Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

verulka
19. dec 2006

dobru...ja este nespim 😒

expertka8
20. dec 2006

...certica...nedaj sa oklamať..ty lixotníčka...ja som čarodejnica na úpravu foto 😀
...a zdá sa..že aj s kilami...hlásim -2kg 🙂

certica
20. dec 2006

exp, teraz som si po tvojom prispevku zapiskala, len tieto citoslovcia nedokazem premietnut na elektronicky papier 😅 . Ak ma pamat a matematika neklame, tak uz min.-5kg 😕 , co som sa nanominovala do tejto temy roka 😎
Inak, v tom pripade odfot aj mna, bosorka 😀

expertka8
20. dec 2006

...certica..v tom prípade..Ťa pozývam na kávičku 😉 ...inak môžem o Tebe len snívať 😖
...navarila som si v pondelok nejakú odrodu kapustovej polievky na podnet verulky...úplne som obmedzila xlieb...max. 1 krajec na raňajky/čierne pečivo/...a ide to..len škoda..že len do nedele...v nedeľu zhreším verejne...dobrovoľne...a dokonca s úsmevom na tvári 😀

...po sviatkox pokračujem... 😉

certica
20. dec 2006

expi, tak ja som vylucila pomaly vsetko okrem sladkosti 😀 , tychsa momentalne v tomto vianocnom osiali a peceni nedokazem uplne zrieknut. Ale nie, snazim sa len same zdraviu prospesne veci do seba hadzat a nie moc, ale tymi gulickami a keksickami nahanam endorfiniky a snazim aj nejake to "home cvicenie" prevadzat, ale na vahu som sa nepostavila dobre dva tyzdne a ked si navlecem svoje jedine funkcne nohavice, nemam dojem,ze by mi padali na bedra a nizsie 😅

expertka8
20. dec 2006

..certica...pomaly ďalej zájdeme 😉 ale najneskôr do leta nám tie nohavice určite budú plantať až po kolená 😀

certica
20. dec 2006

eeexp, dufam ze v lete ich obleciem aj s viktorom na rukach a este bude medzi nami dobra fuga 😎 😀 . Najhorsie ale je, ze ja pomaly zachadzat nedokazem, ale som optimista. Ked islo predtym, pojde aj teraz 😎

expertka8
20. dec 2006

..certica...zaxádzať ideme vo dvojke 😀 😀 😀 ..takže sa nám "blicovať" bude super..len ma teraz napadlo...neviem či dôjdeme tak ďaleko..ak nám tie nohavice padnú až na členky??? 😅

certica
20. dec 2006

budeme pokracovat bez 😕 😅

expertka8
20. dec 2006

..ty kokso..2 "holotrtky" na obzore 😅 ..no ja sa radšej odmlčím.. 😅 😀

certica
20. dec 2006

expi, v plavkach 😉

expertka8
20. dec 2006

...malý je hore...no nič..príxod budem hlásiť až večer..ideme pre malú do školy..spravím si zasa dlhšiu prexádzku.. 🙂

certica
20. dec 2006

tak prijemnu prechadzku, mne maly pred chvilou odkvecol jak poleno. U nas je vonku kraaasne 🙂

verulka
20. dec 2006

baby, mam obe skusky za 2, dokopy uz tri hotove 😎 prave zacinam sviatkovat 😉 a do leta sme take kocky, ze nas budu poloviciaci pre istotu napchavat, aby nas nahodou niekto neukradol 😀

certica
20. dec 2006

no proste verulka, si ty sikulka 😎 😉 . Ma uz neblaznite, ze do leta, ja stem vypadat k svetu uz hned a zaraz a cim skor 😲 , kym prve mrazy padnu (este teda ani neudreli) 😀

viamka, ako to s tebou a detmi vypada? Hrdlo citis? 😕

fafa
20. dec 2006

Baby ja dnes len hresim...boli halusky s bryndzou ☹ ...
Verulka, gratulujem...a obdivujem...
Certica, ty si uz urcite chuda ako palica 😕 , ked z ineho nie, tak z tohoto teoretickeho chudnutia...mi nehovor, ze kazdy den nieco robis a nechudnes...to potom tie stroje z tych izieb povyhadzuj....

certica
20. dec 2006

ha, fafa sa chytila: no, stroje okupujem denne pripadne obden, ale nemysli, ze sa tam potim 3hodiny 😝 . Schudla som tak 4kg, co je dooost malo, ale co by som aj chcela, ked: dnes sa drahy stavil doma a doniesol od svokry napecene same dobroty. Jasne, ze som z kazdeho musela mat 😒 a este sme boli pred chvilou na nakupe a samozrejme pagac padol za obet...
No ale aspon cez den nejak zvlast nezerem

certica
20. dec 2006

inak baby este take 4 tyzdne dozadu som bola nutena siahnut po mojich tehu mencestrakoch s pruznym pasom 😅

fafa
20. dec 2006

no to bola vhodna poznamka...akoze mame si mysliet, ze je to s tebou vazne...ja som sa dnes odvazila hodit do plaviek...nastastie siroko daleko nebolo ziadne zrkadlo 🙄 tak som si fajn zaplavala, konecne po rokoch....

certica
20. dec 2006

tak ja som tento rok este veselo plavala, ale teraz by som si spodok natiahla tak na jednu nohy a prsa venku 😝 😀

certica
20. dec 2006

jednu nohu 😅
fafa, bola si v bazene aspon sama? by som sa v tom pripade pridala 😎

fafa
20. dec 2006

a co sa s tebou porobilo? ved si po porode skoro ako ja? ja mam uz kriticke obdobie, dufam, za sebou...
inak u mna ziadne kojenie = chudnutie neplatilo, skor naopak...ale potom som to trochu rozbehla a teraz trochu pribrzdila ☹

certica
20. dec 2006

neviem fafa, ja som po 5 mesiacoch po porode bola na 50kg a tie som si +/-1kg drzala ten rok aj nieco, potom som sa rozhodla pre HAK a nechcem to pripisovat tomu, ale nejak sa to rozbehlo aj som sa rozozrala, lebo dovtedy som sa dost strazila a proste sa zaludok zase roztiahol a...
idem uspat krpca

tilly
autor
20. dec 2006

jeee, no verulka, ty si šikulka, gratulujem, musím sa od teba nakaziť usilovnosťou 😉

baby, na teraz sa lúčim, našla som na nete nový román od matkina, tak čítam, čítam, čítam

certica
20. dec 2006

tilly, matkina mozem aj ja 😉

tilly
autor
20. dec 2006

http://magazin.station.zoznam.sk/servlet/Satell... toto je druhá kapitola, predtým je prvá, momentálne je ich 6 😉

viamka
20. dec 2006

certica, dakujem za opytanie, salviovy caj zabera, ale 😝
a hubu mam jak cernosko bubu!!!

exp, to co je za mortisa adams imege? som cakala nieco vianocnejsie a cerveno zlate!!!

fafa, boli to plavky arena?

fafa
20. dec 2006

viamka, plavky boli adidas...a dvojdielne!!!!!! ze som sa ja na toto odvazila...ale na druhej strane, tu ma nikto nepozna a hned som zaliezla do virivky... 😕

viamka
20. dec 2006

lebo areny maju podla mna najmilosrdnejsie strihy... 😅

expertka8
20. dec 2006

..viamka...xcem "strasit"...a tak som si hodila "bu bu foto" 😝