• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako ste schudli a koľko po pôrode?

24. januára 2011 
certica, co tak so srvitkou na ustach dnes komunikujes? :sweat_smile:
10. dec 2006 o 22:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucinocka, tu je uz zauzivane pravidielko, ze sa primo prizname k vahe a vyske, alebo to aspon naznacime............. mnohe prispevky to potom stavia do ineho svetla.............. :wink:
10. dec 2006 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
viamka: a co si tym chcela povedat? :D neskoro uz mne nedochadza :D :D
10. dec 2006 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak toto je vacsinou moja najoblubenejsia otazka - ze co tym chcel autor povedat............... :grinning:

v podstate nic, tak sa neplas............

ide len o to, ci mas z coho schudnut, lebo sa v tejto teme pohybuju aj chudnuce mamicky aj anorektcky aj bulimicky a pod. :wink:
10. dec 2006 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...luci..ale dosť bolo toho anorekticko-bulimického divadielka...pri vstupe do nášho xudnúceho krúžku sa musíš identifikovať mierami typu "L".."XL"..."XXL" :sweat_smile: ...s pozdravom ..expert-vyšetrovateľ :grinning:
10. dec 2006 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ne ne nesom ani anorekticka ani bulimicka.. netrpim sice nadvahou ale urcite mam z coho chudnut tomu verte.. a navyse mam stitnu zlazu spomalenu takze ten luxus ze si budem jest co sa mi zapaci a necvicit ja nikdy nezazijem :( je mi tazko povedat ci L ci XL lebo ja mam taku debilnu postavu ze do pasa som celkom tenka a stehna a zadok katastrofa .. takze sa trapim stale aj s mojou mamou..
10. dec 2006 o 22:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ex, co sa stalo s piskotovou reklamou? tan nosanek, to mozem........

luci, poznam len jednu zenu, co je so svojim zadkom spokojna, a typujem, ze dnes vecer vyhra let´s dance.........
nepochybujem, ze je takych zien viac, ale vacsina je urcite nespokojna.......
10. dec 2006 o 23:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...viamka...piškótový šňupček som vymenila za "vzorku slovenskej stomatológie" :sweat_smile:
..zadok???...no a???..pozrite sa na Lopezku..aké je kosť...a s akým zadkom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...aj veľká r.. vie očariť :wink: :grinning:
10. dec 2006 o 23:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
viamka: hehe ale musis uznat ze ma peknu prdelku :grinning:
ale ja sa vazne s postavou trapim od puberty..mala som 10 rokov a vazila som 85 kil a ono sa to uz nikdy nezhodi uplne..
10. dec 2006 o 23:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kto vytvoril ten mitus o lopezke? :angry: ja keby som mala lop. r. tak na nej ani nesedavam............. bola by som spokojna - mozno - teda asi -..........
10. dec 2006 o 23:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ex, my sme asi jedine, co nemusia titanic dvomi ocami, alebo ze by este ina diagnoza?, :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2006 o 23:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..viamka...erotická scéna v Titanicu je už zaplavená..takže už nemám dôvod kukučkovať :sweat_smile:
...takže sledujem "sééégru" a Odložený prípad :wink:
10. dec 2006 o 23:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no odlozeny mi usiel uvod a sa v to trosku stracam......... trosku......... ale u mna nic neobvykle ..............
10. dec 2006 o 23:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..viamka..kašli na úvod...koniec dobrý..všetko dobré...to je hlavné :sweat_smile:
10. dec 2006 o 23:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hehe mne tiez usiel uvod a tiez som dajako mimo teraz...
10. dec 2006 o 23:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja toto asi nemusim. jak ide o deti je so mnou trochu problem...........
10. dec 2006 o 23:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...viamka...sladkéééééééééééé sníííííííííííííííčky...moa...však ty vieš...čo iný nemusia :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2006 o 23:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobru noc a dobre moc ............. sa vyspi
10. dec 2006 o 23:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafte kocky, mne vcera cely den nesiel net :angry: tak dohanam :grinning: namiesto ucenia :sweat_smile: ...ja uz vyse tyzdna necvicim (kvoli bolestiam) a zacinam sa akosi nafukovat... nuz co narobim, ked sa inak neda :sweat_smile:
inak ja na vianoce az taky problem fakt nemam- krpci nenechaju polenosit, nepeciem a navstevy absolvujeme za 2 dni. Mohlo by cez sviatky nasnezit a hned by som mozno aj nieco zhodila :wink:
Viamka, ja som si az teraz uvedomila, ze mas tiez tri dietky- skvele!!!! :sweat_smile: :wink:
11. dec 2006 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafte a+b+zbytok...napadla ma uzasna vec - zacinam chudnut 24.12. :grinning: :grinning: :grinning: . to budem zarucene sama, cize originalny zjav :sunglasses: :grinning:
11. dec 2006 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ak zvládneš vianoce na diete tak blahožalám. :sweat_smile: alebo si si to predsavzala práva s najedeným bruškom? :slight_smile:
11. dec 2006 o 14:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipo, praveze s prazdnym :grinning: - v tom case a danych suradniciach :grinning:
11. dec 2006 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
certica to je "brutal" chudnúť na Vianoce :confounded:
ale aby si nebola moc hladná hodím ti inšpiráciu na super jedlo. Plnená paprika zo sójového mäsa. Je to super. Ja to doma robím už dlhšiu dobu a nik na to ešte neprišiel, že tam nie je normálne mäso :grinning:
11. dec 2006 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzu, ja maso ani nemusim :wink:
11. dec 2006 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani ja ale keď ostatným navarím, nevyhodím to predsa z taniera...aj keby mi to neuškodilo :sweat_smile:
chcela som dať len inšpiráciu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2006 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ved ja to ocenujem a vdaka za tip :grinning:

verulka, zlati su ti tvoji blondaci :slight_smile:
11. dec 2006 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
11. dec 2006 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
verulka, blahozelam k poznaniu............... presne to zodpoveda mojim vyjadrovacim schopnostiam............. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

som bola dnes na tom nestastnom body pumpingu........... babenky, bez strojov a nadoraz.......... myslim ze na strojoch dosiahne priemerny smrtelnik ten isty efekt s mensou namahou.......... asi tak....... fafa, lutujem ta, no mne to nesadlo boh vie ako, ale prosim :wink:

zuzu13 mna by to tvoje sojove tjomstvo zeujimalo........... :slight_smile:

certica, sorry ale nie si originalna, s tym vianocnym extremizmom: my s mangelom sme trosku okresali tie slovenske zvyky - ryba ano, ale nie vysmazana, salat ano, ale z cerstvej zeleniny a druhy ovocny ako dezert, vianocne pecivo ano, ale nie zakusky atd. nie nasilu, nam to tak proste vyhovuje a kopec ludi nad tym kruti melonom...............
11. dec 2006 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čafte, jasné že nemám čas vás čítať čo všetko ste tu popísali, ja len že včera som zas total zlyhala, bééékala som pri Titanicu s vínom v ruke :grinning:

Tuším jediná komu sa z našej tabulky podarilo schudnúť je Boska. Dnes som bola u nej, má o 6 kg /!/ menej. Kua kua, beriem si príklad a po novom roku pôjdem aj ja nato!!!! :grinning:
11. dec 2006 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
viamka, ja uz od vysky nejak cez vianoce nejedavam okrem sladkeho, ale teraz nemyslim len 24.12., ale cele sviatky vratane silvestra atd. :sunglasses: , my sa tiez neprepchavame, akurat moj mangel musi mat aspon niektory den majonezak :grinning: . Ja milujem akurat kapustnicu, ale zasadne vyberam vsetky klobasky, maso atd.- to by som do seba nedala, tu rybu tiez len na prirodno a potom moj jediny hriech su tie sladke drobnosti, ktore priebezne sem tam dzobnem.
som sa zas zbytocne a nezazivne rozkecala... :sweat_smile:
12. dec 2006 o 08:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok