Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

certica
25. dec 2006

fafa ahoj, ani mi nehovor - ja som vcera okrem tej dost dietnej vecere nic velkeho nejedla, ale od rana som udzobavala striedavo zo slaneho a sladkeho, tak si vies predstavit, kym som isla spat, kolko zbytocnosti som do seba hodila. Dnes sme boli na obede u nasich, tak zase 😝

certica
25. dec 2006

Uz aj citim take kilecko na sebe 😠 . Zajtra ideme k svokrovcom, ale potom sa uz krotim 😎

fafa
25. dec 2006

esteze my sme tu sami...lebo uz len to mi chyba, mamina kuchyna a to by som uz nerozchodila 😖 ale zajtra je uz otvorene fitko, tak pojdem asi na dve hodiny na "bezky"...vycitky uz robia svoje...

certica
25. dec 2006

No to je super, urcite tam ani nebude vela people 😀 . My sme docasne kvoli stromceku museli odlifrovat moj bike do spalne, tak neviem...

fafa
25. dec 2006

Tak ta strasi aj v noci.. 😕 Inak dnes ako vidim, spalujes na vsetkych frontoch..- dec. jan....a pod...

certica
25. dec 2006

to len teraz po obede, chlapi chrapu uz asi 2 hod., maly nam odkvecol uz cestou v aute 😝

fafa
25. dec 2006

Aj moji spia, vsetci traja...moj mangel sa vcera prekonaval, chystal, varil apod...asi si mysli, ze ma to nejak berie, ze nie som doma 😀 a este pripravil aj nejaku vychodniarsku specialitu, ze pupaky makove...inak mnam...a zas maslo, mak, cukor...no co, zabijem sa, ked mi chuti? 😒

certica
25. dec 2006

nezabijes, ako dve mrtvoly by sme toho moc nepopisali 😀 . Ozaj, jak casto chodievate domov a letnu pripavu robi muz doma alebo tam?

fafa
25. dec 2006

Cez leto sme doma...preto sa pytam na tu hradzu...chcem ist skusit...a neviem, ci sa este vratime, lebo mne bude koncit materska a drzia mi v robote miesto...a moj drahy bez deti nemoze... 😀 😀

certica
25. dec 2006

Ked si spomenula hradzu, pri tychto tehu strankach a porodoch ma vies co napadlo... 😀 . No, keby ste zakotvili niekde pobliz, tiez by to nebolo zle 😀

fafa
25. dec 2006

My urcite zakotvime pobliz... aspon na 5 mesiacov urcite...a hovori sa tomu aj inak ako "hradza"? myslim tej trase na korculovanie... 😀

certica
25. dec 2006

nehovori 😀

vilki
25. dec 2006

vcera som si pod stromcekom nasla fit loptu a namiesto cvicenia jem kolaciky...

fafa
25. dec 2006

Vilki, lopta ti neutecie...vianoce su len raz do roka...

miriam17
26. dec 2006

ahojte neviete daake cvicky na stiiihle brucho??,...............dakujem

ervotoc
26. dec 2006

www.woman.sk tam su cviky,potom aj cosmopolitan 😉

viamka
26. dec 2006

ahojte!!!

posledne dva dni som zjedla uplne vsetko, co som nechcela 😖 a vzhladom na pocasie pocitujem uuuuuuuuplny nadostatok pohybu......... 🙄 dufam, ze mangel ma zachrania dame si aktiv night. 😵

dnes bola super tura. trochu mrzlo, ale doma mi potom chutilo taaaaaaaaaak vela. 😉

jezisko mi priniesol cool kabelku - kvietky orange + olivia a kozusinka k tomu. no, musim sa mu dodatocne peeeeeeeekne podakovat. 😉

tilly
autor
26. dec 2006

no ahojte, mne je tak straaašne zle, fuuuj, je mi blivno, akože tieto tri dni, to bolo permanentné obžerstvo, som zvedavá, kedy sa to preukáže na oblečku a na váhe a na ksichte... 😝 tak tento týždeň nechcem vidieť nič sladké, vyprážané a mäsové...

mimi
26. dec 2006

ahoj tilly,ja ani nevravim,teraz sladkosti su moje kralostvo!ja uz viacej vazim ako ked som bola tehu ☹

tilly
autor
26. dec 2006

ja vážim ako pred tehu, a môj muž hovorí, že teraz mám lepšiu postavu ako predtým a že som celkovo krajšia, ale asi niečo chce, alebo má milenku, keď mi tak lichotí 😀 😀 😀 sladkostiam tiež neodolám, ale ja neodolám vlastne ničomu, ja som taká kyselina... ale niekedy to preženiem a je mi takto zle, fuj, fakt mi je ťažko 😝

mimi
26. dec 2006

ako dlho ti trvalo kym si sa dostala na povodnu vahu?
ja sa citim fajn aj s tymi 10 kilami navyse 😵 len si nemam co obliect,to je uz horsie 😒
v lete to uz bude horsie 🙄 hadam sa mi vaha dovtedy upravi 🙂

tilly
autor
26. dec 2006

vyše roka, ale nič som nerobila, jediný posilovací stroj bol kočík 😀 a ja som si dávala dlhé prechádzky, kým mi tam malý vydržal, teraz už moc v kočíku nechce byť, ale za to mi dá viac zabrať prechádzka pešo...

inak ja som sa veľmi dobre cítila s kilami navyše, len potom, ako začali odchádzať mi začali prekážať, je to divné, ale čím viac odchádzali, tým viac som chcela chudnúť... nejak ma to asi motivovalo 😀

certica
26. dec 2006

no tilly, presne moj pripad s tymi kilami - ja prve 3 mesiace uplna pohoda, potom ma to chytilo, ze chudnut a ked som po 5 mes.vazila o 3kg menej, jak pred tehu, drbklo mi este viac-normalne depka 😕 😀 . No a teraz som zas tak, kde som bola, t.j. po porode 😲

viamka, si mi pripomenula moju mamu-ta je doslova maniak na kabelky a kozus.zalezitosti 😀

inak posledne dva dni som to tiez prehnala a citim to aj patricne na sebe a oblecku, ale hlavne mi neni fyz. a zaludkovo najlepsie 🙄

tilly
autor
27. dec 2006

baby, takže od dnes tvrdá očistná diétka???

certica
27. dec 2006

tilly, nakupili sme dnes jogurty, ovocko mame tiez, maso nechcem ani citit 😝 , ale urcite si nejake sladko dzobnem, takze total ocista az po tom silvestri v mojom pripade

tilly
autor
27. dec 2006

my sa na silva už nebudeme prežierať, budeme sami, takže také nehrozí, tak ja začínam dnes, alebo zajtra??? 😀 už som zbodla nejaké zostávajúce koláčiky 😅

certica
27. dec 2006

ja sa nejak neprezieram, len jem nezdrave na ukor zdraveho a necvicim absolutis nicht 😲

fafa
27. dec 2006

Ahojte...ani u mna ocista momentalne nehrozi...obidve deti chore, tak to kompenzujem sladkym...dnes pride navsteva a ostavu az do Silva, tak planujeme ochutnat nejake francuzske dobrotky 😝 ...
pridavam sa k Certici..az po novom roku... 😀

svetluska.p
27. dec 2006

no babule, ja som dnes skonzumovala 2x banan v cokolade, jednu dobosku a balik kukuricnych chrumiek..... Co k tomu dodat.

certica
27. dec 2006

fafa, vdaka za prejavenu spolupriazen 😀 . Este ste chori, teda uz obidve dietky? 😖