Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

viamka
13. dec 2006

ja cakam, kedy bude mrznut, potom odmrazim. my mrazime chlieb a pecivo len dietetickemu dietatu a potom mu ho vyjedame!

certica
13. dec 2006

Mam dilemu, lupat orechy alebo ist spat?
Asi to druhe, treba sa aj zregenerovat 😎 , pri tych orechoch sa skor zdegenerujem a nedajboze si este dzobnem.. 😲 😲

tak bru bru priatelky a priatelia 🙂

viamka
13. dec 2006

dn, certica, a orechy kludne za hrst denne ak sa bavime o vlasskych surovych!

certica
13. dec 2006

este ma pri tom bru napadlo dru - dru kekse som kedysi zboznovala v puberte, taky ten zeleny obal a 2ks v nom 😀

pipo1777
13. dec 2006

viamka chlieb nejedla.chápeš? 🙂

certica
13. dec 2006

jasne, panenske vlaske, priamo zo stromu 😎
Pa

certica
13. dec 2006

viamka ma teraz sprdne, ze telenovela zas, ale neda mi to:
cize pipo - nejedla chlieb a ostatne mucne zalezitosti hej..? cestoviny, buchty...

viamka
13. dec 2006

si nepamatam certica take, ale dru palicky nase deti likviduju rychlostou svetla!

pipo uz chapem, dakujem

viamka
13. dec 2006

certica ides, kasli na telenovelu a odhal tu zahadu. ja ked som dala, ze chapem, tak chapem, ale technicky si to tiez neviem predstavit........

ervotoc
14. dec 2006

2kilča su fuč 😀 😀 bez cvičenia..stačil zubaty víkend,ked bol drobec jak prísavka 🙄

vendynka
14. dec 2006

Ahojte🙂!
Smiem sa k Vam pridat??? V tehotku som pribrala 32kg 😲 - nieco uz islo dole, ale stale mi zostalo 8-10kg navyse a nie nie ma opustit (su vernejsie ako niektori chlapi 😀 )...

tilly
autor
14. dec 2006

vendynka 32 kg??? 😲 no to je teda fakt dosť, to si bola predtým fakt chudučká...

hej hej, kilečká sú fakt verné, vernejšie ako psíci 😀

certica
14. dec 2006

caaaute, ja som dnes este nic nejedla, ak neratam 1 mandarinku 😕

expertka8
14. dec 2006

..tilly..nečuduj sa toľko...ja som pribrala počas tehu obdobne 😉
...vendynka...u mňa to bolo +30 😅
..certica...čo robíš???..2.svetová sa už dávno skončila...takže potravín je dostatok 😀

certica
14. dec 2006

exp, mali sme tu babku, ani jest som nestihla 😝 😀 . tak ci tak, to neni blba idea - rozmyslam, ze vyhlasim 3.svet., aspon v nasej spajzke 😎

certica
14. dec 2006

ozaj expi, este si zabudla dodat, ze 10kg z toho bola H2O 😎

expertka8
14. dec 2006

..certica..odteraz..slaninu voláme voda????🙂)))))

..voda???...možno...ale nie u mňa...keď som odxádazala z pôrodnice..mala som 90 😲 😅 ...a tá "voda" mi veru dala riadne zabrať..aby som sa jej postupne zbavila 😠

certica
14. dec 2006

dobre, tak aj nejake to mléko 😀 ...Ozaj, to bolo pri prvom alebo teraz a uz si vsetko zhodila-aj saty 😕

expertka8
14. dec 2006

...certica..pri prvom..to bolo "len" 25 😅
..momentálne bojujem s poslednými 8 kg 🙂

certica
14. dec 2006

Tak mame aspon rovnaky startovaci mostik 😵 😀 , aj ked uz startujem strvrt roka-zasekol sa kluuuuuc 😅 , takze 8 kg = moj ciel 🙂 , ani 10 by nebolo odveci 😔

vavka33
14. dec 2006

Certi,to chces kolko vazit?

expertka8
14. dec 2006

..práveže..tie posledné kilá "bolia" najviac 😔
..do kelu...ale ja ix pokorím ako Mont Everest 😝 😀

expertka8
14. dec 2006

..naša certica bude musieť xodiž po meste..keď zafúka vietor..s kameňmi v nákupnýx taškax 😀

vavka33
14. dec 2006

Alebo ju bude mat Viki pripevnenu o kocik 😉

certica
14. dec 2006

expiiiii, ty lichotnička jedna stredoslovenska 😵 😀
vavka, asi tolko, kolko chces ty 😎 (som totiz tych 8 v poslednej dobe pribrala - no proste jak tehotnaaa)

ervotoc
14. dec 2006

expi zožrala som celé tofifééé 😝 😝 😝 az na jeden jediny kusok 😉 ach jo...zblajzla by som určite aj ten,keby nevolal práve brat a mna nerozbolel zrovna zub ☹

zuzu13
14. dec 2006

keď provokácia, tak poriadna. Napiekli sme šišky, k nim bola jahodová pena a dusené jahôdky - to bolo včera. No a teraz robím bryndzové halušky... 😉

ervotoc
14. dec 2006

dik halušky,vidíš,dobréééé,mnam,tie som veru dlho nerobila..ja uz popečene vsetko az na rezy a tortu,hm a tie gulky spravim asi fakt az na váááánoce,bo by som aj tie zbuchala 😖

certica
14. dec 2006

na bryndzaky som mala strasnu chut vcera. sisky nemusim, ale to toffife moze byt, no ale Rafaello, prednedavnom robila chute fafa, jednoznacne vitazi v mojich chutovych bunkach 😀

ervotoc
14. dec 2006

no a budem mať recept aj na tofiféé,ale ten fakt nespravim radsej 😀