• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako ste schudli a koľko po pôrode?

24. januára 2011 
ex porad pecienku...ja ju zboznujem...ale len na jeden sposob robim...
viamka, necitaj...to len chcem obohatit jedalnicek osobam v mojom okoli, ktore nechudnu... :wink: hoci v mojom blizkom okoli by mohli vsetky... :fearful:
8. dec 2006 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom to maso umyjes a polozis. potom najdes spikovaciu ihlu /hladaj v svokrinom chrbte/, pokrajas slaninu na pasiky a prespikujes nou maso. TO maso osolis, okorenis c. kor. a prudko opecies na oleji, este lepsie na dom masti. pnoris do vriacej vody a posolis + rasca, cele c. kor a cele n. kor. a korenovu zeleninu. vela zeleniny. dalej varis ako tulen: nemiesas, nechytas, nepozorujes a ked je maso makke, tak ho vyberies a CHLADNE a sthnute pokrajas /aby sa nedrobilo/. zeleninu vymixujes, rozriedis vyvarom a privedies do varu, dochutis plnotucnou horcicou, citronovou stavou solou ak treba a zalejes smotanou. prevres a ponoris tam to maso pokrajane......... fuj, to je robota aj napisat, nie este varit. tak a teraz ma kucharky kamenujte.................... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dec 2006 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..fafa..nexcem sa xváliť...ale "moju" pečienku ešte nikto neskritizoval...aj svokrovi naposledy veľmi xutilo :slight_smile:
..ja ju robím dosť kečupovú...ale k tomu sa dstaneme :sweat_smile:
...cibuľku vysmažíš..klasika...zalejem H2O..dám pečienku..a pridám kečup...takže vznikne kečupová zmes...nevarím ju dlho..lebo potom je tvrdá...nakoniec doxucujem...aby bola xuť "čerstvá"...pridávam horčicu...cesnak...škorica...cukor...ocot...vegeta...majoránka...a hotovo....všetko podľa xuti....u nás strašne letia bylinky..koreniny..takže vždy sa podarí iná...ale základ je ten istý :slight_smile:
...som ten recept napísala ako Steelová :grinning: ..pusti EX8 k PC :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dec 2006 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a ešte nakoniec do nej nakrájam kyslé uhorky!!!!!!!! :dizzy_face:
8. dec 2006 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viamka, co bolo dnes na obed? :grinning: kde sa podela tvoja prisna tvar?
Ex, prosim , pribal si vegetu.... :grinning:
8. dec 2006 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no dobrééééé...tak soľ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. dec 2006 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ex, pecienka lubovolna, alebo len hydina?
8. dec 2006 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokso vidina tyzdna bez sexu ma deprimuje.......... ktory obed myslis, ja jem naozaj kazde 2,5 hod. baby veeeeeeeelkeeeeeeeeee upozornenie dala som si 2x skotsku bez sody a ladu , tzv. kramovku, takze necitam po sebe...........
8. dec 2006 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...fafa..dobá otázka...a vieš..že som sa nad ňou ňou nikdy nezamyslela??? :sweat_smile: :grinning:
8. dec 2006 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pecienka ziadna, soli tuky a sajrajt z celeho tela. bohata na cal a problemy............. ja ju robim 1x za t ale len kura alt zajac.
no mala som na mysli tie vtipne huby...a co mas so sexom? :sunglasses:
..viamka..my máme doma len domácu slivku..to je riadna kalorická bomba..to už nejdem riskovať... :sweat_smile:
8. dec 2006 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...čo sex???..kto???...kedy???....
Viamka, som ti pisala, necitaj... :confounded:
alebo citaj medzi riadkami...inak tu ma celkom zaujala telacia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dec 2006 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
so sexom nemam nic a v tom je ta tragedia a po dvoch sh. ma zase zacala srat ta priberame hanicka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§ :angry:
8. dec 2006 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fafa, ja mam problem aj s riadkami a nie este medzi................ :sweat_smile:

ex, aspon na mna dychni!!!!!!!! :unamused:
8. dec 2006 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja teda idem...do prazdnej postele... :frowning2: zajtra zarucene spalujem, som v oslabeni 1:2...zatial ma na nich len medovniky...poradte nejaku cinnost pre deti pri nepriazni pocasia...
8. dec 2006 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adopcia fafa..................... alebo vianocne pozravy........... alebo ich daj do obchodaku do d. kutika, nech drazdia hodinku panulku za to platenu :angry: , alebo plavaren.................. :slight_smile:
my 100% kone lebo eti jazdia v hale.........
8. dec 2006 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viamka, toto si pisala ty???? aha..tie dve skotske... :wink:
8. dec 2006 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..fafa..fasa..xľastáme???..načo??na koho???...na kilá???.. :grinning:
8. dec 2006 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kocky, ja musim byt dnes v noci triezva...caka ma prepadove komando...takze si tu pite...budem na vas mysliet, a dajte si aj za mna...no na tie moje kila...neviem neviem ako dopadnete...ved si to podelte...to bude akurat...zas nejaka melancholia na mna lezie...sup do postele..
8. dec 2006 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..fafa..veď práve..ak na Teba lezie depka..ostaň...ak na Teba lezie mangel..tak radšej xoď... :sweat_smile: ..nexcem..aby Ti MK...rozbil mangelstvo :sweat_smile:
8. dec 2006 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fafa, spi sladko, lebo to budu tvoje jedine sladkosti este nadlho. a vecer olutujnto rafaelo!!!!!!!!!!!
8. dec 2006 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no inak MK na tom dost pracuje :grinning: ale nie, ja tu hodim smutny ksicht, akoze co tu ja uboha, aspon toho konika mam a to zabera... :grinning: :grinning:
mangel prave odisiel za hory doly...som sama az do nedele, este ze mam vas...ale VIamka uz nejako absentuje, zeby dalsia soda s ladom?
8. dec 2006 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fafa, nem drazdi...............
8. dec 2006 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viamka, zas ti to nejak skace...nejako vas neviem opustit...a este aj brat mi tu blika...no je toto zivot...
8. dec 2006 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...fafa..xápem podstatu Tvojej depky...aj ja som ju mala v nedelu..ked sme ocina vyprevadili...keby mi to pomohlo..tak revem do vankusa...bolo mi smutno...tak teda ..pre istotu...baby..pime...na zdravie...na nás :grinning:
8. dec 2006 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ty kokso..kedy idem do sprxy??? :sweat_smile: ..prestaňte ma tu "dobrovoľne držať"....ty brďo..ja som asi závislá :sweat_smile:
8. dec 2006 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ty dietujes sama? no teda a ja nemam ani poriadny alkohol...sodoma gomora..
8. dec 2006 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok