• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako ste schudli a koľko po pôrode?

24. januára 2011 
fafffaaa, ty jeden slovacisko! :grinning: popis nam rodakom, jak taky tyzden vypada :grinning: :grinning: . Inak, ked vas to tu ukludni, ja striedam kazdy den obdobia zeleniny s obdobim keksov, cokoladiek a pod. Tak sa potom cuduj a div, ze sa nehnem s vahou :sweat_smile: . Ved sa ani nedivim, ale pozitivum c. 1 - ze nepriberam :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2006 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tyzden vypada ako absolutny chaos...behame od jednych k druhym...vsade sa snazia navarit a napiect co nam chuti...takze budem mat co robit...a hlavne nakupujem, co mi tam chyba...napr. fidorka, mila a pod... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. dec 2006 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fafa na milu nedam ani ja dopustit, prave som jednu dojedla :sweat_smile:
12. dec 2006 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muzovi milu kupujem tak kazdy druhy den a este linu :grinning:
12. dec 2006 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo linu tú zbožňuje môj manželík, ale len tú horkú...mňam mňam :sweat_smile:
12. dec 2006 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zboznujem horku, drahy mliecnu :grinning: - ta je na moj vkus moc sladka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2006 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pred piatimi minutami som malého dala spať, teraz som sa bola kuknut uz spi jak drevo, este aj chrape...asi som ho dnes vyšťavila a este ani na obed nespinkal a bol hore rano uz o stvrt na sedem :confused:
12. dec 2006 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas sa vzdy nejakym zazrakom podari malemu vystavit mna pripadne obidvoch rodicov. Inak dnes tiez nic moc nenaspal cez den a vecer o 21.30 este lieta, beha,skace...vecierka kratko pred 22.00 :sweat_smile: a to neni tak davno, co chrapaval uz o 20h. Kde su tie casy :sunglasses:
12. dec 2006 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak u nas taky neskory cas nehrozi....ja si potrpim na presnost :grinning: :grinning: jak odbije 20:30 sup do postele a neprijimam ziadne protesty...a maly si uz zvykol, nie vzdy zaspi, ale aspon lezi v posteli a hra sa s plysakmi co ma kolo seba...občas aj zdupka ale ja som vedla v izbe tak ho vzdy prichytim a potom si uz netrufa :sunglasses:
12. dec 2006 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez sa mi zda, ze by nebolo odveci pritiahnut obruc :grinning: , len sa desim toho, ze potom vstane 5.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2006 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas vstava okolo siedmej, pol osmej...to je v celku Ok, predtým chodil spávat o pol osmej a uz o siestej mi tam sveholil v spalni...a ja by som este tak spinkala :pensive: a tebe kedy vstava keď chodi spat tak neskoro?
12. dec 2006 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz ho prave nahanam, ale vytiahol vysavac a beha po chodbe...kokso :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vstava tiez okolo 7h
12. dec 2006 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o vysavaci ani nehovor, aj u nas fici...odtrhol mi tam nejaku brzdu ktora drzala vonku vytiahnuty kabel a teraz mi ho stale taha dovnútra, takze vysavanie je horor...a najradsej mi napcha cosi do trubice a keď zapnem tak hned tie cudne zvuky...mne uz minule vytiahol z neho vrecko a priamo v izbe na nom poskakal..odvtedy vysavac zamknuty v prazdnej izbe.
12. dec 2006 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
´verulka, gratulujem k jednotke, to ja mám vždy tak jednu za rok, stačí :grinning: :grinning: :grinning:

ešte, že nám odložili termín odovzdania diplomovky, tento týždeň sa mi fakt nechce nič robiť... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2006 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc vsetkym, uz mam toho za PC dnes fakt dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. dec 2006 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..certica DN a SS :grinning:
12. dec 2006 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja si orave varim polievocku. Certica, ja som uz raz pisala, ze moji papaju tu polievku aj bezne a chuti nam. Preto si chcem dat teraz kuru, z kt. budem mat radost :grinning: a to ja z polievky mam..
ako vam zavidim, ze mozete v klude mlsat a bez nasledkov, na mne je hned vsetko vidiet (ako prave teraz)...
ok, baby, idem trochu uprata a nakupit (kedze som od dnes bez prace :grinning: )
13. dec 2006 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka a preco si od prace ved tam si nerobila dlho
13. dec 2006 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka, viem, viem, pamatam :grinning: . A to je dobre, lahsie sa chudne, ked papas veci, ktore ti aj chutia :wink:
13. dec 2006 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, ja papam, ale nechudnem :angry: no co uz...ninocka kuk IP
13. dec 2006 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky..neviete nieaké dobré cviky na stehná a zadok? :stuck_out_tongue_closed_eyes: lebo tu huspeninu musim zlikvidovat :grinning:
13. dec 2006 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ci ste videli "nieco za nieco" na jednotke.Boli tam pozvani treneri zo super tela a zora(myslim ze tak sa vola :sweat_smile: )ukazala jeden super cvik-a vraj staci len desat minut denne :grinning: .Ja som vydrzala 10sekund a nie desat minut :grinning: .
No ale najlepsie cviky su ,ak vyuzivas vahu vlastneho tela.A tie su fakt velmi narocne....ale ved predsa staci len desat minut denne :grinning:
13. dec 2006 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sulamith nekukali, co za extra cvik to je? :confused: :sunglasses: , hod ho sem - podrobne, opisne, ukazkovo ako chces :wink: .
13. dec 2006 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica tak ja sa o to pokusim...
si na boku(si pekne vyrovnana),tak ze sa zeme dotykas iba dlanou a okrajom chodidla a druhu nohu dvihas...
...tak vyskusaj,ak sa ti to bude zdat tazke , tak mysli na to,ze staci iba 10 min.denne. :grinning:
...no dufam ze si pochopila :sweat_smile:
13. dec 2006 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sulamith, tak 10 min. mozno po rocnom treningu :grinning: , skor zostanem pri tych sekundach
13. dec 2006 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. dec 2006 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fííííííííha dnes to tu nejako spinká :fearful:
13. dec 2006 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snilko, nechces spravit vyhlasenie pre verejnost alebo som necitala poriadne?
13. dec 2006 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snažíme sa ďalej :frowning2: od soboty špinenie a dneska sa spustil vodopad...toto tu ešte nebolo za celu dobu co mam menzes
13. dec 2006 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blahozelam chudnucim schudnutym maminam a hlavne studujucim k akejkolvek znamke. co je zapisane, to sa pocita! :slight_smile:
13. dec 2006 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok