Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

konica
12. sep 2006

je to hrozne, za posledne 2 tyzdne som ako srotovnik.. pas 85!

cat
12. sep 2006

Verulka, ty na biku do Čunova a ja kedysi po hrádzi na korčuliach- tiež až tam, v pohodke. Ale teraz čo,predsa nebudem tam pred sebou tlačiť kočík so Zlobrom, to by som bola mater 😀 veď by som ho vykotila..Je mi aj ľúto za tými časmi..
Môj ciel je 55 kg, do prčic veď je to len -7 kg a čas mám do 19.5.2007. To bude krásny deň svadby našich naj priatelov a ja si ho nexcem znechutiť špekmi..predstavujem si ako si požičiam krásne spoločenské šaty z Nicol..nesmejte sa, ja musím mať nejakú konkrétnu motiváciu 😎

Mali by sme vypiť 3-4 litre minerálky denne, zabudnúť na sladkosti, vyprážané aj alkohol.
Ja si dám takú diétu ako som mala počas cvičenia pred časom, čiže ráno kludne tmavý rohlík s niečím, na obed chudé mäsko so zeleninou a večer už len 1 vitalineu. Desiata a olovrant samozrejme ovocie. A hlavne nezabúdať piť..
To pôjde..
Ale ak máte niektorá nejakú diétku napísanú, sem s ňou 😉 🙂

babulka
13. sep 2006

Jeeej, baby, tesim sa ze sa to tu pekne zbiera, vidim, ze sme vsetky motivovane a nazhavene. Ja sa poctivo odvazim a odmeriam, a idem na to. cat, holt ja idem na dalsiu svadbu 14. oktobra a dovtedy tie speky nezmiznu 😖 A potom sa chysta dalsia svadba 16.6.2007, tak dovtedy hadam.... Ja som kedysi (pred 8. rokmi) mala neuveritelynch 48 kg pri vyske 168 cm (ale vtedy mi sibalo) a dnes je opacny extrem. Mne by stacilo fakt takych 5-7kg, nech je to okolo tych 60kg.

zabinka
13. sep 2006

Ahojte baby, aj ja sa k Vam pridavam. Momentalne mam 63 - 64 kg a keby sa mi podarilo na 60 budem rada. V lete sa mi uz co to podarilo, aj ked ni ena vahe, ale kolegovia v robote si uz vsimli, ze som schudla. A to ma teda riadne povzbudilo.

verulka
13. sep 2006

Tak moj max. ciel je 58, ale nevdim to realne. Aj mne staci spevnit trosku telo. Moj denny rezim vyzera- hned po zobudeni 2 pohare vody, jogurt s lanovym semenom a otrubami+ samozrejme kava. Cez den je to ako kedy- ale vacsinou si robim ryzu natural so zeleninou alebo hribami a pod. Na veceru polievku a v noci grep. Az na to, ze teraz sa mi nie vzdy podari vziat si jedlo do prace, takze cez den zuzlem jablka a obedojem az o 4. K tomu sa snazim vela pit ( boze, musim znizit kavu)
Ale ked je par dni pred mrchou tak amen- to nemozem ist do obchodu 😝 , lebo nakupim vsetko sladke a kysle ako diva. No a kedze neberem HA a este stale sa mi upravuje cyklus, mrchu mam 2x mesacne 😠
Inak ja som mala v juni prazdniny- deti v skole a skolke a ja som mala cas na seba, ale tieto casy mi uz skoncili.
No uvidim ako dopadnem koncom mesiaca s vahou. Po tom tretom babu to fakt ide tazko ☹

cat
13. sep 2006

Verulka, ale ty po 3 deťoch vyzeráš úžasne! Napr. na fotke č. 26 kde si so synom, som zírala že koľko ty máš asi rokov keď tam vyzeráš ako školopovinné dievčatko 😎 Ja by som po 3 deťoch mala 90 kíl, nie okolo 60 ako ty 😀
Juj HA, keď si ju konečne dám predpísať, tiež sa bojim nárastu váhy.. 😖

Zabinka, vitaj v klube 😉 😀

verulka
13. sep 2006

Cat si zlata, ja vyzeram mlado- niekedy az prilis. Ale svoje nedostatky poctivo skryvam 😉 Ja sa uz Ha nevratim, takze s tymto problem nemam. I ked s vahou som mala problem az po horm. liecbe, nie ked som normalne brala HA.
A teraz som vsimla svoj predosly prispevok. Takze dodavam, ze masko papam cez vikendy, ked varim. Uz par dni sa mi dari vyradit chlieb a pecivo, tak snad to pomoze.

zabinka
13. sep 2006

Hm, Ty sa mas. Ale ja musim varit kazdy den a to sa potom tazko odolava.

tilly
autor
14. sep 2006

fuj, nepozerali ste včera na prime ste to, so jíte??? tak to bol dobrý humus, čo tá baba požrala, fuuu

tak aj ja so dám ciel - -6kg do Vianoc 😀

nufka
14. sep 2006

tilly pozerala som a poviem ti ze aj mne bolo divno na zaludku z tych jej kombinacii co do seba tlacila 😝

tilly
autor
14. sep 2006

ale ona mala aj psychiku v pr...

nufka
14. sep 2006

no ved ano nie je normalne ze v poho cez den salaty a ze aj cvicila a vecer ked ju nikdo nevidel tak peklo ..

tilly
autor
14. sep 2006

inak v tvári nebola škaredá, možno, keď schudne, tak bude aj kočka... ale dávali upútavky, čo bude nabudúce, no to si pozriem, tá tam chytala normálne záchvaty, keď jej vyhadzovala chladničku...

nufka
14. sep 2006

hej hej bola uzasna pani 😀 😀 ale divis sa jej ved to musi byt pre nu sok ked takto zo dna na den musi zvladat taketo zmeny ..

tilly
autor
14. sep 2006

áno, ale som zvedavá, či im to vydrží, či sa nevrátia naspäť k starým stravovacím návykom...

nufka
14. sep 2006

tak mne, keby tak vyzeram a schudnem, uz by mi bolo luto vsetko zahodit a prezierat sa spat ...

peha
14. sep 2006

babulky nehnevajte sa na mna, ale ked sa na vas kukam po albumoch, ste vsetky krasne. neblaznite az tak s tym chudnutiiiiiiiiim. ste KOCKY !!!

ved sa kuknite napriklad na tluste americanky, alebo tak.... brrrr.
ved my slovenky sme krasne, a nemusia z nas byt vesiaky na hadry. nemusime mat 50 kg.
ste krasne, tak sa az tak strasne neobmedzujte. obcas sa "nazerte, cice" 🙂 😀 😵

inak v tej telke som videla len uputavku, ale grrrrrrrrrrr 😖

verulka
14. sep 2006

Peha, si zlata, inak ako sa ti dari? Dufam, ze ste ok. 🙂
My primu nemame, takze nic som nevidela. 😀
Ale dnes bola u mna muzova stara mama, lebo mam choreho Riska a tak som mala vydatnu stravu cely den- kolaciky, palacinky, domaci jahodkovy lekvar... 😀 I ked dnes si to omlouvam tym, ze som v noci temer nespala a mam vcelku slusne stresy, ale zajtra idem naspat na stray rezim. 😉

tilly
autor
14. sep 2006

jej peha, si fakt zlatá 😉 teba sa to teraz netýka, ty si len pekne priberaj 🙂

my ideme zajtra na grilovačku, takže sa zas obžerieme, v sobotu ideme do rače na vinobranie, tak ten pondelok to istí 😀

ninocka
14. sep 2006

tilly aspon nieco naberies cez vikend a od pondelka vacsia motivacia

tilly
autor
14. sep 2006

tak dík, aspoň si nebudem nič vyčítať 😉

ninocka
14. sep 2006

tak si uzi vinobranie je raz za rok

ninocka
14. sep 2006

no nie?

emjee
14. sep 2006

baby fakt ma iritujete s touto temou 😀 😉 ale drzim vam palce, aby ste boli so sebou spokojne (a vy drzte mne, aby som bola spokojna sama so sebou)

tilly
autor
14. sep 2006

jaj, no ty si tiež priberajúca 😀 tak len pekne priber, potom sa pridáš k chudnúcim 😀

a užijem si, dúfam, že babka urobí kačičku a lokšíky a niečo upečie... hmmm alebo radšej nie 😀

ninocka
14. sep 2006

no tilly

verulka
14. sep 2006

Tilly, ty si tu demotivator 😀 aj ja som chcela ist na vinobranie, ale neviem, ci sa mi podari zariadit nejako toho mojho choreho chrobacika...Aspon budem mimo pokusenia a stara mama je uz fuc, takze je to ok.
I ked aj ja by som radsej priberala 😒

emjee
14. sep 2006
verulka
14. sep 2006

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 MNAAAAM

peha
14. sep 2006

mnaaaaaaaaaaaaaaaam. emjee, tak to sa potom naozaj tazko chudne 😒 😀
a babulky zavidim vam aj to vinobranie.
boze, tuto na strednom slovensku - tu snad ani loksu nenajdete. a o dobrom burciaciku si mozem teraz nechat snivat.
na blave som vazne mala najradsej asi tie casy, ked sa slo na vinobranie a s kamoskami do modry a na kolotoce, a potom sme sa napchavali. jaaaaaj.
zajtra si spravime palacinky, aspon slaba nahrada 😎 😵 😵 😵