• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako ste schudli a koľko po pôrode?

24. januára 2011 
...dobry vecer vsetkym skalopevnym anorektickam :slight_smile:
...ani sa vas nejdem pytat...ci a kolko ste sxudli..lebo mi momentalne staci "nedelna" depka..a nieto este depka z xudnutia....drzim vam palce...a ja osoba zmierena s momentalnym cislom vahy..som zmierena s touto taxou do konca roka...po sviatkox nezacinam odznova..ale POKRACUJEM ...co znie ovela pozitivnejsie ..ako otrepane novorocne predsavzatia typu.."A odteraz..3...4..." :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. dec 2006 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ex, aka nedelna depka? to je skvele, ze pokracujes :wink: to snad my vsetky :sunglasses:
ja som sa napila kedykolvek, len potom som sa musela nejako vmontovat do zostavy...ja ked nepijem, tak sa mi toci hlava. po sviatkoch pojdem este raz skusit a potom bud ok alebo inam- tu v petrzke je veeela moznosti :wink:
17. dec 2006 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som si to nechat pre vas ako vianocny darcek a hodit sem par mudrych rad: citat to samozrejme nemusite, ale "deprimovanej" kusok darujem hned!!!

ako schudnut bezbolestne?

:slight_smile: telo je komplikovane a kym ho pochopis, chvilu to trva............ dobry uvod, nie?
este dlhsie trva telu, kym pochopi o co ide tebe...........
:slight_smile:"zarucene" diety robia taky bordel, ze sa lem velmi dlho a tazko napravaju skody
:slight_smile: absolutne pravidlo - pri redukcii hm. musis mat mensi en. prijem, ako vydaj!
a teraz to pride ex, :slight_smile: ked ti vaha ostane stat, treba sa tesit ako blazon, lebo tvoje telo ma prijem a vydaj v rovnovahe!
potom si mozes robit doslova co chces. vacsina smrtelnikov ma z toho depku, ze je koniec chudnutia, ale pravda je taka, ze ak to 5 -6 t udrzis, a nepriberies, si king. potom zase dole...
17. dec 2006 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
druhy diel pri dalsej depke babenky...........
17. dec 2006 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..tak ma napadlo..odbornicky..ked tu spominate ten pitny rezim..ktoremu sa nevyhneme najma na Silvestra :grinning: ....co pit na Silvestra???../okrem vody a bylinkovyx cajov-pozn. pre vtipnyx/ :wink: :grinning:
17. dec 2006 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
one cukor moja, t.j. vino, vino, vino...................... ano. nevies kto o to pisal cele litanie?

tvrde a palene viaze tuky a primitivne cukry v sampanskom a miesanych napojoch sa ti rovno ukladaju ako zasoby energie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dec 2006 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze suche a najlepsie extra dry vino... :wink:
17. dec 2006 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ked uz sme pri tom piti... - ja musim pit cukrovu vodu, inak umieram :rolling_eyes: - si denne zarabam do pollitraka aj niekolko raz :sunglasses: - robim to uz dlho a myslim, ze na vahe sa mi to neodraza :wink:
A na Silvestra dam sampanske a mozno varene vinko :grinning: - to ja teraz v zime rada :dizzy_face:
17. dec 2006 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ananasovy dzus! podporuje travenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a komu nestaci dzus, nech prida kokosovy dzus a trochu bieleho rumu, ale potom nech sa nestazuje na kalorie :grinning: :sunglasses:
17. dec 2006 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..viamka..nevyhadzuj mi to na oci :grinning: :grinning: :grinning:
...a veru si ja dam to nase suxe cervene :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. dec 2006 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendynka, tak s tym som sa este nestretla :confused: . Citronadu este hej, ale len cukor?
17. dec 2006 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...vendy..nie si ty tajný agent CUKROVKÁR 007??? :grinning: :sweat_smile:
17. dec 2006 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikke - ananas.dzus s vlakninou :wink: :grinning:
17. dec 2006 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Verulka mozno je v Petrzke vela moznosti, ale zatial som nenasla nic, co by mi vyhovovalo :frowning2: - ked to porovnavam s cvicenim v Taliansku...
Tu su cvicitelky tucne a neforemne = nevadi mi, ak je cvicitelka pevna, ale ked jej pseudosvaly visia ako mne, tak mam pocit, ze cvicenim nic nedosiahnem :confused: - lebo ved ked ona hopsa omnoho castejsie ako ja a nepomaha jej to, tak naco zabijat cas? A potom mi prekazaju tie ich zostavy, ze im vobec nevadi, ze kazda hopsame inak a narazame do seba :unamused: - nema to vyznam, ved ten pohyb nema byt komplikovany, nechcem tancovat s Fredym, ale cvicit :angry: - takze by bodlo, keby tie kroky na zaciatku ukazali pomalsie a zladili vsetky cviciace nech hopsame vsetky rovnako a neprekazame si :rolling_eyes:
No z kazdeho takehoto zatahu odchadzam sklamana :frowning2: - preto som sa pytala, ci mas nieco, s cim si spokojna... Lebo ja som za to, aby sa pocas jedneho cvika dostalo na svaly celeho tela - ale tu som sa stretla s pristupom, ze brucho sme robili o 16h, tak teraz si dame ruky :fearful: - ale ved ja tam nemozem hopsat cely den :angry: - tak by ma potesilo, keby jedno cviko bolo na cele telo = nechcem tam chodit ako na telenovelu a cihat na konkretny diel :rolling_eyes:
17. dec 2006 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vendynka, aj ja milujem v zime varené vínko, to si neodpustím, teraz ho pijem každý deň vďaka našej alkoholickej ulici :grinning:

na silva budem piť určite šampanské a vínko vínko vínko a dám si to debilné predsavzatie, nech ho vezme čert, teda tie kilá nech vezme čert :grinning:
17. dec 2006 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aj citrom si tam davam, jasne :wink:
A cukor mam zvyseny od 14 rokov, ale ked ho nemam chytaju ma mdloby :confused: - zvykla som si... Cista voda ma naduva :confused:
17. dec 2006 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tilly, moje kila ani cert vziat nechce :grinning:
17. dec 2006 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendy, uz som sa zlakla, ze si propagator glukozovych testov :grinning:
17. dec 2006 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a certica tiez neeeee! :grinning:
17. dec 2006 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... nie :astonished: - nikomu to nekazem pit so mnou, ale uz som nachytala muza, ako mi chodi upijat a maly si mi chodi mocit dudliky do pohara :angry: - malemu cukor obmedzuje ako len vladzem, ale asi ma po mne cukrofiliu :confounded: :grinning:
17. dec 2006 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vendy, ja som nasla par veci kde som spokojna...neboj, ked to bude aktualne :sunglasses: hodim ip (aj babulka sa sslubila pridat)
Ja silvestra doslova neznasam, takze ako kazdy rok nebudem pit a pojdem spat s detmi o polnoci a tak ako jeden z mala, budem mat 1.1. krasny den. Vzdy ideme rano von a asi nikdy inokedy nie su ulice take prazdne :grinning: ...ale anas. dzus si asi kupim, mnam uz mi sliny tecu...
17. dec 2006 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak cukrofilka som tiez, ale v inych formach, skor tuhych neh tekutych. Ked uz som spominala ten gluk.test - ja som mala pomaly lepsiu hladinu po vypiti ako nalacno :sweat_smile: :confused: :sunglasses:
17. dec 2006 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, idem sa vystriet... - malemu idu patky, takze noci mame bujare :rolling_eyes: - idem sa pokusit spat, kym je tu ticho... :sunglasses:
Krasne snicky a nezabudnite na pozitivnu sugesciu = pred spanim si treba predstavit, ake sme krasne stihle :grinning:
17. dec 2006 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..verulka..prečo takýto neštandartný vzťah k Silvestru???..
17. dec 2006 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
od čertice ani nechcem, tej tiež nech zoberie tie kilá čert :grinning:

to moje dieťa má nejaký nekľudný spánok, asi ho ruším, tak idem tiež zaľahnúť

DN
17. dec 2006 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Verulka, ja obcas zaspim este aj pred polnocou :grinning: - tiez si nepotrpim :sunglasses:
Ale uz fakt dobru :stuck_out_tongue_closed_eyes: - uz sa ma muz pyta, ci by som nechcela aj spat :grinning:
17. dec 2006 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
verulka, ja tiez nezvyknem pit a na Silvestra len symbolicky chlipnem-neznasam take, ze teraz je na to den, tak sa musi pit, lebo to robia vsetci... :wink: .Radsej si dam, ked mam fakt chut. A ananasovy ma rad moj krpec, ale poriadne mu ho riedim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dec 2006 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ex, neznasanie silvestra je rozsireny jav! petardy a pod, no ja idem skapat. a kolecka do protismeru mi idu, ked to vidim a pocujem.
17. dec 2006 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este ked pocujes skuvinat chudakov psov, ked sa spustia tie vybuchy...
17. dec 2006 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave ako pise certica, mne to pride tak strasne naordinovane. Okrem toho, kedze moje deti nemaju zrovna vysoku potrebu spanku, tak bolo o drzku zurovat a potom rano o max7 vstat a venovat sa im- okrem toho som bola nasr..a na vsetkych nasich spoluzurovnikov( vratne muza) ktori v klude spinkali, prip. ma dosli poziadat, aby sme boli tichsie, lebo sa musia vyspat. Proste cely den bol potom taky zly...Posledny silvac sme boli u nasich na dome- kopa ludi. Po polnoci sme vystrielali svetlice, umyla som sa s detmi a sup spinkat. O 7 sa zacali budit- ja vyspata bez kocoviny. Isli asme sa prejst a po navrate som mala usmev na tvari (ostatnych bolela hlava :wink: ). Tak to uz u nas prebieha cca 3-4 roky a je to super. a okrem toho moj muz mi potom strasne dakujem, ze som sa obetovala a starala sa o deti a on mohol zurovat, z coho potom plynu pre mna nemale vyhody... :grinning: :grinning: :grinning:
17. dec 2006 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok