamka
6. dec 2006

ty co si urobila, to bol odkaz na rano, teraz co mam, akoze muku hladat? ty ze ma mas rada, ved to je krutost sama. spi a mysli na to, ze ja zajtra langosujem tvojou vinou!!!!!!!!!!!!!!!!!

fafa
6. dec 2006

Baby dobru noc...moje druhe dieta nechce zaspat...beriem ju k sebe, ale aspon som nemala cas hodit nic do hu...dobrou...

viamka
6. dec 2006

fafa, deti nas zachrania, bru...........

certica
6. dec 2006

tak este jeden okruhly prispevok sem suchnem...
viamka tesim sa 😵 na langosaky, take ranajky som este nikdy nezazila...
Zajtrajsie heslo: dnes vari viamka 😎

viamka
6. dec 2006

kokso, teba len milovat, alebo zabit

no ranajky, obedo-vecera. ja a kvasnice e eeeeeee, tc na pizzu je na chladnicke

viamka
6. dec 2006

ex, skusa saty snehulky a nie a nie sa do nich narvat, alebo wat´s go?

verulka
7. dec 2006

caute baby, snilko velmi drzim prsty a musim podotknut, ze my ked je sneh, tak nas krpci zapriahnu do sani a bobov a behame dve hodky minimalne po okoli, potom dobra gulovacka...no nechudnem 😉
a k tym povodnym vaham- podla mna ked je neikto total vychudnuty, preto viac pocas tehu priberie, aby po porode mohlo nieco ostat 😉 mna bolo akurat a vsetko slo 2x dola...ale ja som uz iny pripad 😀 😀
inak je mi tak zle, ze pomaly ani nejem, ale ani nechudnem, mam opat nieco zo zaludkom...nab. tyzden idem behat po dr nech ma uz daju dokopy

certica
7. dec 2006

verulka, ty mas uz nejak dlho ten zaludok... 😒 . A co pohovory a skusku mas kedy dalsiu? No mas toho fakt dost. Som zvedava na fotky z toho mikulasa zajtra (aspon 😢 )
My chceme kupit malemu na vianoce sanky, mozno sa nam vecer podari este, ked pride muz v dohladnej dobe.

verulka
7. dec 2006

ja nemam teraz moc dobre obdobie 😖 ale to coskoro prejde...pohovory zatim nic, co by sa mi lubilo, dnes mam dalsi, idem aj na gyndu....zajtra na stretko sa tesim, ale uz sa vidim ako zase doletim s vyplazenym jazykom 😝
dalsia skuska v utorok a to este rozbieham jeden projekt v sukromi s kamoskou 😅 uz sa tesim na vianoce ked si trosku vydychnem...

certica
7. dec 2006

Tak to na Teba budem mysliet. Drzim palce 😉

verulka
7. dec 2006

diky.. aj vy si to zajtra uzite 😉

viamka
7. dec 2006

hallo, co ste dnes papkali a hlavne, co este pohcete? uz su balicky povyz..... pod zamienkou zachrany zdravia vasich deti? 😒

fafa
7. dec 2006

viamka ani sa nepytaj...strach a hroza...aj sa to bojim napisat...zase budu nocne mory a vyhrady svedomia...
inak, celkom sa u nas udomacnilo slovo buchta, v spojitosti so mnou 😖

certica
7. dec 2006

viamka ma neondi, zrovna sedim a zerem vcerajsiu zmrzlinu, ktorej je este hodny kusok. Som dnes mierne vytocena, tak kompenzujem 😀 a na obed som si buchla po viac nez 3 rokoch spagety, fasa - ani celozrnne neboli 😅 . A inak asi 2 jablka a jogurt

viamka
7. dec 2006

sorry, som ti hovorila, daj echo, ked tam mas fun club....... a buchta sa da aj pekne povedat: buchticka, ale to uz ma asi hold iny vyznam.......... 😀

snilko7
7. dec 2006

certica aj ja som na obed špagety a večera vyprážaný syr s pečenými zemiakmi a samo že k tomu tatárska...to je super diéta 😅 no a práve teraz som zbodla praskajúcu tyčinku ORION, malý dostal na Mikuláša chcela som okoštovať 😀 😀 😅

certica
7. dec 2006

mna kedysi drahy volal pampusik, a to som mala svoju normalnu vahu 😅 . Teraz pouziva radsej meno, ale ja si hovorim vorvanica a ked ma chce zobrat na chrbat z polohy drep, modlim sa (aj ked to neviem), aby ho neseklo a neutekali sme na pohotovost 😀