Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

viamka
20. dec 2006

ex, neviem tam vlest, sak zabi ma!

fafa
20. dec 2006

Viamka, sorry, ale milosrdny strih na moju postavu neexistuje...a neprehanam..takze je to jedno...ale aspon s tym uz nieco robim... 😖

expertka8
20. dec 2006

...a kam by si sa moja rybka zasa strcila??? 😅 😀

viamka
20. dec 2006

uz kamkolvek..............

viamka
20. dec 2006

fafa, nezufaj... francuzky maju uplne na prdku postavu vacsinou, a ked vidis peknu,zistis, ze hovori po rusky, polsky a slovensky a pod. 😉

fafa
20. dec 2006

dik...ale ved ja som spokojna...nieco s tym robim...dufam, ze do leta to aj spravim... 😀

viamka
20. dec 2006

fafa, som ti pozrela ten orbitrek vo fitku u nas a je to takto: slepes ako na stepery a ruky dopredu do zadu ako bezky len ovela mensi rozsah.

moje hodnotenie - nie, tak akurat dobre na vyhodenie bedr. klbu, ale to je total moj dojem.... niekomu mozno sedi 😝

fafa
20. dec 2006

no tak teraz som divak...tak co to teda mam robit, co je najefektivnejsie...mne to asi poriesi len osobna konzultacia u vas vo fitku...vy tam mate tie "bezky"? ja som pozerala aj v sport. obchode a nic take som tam nevidela, len tie akoze orbitreky, mensie, vacsie aj take premakane...ale tot vsjo...

viamka
20. dec 2006

fafa, ja neviem, co hladas.... ma to byt na doma?

fafa
20. dec 2006

Viamka,na tomto cvicim, je to o.k.?
http://www.fitnessboutique.fr/fitness/elliptiqu...

viamka
20. dec 2006

fafa ok je ze cvicis

fafa
20. dec 2006

dik, odchadzam spokojne snivat...

certica
21. dec 2006

fafa, si to ty tam na tej podobizni? som sa musela pricucnut az na display, aj tak by som ta nespoznala 😕 . Mas tam sice len hlavu, ale vypadas na 40 kg 🙂

fafa
21. dec 2006

Certica, dobre rano...to mam od teba vianocny darcek? Dik potesila si...ale o takych cislach ja ani nesnivam...

certica
21. dec 2006

predvianocny pozdrav to mal byt 😀 , pripominas mi tam inak niekoho...

expertka8
21. dec 2006
tilly
autor
21. dec 2006

http://magazin.station.zoznam.sk/servlet/Satell... novéééé a pokračovanie o dva týždne, no porazí ma dovtedy, to budem stále čítať dokola 😀

fafa
21. dec 2006

ex, dik..aj tebe a celej rodinke krasne sviatky...a vsetkym anorektickam... 😀 😀 😀

verulka
21. dec 2006

teda, ex, az teraz som si mrkla, ze ty si mauz predbehla so zelanim...

verulka
21. dec 2006

inak baby- ja som vcera zaspala o pol 8 a spala az do rana (ani presun zo zemi v obyvke do postele si nepamatam), juj ale som vyspata...
ex idem ti poslat ip

fafa
21. dec 2006

no baby, asi sa idem posnazit aj ja...len ja tych mojich dvoch nemozem dohnat k stromceku... 😠

certica
21. dec 2006

expi, dakujeme...mile 🙂
ja ak dovolite az zajtra 😀
inak som pred chvilou dovarila kapustnicu - nejak predcasne 😕 😲 , ale nechcem cely vikend len varit a piect. Vecer este nejake 2 nepecene rychlovecky, zajtra aj nieco peceno a stromcek az cez vikend s krpcom v hlavnej ulohe (teda neviem sa rozhodnut, ci zdobit s malym alebo bude mat vacsi zazitok, ked ho uvidi az uz vyzdobeny 😕 . Baby radte 😀 )
Ozaj, tu kapustnicu som ani neochutnala 😎

tilly, diky 😎

fafa
21. dec 2006

Certica...minuly rok sme vyzdobili my...boli prekvapeni a tesili sa...teraz sme zdobili s nimi a tiez to bolo super, nasmiali sme sa na malej, lebo stale chodila k stromceku a vsteky ozdoby premiestnovala na jedno miesto...
asi by som este spravila sama ako prekvapko...este ma cas..my sme robili spolu hlavne kvoli tomu starsiemu...
Inak kapustnica je vraj lepsia, ked dlhsie stoji...a varis so smotanou a klobasou????? 😉

certica
21. dec 2006

dik za tip fafa.
hej, kapustnica je ako vino - cim dlhsie, tym lepsie 😀 . Ja ju zakazdym, teda raz denne necham prevarit a potom je lepsia 🙂 . Neviem si na ten tvoj novy look zvyknut, vyzeras tam strasne krehko 🙂 😀

fafa
21. dec 2006

Certica si uplne mimo...ja a krehkost...ale pobavila si clena rodiny... 😀

certica
21. dec 2006

fafa, ze by to tym ramikom..? 😀

fafa
21. dec 2006

ja to este dnes zmenim...len som vcera vymyslala a vymazala som tu staru foto a potom sa mi tam nic normalne nepodarilo dostat...tak to hadam prezijete...nepisala si ci bude klobasa v kapustnici, teda vlastne ci je...ja mam trochu smutok, lebo som tieto vianoce dovolila mangelovi jeho zvyky a to ste nezazili co ten nakupil...ani hrniec taky nemame, aby sa tam vsetko to udene a klobasy a maso zmestilo...my sme doma robievali kapustnicu s hribami a smotanou a hotovo... ☹

certica
21. dec 2006

fafa, je tam vsetko mozne aj nemozne, ja to ale jest nebudem, teda kapustnicu mam rada, ale len v zlozeni kapusta, hriby a nejaky ten krumpel + stava. Zvysok vyberam, t.j.-bravc.maso, klobasa a aj udenu kost som v nej uvarila. Uz len ta voda v tej kapustnici je silna jak slak. Ma z nej aspon trosku prezenie. Lena ja robim strasne hustu, vela kapusty. Takze to pomaly ani tekute neni 😅
Smotanu si ja osobne nedavam, ak niekto chce tak si dotatocne prida do taniera 😀

expertka8
21. dec 2006

...baby...ma nepalte...mi nehovorte..ze si tu stedrovecernu veceru nedoprajete v plnej krase..certica..."ze budem vyberat maso"...ta kde sme??? 😅 😀 ...fafa...aj ty nevymyslaj..cica 😉

certica
21. dec 2006

expi, ja maso vyberam aj normalne. som nenormalna? 😕