Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

viamka
9. dec 2006

uz si rozdychala priberame, tilly?

fafa, klasika, ja neviem co je HK!

tilly
autor
9. dec 2006

rozdýchala, vínko mi pomohlo 😀

viamka
9. dec 2006

kuracie maso pokrajame na tenke slize a oprazime na oleji. osolime, okorenime - napr. kari a pridame posekane olupane mandle. spolu prazime, kym mandle nezhnednu. pridame ryzu bc a brokolicove ruzicky. podlejeme stavou z 2 pomarancov, 2dl bieleho vina a ak treba vody a dusime do makka. robime to na woku alebo prikrytej panvici.

fakt napis co mas mimo spajzy, lebo takto tu budeme do rana, kym sa trafim....

fafa
9. dec 2006

to ja som debil...HA...tu nie je antikoncepcia a contaception tak to ma dostalo 🙄
ty, no si sa trochu hecla s tym receptom...zajtra skusam...len mandle chybaju..ale behnem dokupit...
a co je ryza bc?

viamka
9. dec 2006

fafa, bielo - cierna

idem dat mlieko, alebo pusu. este uvidimci pridem a budem.

fafa
9. dec 2006

inak aj ja som dnes z formy...to co ja pisem??? idem si asi trochu dat...punc uz nerobim..asi caj s rumom?

viamka
9. dec 2006

ok,uz som tu a tusim tradicne sama....

fafa
9. dec 2006

nie si sama...to co bolo s tym mliekom?

viamka
9. dec 2006

normalka obzerstvo dal si 75ml. na po mne to dieta nie je..................

fafa
9. dec 2006

tu sa uz spi...ja som nejaka z formy... dnes som nic nerobila, rozumej necvicila...fuj, a zajtra zasa nic...no co od pondelka ficim...je tu hrozna burka,normalne sa bojim...asi si uz pojdem lahnut pod perinu ☹
viamka, ty si prestala drzat palce... 😠

fafa
9. dec 2006

baby, sklamali ste..sobota a vy uz spite?... 😠

viamka
9. dec 2006

nemozem, ked krmi, ale uz zase drzim....... radsej sa ho opytaj,na co myslel, ked bo vakcii, moja................... 🙂 😉

viamka
9. dec 2006

nieeeeeeeeeee, len mne to dnes nejak moc pada a nezobr. sa my na hlavnej str. nove prispevky. potom tu cakam sama a kuknem a nie som sama.......

certica
10. dec 2006

teraz som sa tak zamyslela (neni mozne 😕 😅 😀 ), ze nasa tema chudnutie je v kategorii-volna diskusia, takze nemusim mat dokonca ani vycitky, zeee? 😀
Ale schvalne, je nedela, drzim sa ako kliest vynimocne temy: takze moj dnesny obed: naturalka, zelenina 😀 😀 😀 . Mangelovi som dopriala bravc.na zelenine s tarhonou a kys.kapusta 😀 a krpec tradicne nejaky ten svoj maglajz 😅

fafa, este si alone/sama? Asi tazko 😒

certica
10. dec 2006

...kebyze moj drahy nepracuje do zblbnutia sveta, tak tu asi nekomunikujem sama so sebou 😲

snilko7
10. dec 2006

ahoj certica ako sa mame, dnes maly nehneva 😉

certica
10. dec 2006

jeeej, snilko 🙂 . On mi uz pije krv take 2 tyzdne, najlepsie sa s nim da, ked sme vonku, lenze nez ho tam dokopem, som total na nervy, spotena a on tiez 😅
vy co nove?

snilko7
10. dec 2006

nooo ja som si od neho včera oddýchla, bol u svojej prababky a my sme s manželom vyrazili do Blavy na vianočné nákupy. Aspoň som si trošku vydýchla, no dnes si to malý už vynahradzuje.

certica
10. dec 2006

tak ja som si bola tiez vyhodit z kopytka (po 2 rokoch 😅 ) v piatok a v sobotu bol este u babky, ale mam pocit, ako keby som ani nikde nebola 😕 . Chceme si v jan. na lyzovacko-sankovacku aj s krpcom na par dni, babke sa to nejak nepozdava a nenapadko ma prehovara, nech ideme sami poriadne si zalyzovat a krpca nechame u nasich. Lenze ked si predstavim toho divocaka po nasom prichode, to bude iny sok. Tak to radsej ani nechcem riskovat 😒

uz sa nam aj zobudil, koncim... esteze mate aj prababku 😀

viamka
10. dec 2006

fafa, idem na medovnicky............ 🙂 no, len aby to nebolo takto ☹

som sem len ockom mrkla ale vecer sa este dufam zastavim.................

viamka
10. dec 2006

hotovo!!!!!!! fafa, ako to vlstne vcera skoncilo? vyhrali sme?

mangel ma pochvalil, ze to nadherne vonia. ale neodpustim si poznamocku na temu karamel: doteraz som bola karamelova panna a celkom dobre sa mi tak zilo, ale som rada, ze som sa vybicovala v takemu megavykonu........ 😝

prababicka ma zase pokoj, prisaham!!!!!!!!!

fafa, nemas tam este zazvorniky? vies, take co stipu v ustach, ked si das viac posebe.......... 🙂

fakt, tento rok akosi som zacala vycinat........ ale rodinka sa tesiiiiii

obavam sa, ze na vianoce to bude vyzrate a ja uz nebudem mat chut sa realizovat.......... 😅 uvidime

viamka
10. dec 2006

snilko, certica, kedze mali nevedia citat, hodte typy, ze co prinesie jezisko? a hlavne co, a ci vobec prinesie vasim rodicom a svokrovcom..........

snilko7
10. dec 2006

ahoj viamka...nooo s tymi darcekmi je to kazdy rok horor, vymyslat co komu kupit. No ale tento rok nakupy mame uz skoro za sebou. Mamine sme kupili takeho velkeho dreveneho slona - vlastne je to stojan na kvetinu /vždy o takom rozprávala/, tatinovi nemáme nič ale zháňame mu také lacnejšie autorádio, zatiaľ žial bezúspešne - to by sme sa samoška skladali aj s maminou....noooo a malemu tak tomu sme kupili hodne, len vzdy to objavil a tak sme mu museli kupovat dalsie. Ale teraz to uz mame bezpecne skryte - garaz a taky domcek latkovy, lebo furt chce stavať bunker z paplonov, takto aspon nebude "otravovat" 😀 a svokrovcom tým by som najradsej nedala nic, za tie nervy co nam robia....no ale kupili sme im taku lampu do obyvacky, vsak stary aj tak osomre ako vzdy. Manzel im chcel kupit tlakomer...asi aby som si u nich mohla merať tlak keď ma rozčúlia 😅 No a ostatné neprezradím, lebo moja sestrička /barunka/ by si to tu prečítala 😀 😀

certica
10. dec 2006

viamka, ja som dnes zrovna mala telefonat so segrou, ze co nasim 😕 . Minuly rok sme sa totiz vzajomne dohodli´, ze si nebudeme nic kupovat, len deckam (vratane dalsich sviatkov ako narodky a pod). Lenze dohoda mienena, prax zmenena 😒 . Nasi totiz kupuju jak zmyslov zbaveni, nic na nich neplati. Takze o nicom-vysledok taky, viem, ze kupia nam, tak nekup im 😖 .

Ok, takze: svokrovcov riesime az po vianociach, chodime tam medzi sviatkami -svokor vyhradne faktografie, ostatne zalozi do skrine a je vysoko pravdepodobne, ze to nakoniec aj zdedime. Svokre vacsinou nieco na oblecko.
Decka: synovci si vzdy povedia konkretne, co ocenujem, aspon nekupim blbosti-puzzle+DVD od nas
Nas krpec - sanky, nejake knizky, post.obliecky take pestre, to sa potesi asi najviac, stan z IKEA-vkuse sa schovava pod perinu, do roldoru, za zaves a pod., kocky na skladanie a od nasich viem,ze overal a rozpravajuceho maca (rozpravky nejake), potom voskove farbicky a nejake naradicko typu pilka, srobovak,... Inak kukam,ze toho bude dost. A potom si to tie decka maju vazit...
drahy-uz sa sam cely zaodel-kabat, oblek,kosela - ale to bola uz nevyhnutnost

certica
10. dec 2006

snilko, my sme nasim kupili tlakomer pred rokom 😀 za nejake 2tis. a hadaj co...maly sa s nim hrava 😅

snilko7
10. dec 2006

no my ten tlakomer nakoniec asi už ani nekupime...inak aj nas dostane naradickovy stolik od nasich...už sa tesim jak mi tu bude vsetko srobovat, vrtat 😝

certica
10. dec 2006

Ja som niekde videla aj taky stolcek a la vodny svet- uz si to ani neviem vybavit, tusim take cerpadlo na vodu, nejaky mlyn tam bol a neviem co este a ked tam nalejes vodu, tak sa to toci a pumpuje atd. Len si neviem predstavit ten zaplaveny byt...

lucinocka
10. dec 2006

Ale babenky naco chudnut pred vianocami? 😀 neverim ze si niektora odopriete fajbny kolacik.🙂 nechajte to po silvestri a huraa naplno ideme zhadzovat kilecka ;)

viamka
10. dec 2006

babenky ste zlate, ze napriek titanicu a let´s dance apod. ste mi to napisali. 🙂

snilko, to mam aj je problem nieco vymysliet pre svokrovcov.... ale tlakomer ma fakt inspiroval 😀 dakujem, uvidime sa cez reklamu...........

certica
10. dec 2006

no lucinocka, ja osobne si neodopriem ani teraz, ale ja som taka extremistka, ze si odopieram vtedy, ked ostatni sa ostatni total prezieraju 😀 , takze v tomto smere, vianoce pre mna jak stvorene 😎