Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

expertka8
17. dec 2006

...dobry vecer vsetkym skalopevnym anorektickam 🙂
...ani sa vas nejdem pytat...ci a kolko ste sxudli..lebo mi momentalne staci "nedelna" depka..a nieto este depka z xudnutia....drzim vam palce...a ja osoba zmierena s momentalnym cislom vahy..som zmierena s touto taxou do konca roka...po sviatkox nezacinam odznova..ale POKRACUJEM ...co znie ovela pozitivnejsie ..ako otrepane novorocne predsavzatia typu.."A odteraz..3...4..." 😝 😀

verulka
17. dec 2006

ex, aka nedelna depka? to je skvele, ze pokracujes 😉 to snad my vsetky 😎
ja som sa napila kedykolvek, len potom som sa musela nejako vmontovat do zostavy...ja ked nepijem, tak sa mi toci hlava. po sviatkoch pojdem este raz skusit a potom bud ok alebo inam- tu v petrzke je veeela moznosti 😉

viamka
17. dec 2006

chcela som si to nechat pre vas ako vianocny darcek a hodit sem par mudrych rad: citat to samozrejme nemusite, ale "deprimovanej" kusok darujem hned!!!

ako schudnut bezbolestne?

🙂 telo je komplikovane a kym ho pochopis, chvilu to trva............ dobry uvod, nie?
este dlhsie trva telu, kym pochopi o co ide tebe...........
🙂"zarucene" diety robia taky bordel, ze sa lem velmi dlho a tazko napravaju skody
🙂 absolutne pravidlo - pri redukcii hm. musis mat mensi en. prijem, ako vydaj!
a teraz to pride ex, 🙂 ked ti vaha ostane stat, treba sa tesit ako blazon, lebo tvoje telo ma prijem a vydaj v rovnovahe!
potom si mozes robit doslova co chces. vacsina smrtelnikov ma z toho depku, ze je koniec chudnutia, ale pravda je taka, ze ak to 5 -6 t udrzis, a nepriberies, si king. potom zase dole...

viamka
17. dec 2006

druhy diel pri dalsej depke babenky...........

expertka8
17. dec 2006

..tak ma napadlo..odbornicky..ked tu spominate ten pitny rezim..ktoremu sa nevyhneme najma na Silvestra 😀 ....co pit na Silvestra???../okrem vody a bylinkovyx cajov-pozn. pre vtipnyx/ 😉 😀

viamka
17. dec 2006

one cukor moja, t.j. vino, vino, vino...................... ano. nevies kto o to pisal cele litanie?

tvrde a palene viaze tuky a primitivne cukry v sampanskom a miesanych napojoch sa ti rovno ukladaju ako zasoby energie 😝

certica
17. dec 2006

takze suche a najlepsie extra dry vino... 😉

vendynka
17. dec 2006

Baby, ked uz sme pri tom piti... - ja musim pit cukrovu vodu, inak umieram 🙄 - si denne zarabam do pollitraka aj niekolko raz 😎 - robim to uz dlho a myslim, ze na vahe sa mi to neodraza 😉
A na Silvestra dam sampanske a mozno varene vinko 😀 - to ja teraz v zime rada 😵

ikke
17. dec 2006

ananasovy dzus! podporuje travenie 😝
a komu nestaci dzus, nech prida kokosovy dzus a trochu bieleho rumu, ale potom nech sa nestazuje na kalorie 😀 😎

expertka8
17. dec 2006

..viamka..nevyhadzuj mi to na oci 😀 😀 😀
...a veru si ja dam to nase suxe cervene 😝 😀

certica
17. dec 2006

vendynka, tak s tym som sa este nestretla 😕 . Citronadu este hej, ale len cukor?

expertka8
17. dec 2006

...vendy..nie si ty tajný agent CUKROVKÁR 007??? 😀 😅

certica
17. dec 2006

ikke - ananas.dzus s vlakninou 😉 😀

vendynka
17. dec 2006

Verulka mozno je v Petrzke vela moznosti, ale zatial som nenasla nic, co by mi vyhovovalo ☹ - ked to porovnavam s cvicenim v Taliansku...
Tu su cvicitelky tucne a neforemne = nevadi mi, ak je cvicitelka pevna, ale ked jej pseudosvaly visia ako mne, tak mam pocit, ze cvicenim nic nedosiahnem 😕 - lebo ved ked ona hopsa omnoho castejsie ako ja a nepomaha jej to, tak naco zabijat cas? A potom mi prekazaju tie ich zostavy, ze im vobec nevadi, ze kazda hopsame inak a narazame do seba 😒 - nema to vyznam, ved ten pohyb nema byt komplikovany, nechcem tancovat s Fredym, ale cvicit 😠 - takze by bodlo, keby tie kroky na zaciatku ukazali pomalsie a zladili vsetky cviciace nech hopsame vsetky rovnako a neprekazame si 🙄
No z kazdeho takehoto zatahu odchadzam sklamana ☹ - preto som sa pytala, ci mas nieco, s cim si spokojna... Lebo ja som za to, aby sa pocas jedneho cvika dostalo na svaly celeho tela - ale tu som sa stretla s pristupom, ze brucho sme robili o 16h, tak teraz si dame ruky 😨 - ale ved ja tam nemozem hopsat cely den 😠 - tak by ma potesilo, keby jedno cviko bolo na cele telo = nechcem tam chodit ako na telenovelu a cihat na konkretny diel 🙄

tilly
autor
17. dec 2006

vendynka, aj ja milujem v zime varené vínko, to si neodpustím, teraz ho pijem každý deň vďaka našej alkoholickej ulici 😀

na silva budem piť určite šampanské a vínko vínko vínko a dám si to debilné predsavzatie, nech ho vezme čert, teda tie kilá nech vezme čert 😀

vendynka
17. dec 2006

No aj citrom si tam davam, jasne 😉
A cukor mam zvyseny od 14 rokov, ale ked ho nemam chytaju ma mdloby 😕 - zvykla som si... Cista voda ma naduva 😕

vendynka
17. dec 2006

Tilly, moje kila ani cert vziat nechce 😀

certica
17. dec 2006

vendy, uz som sa zlakla, ze si propagator glukozovych testov 😀

certica
17. dec 2006

a certica tiez neeeee! 😀

vendynka
17. dec 2006

... nie 😲 - nikomu to nekazem pit so mnou, ale uz som nachytala muza, ako mi chodi upijat a maly si mi chodi mocit dudliky do pohara 😠 - malemu cukor obmedzuje ako len vladzem, ale asi ma po mne cukrofiliu 😖 😀

verulka
17. dec 2006

no vendy, ja som nasla par veci kde som spokojna...neboj, ked to bude aktualne 😎 hodim ip (aj babulka sa sslubila pridat)
Ja silvestra doslova neznasam, takze ako kazdy rok nebudem pit a pojdem spat s detmi o polnoci a tak ako jeden z mala, budem mat 1.1. krasny den. Vzdy ideme rano von a asi nikdy inokedy nie su ulice take prazdne 😀 ...ale anas. dzus si asi kupim, mnam uz mi sliny tecu...

certica
17. dec 2006

tak cukrofilka som tiez, ale v inych formach, skor tuhych neh tekutych. Ked uz som spominala ten gluk.test - ja som mala pomaly lepsiu hladinu po vypiti ako nalacno 😅 😕 😎

vendynka
17. dec 2006

Babulky, idem sa vystriet... - malemu idu patky, takze noci mame bujare 🙄 - idem sa pokusit spat, kym je tu ticho... 😎
Krasne snicky a nezabudnite na pozitivnu sugesciu = pred spanim si treba predstavit, ake sme krasne stihle 😀

expertka8
17. dec 2006

..verulka..prečo takýto neštandartný vzťah k Silvestru???..

tilly
autor
17. dec 2006

od čertice ani nechcem, tej tiež nech zoberie tie kilá čert 😀

to moje dieťa má nejaký nekľudný spánok, asi ho ruším, tak idem tiež zaľahnúť

DN

vendynka
17. dec 2006

Verulka, ja obcas zaspim este aj pred polnocou 😀 - tiez si nepotrpim 😎
Ale uz fakt dobru 😝 - uz sa ma muz pyta, ci by som nechcela aj spat 😀

certica
17. dec 2006

verulka, ja tiez nezvyknem pit a na Silvestra len symbolicky chlipnem-neznasam take, ze teraz je na to den, tak sa musi pit, lebo to robia vsetci... 😉 .Radsej si dam, ked mam fakt chut. A ananasovy ma rad moj krpec, ale poriadne mu ho riedim 😝

viamka
17. dec 2006

ex, neznasanie silvestra je rozsireny jav! petardy a pod, no ja idem skapat. a kolecka do protismeru mi idu, ked to vidim a pocujem.

certica
17. dec 2006

a este ked pocujes skuvinat chudakov psov, ked sa spustia tie vybuchy...

verulka
17. dec 2006

prave ako pise certica, mne to pride tak strasne naordinovane. Okrem toho, kedze moje deti nemaju zrovna vysoku potrebu spanku, tak bolo o drzku zurovat a potom rano o max7 vstat a venovat sa im- okrem toho som bola nasr..a na vsetkych nasich spoluzurovnikov( vratne muza) ktori v klude spinkali, prip. ma dosli poziadat, aby sme boli tichsie, lebo sa musia vyspat. Proste cely den bol potom taky zly...Posledny silvac sme boli u nasich na dome- kopa ludi. Po polnoci sme vystrielali svetlice, umyla som sa s detmi a sup spinkat. O 7 sa zacali budit- ja vyspata bez kocoviny. Isli asme sa prejst a po navrate som mala usmev na tvari (ostatnych bolela hlava 😉 ). Tak to uz u nas prebieha cca 3-4 roky a je to super. a okrem toho moj muz mi potom strasne dakujem, ze som sa obetovala a starala sa o deti a on mohol zurovat, z coho potom plynu pre mna nemale vyhody... 😀 😀 😀