• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako ste schudli a koľko po pôrode?

24. januára 2011 
cafte, tak ja som happy, ze to mam za sebou...papala som pekne, ale s mierou :grinning: :grinning: :grinning: a mala som aj vcelku pohyb- 1,5 hodiny som 25.12. hrala s Radkom fotbal- a prehanal ma po celom ihrisku...asi vedel, ze mi pohyb neuskodi :wink: a vcera som u nasich hrala pingpongovy zapas: 5-6 setov vyse hodinky a spotena ako mys... Rotoped mi nestihli dodat (myslim, ze som pisala) tak zatim cvicim normalne, ale uz 2 vecery...A snazim sa nejest uz vsetky tie uzasne jedla a zatim to ide- aspon do silvestra...
27. dec 2006 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mám tak roztiahnutý žalúdok, že do seba teraz ládujem kilá ovocia, aby som nemusela jesť koláčiky... ale aj na to zas príde... :frowning2:
27. dec 2006 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly, dobry napad, ja zas pijem, ale idem si supnut pomaranc
verulka, si dobraaa :sunglasses:
27. dec 2006 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaj, keď tu už bola spomínaná fit lopta, sú niekde na nete cvičenia s loptou???
27. dec 2006 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Verulka, normalne olympiada...vy ste nejaka prudko sportova rodina :grinning: :grinning: ja sportujem doma - od posteli k posteli s antibiotikami...uz ma trafi slak..od stedreho vecera sme neboli vonku...len na pohotovosti :frowning2:
27. dec 2006 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj fafa, si zas hodila tu jemnu fotku :grinning:
27. dec 2006 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, my niesme sportovci :grinning: :grinning: :grinning: hlavne ja s drahym- ani aktivni ani pasivni (dokonca ani pravidla neovlôadame) ale pri energii nasich deti je lopta a pod vyborny sposob ako ich aspon trochu unavit...Boli sme na polnocnej ( o 22.00 :sunglasses: ) domov sme dosli o pol 12 a krpci boli rano od 7 hore (Radko az od 8) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fafa, nech sa rychlo uzdravite...inak mam pekne nafucane brucho - nemozem si teraz ani nic na seba kupit- dobre ceny, ale ja odmietam tuto velkost
a tily, ty si pisala, ze po porode sa mjzovi viac pacis...s tymto nazorom som sa stretla par krat, ze po kazdom dalsom vyzeram lepsie- zensky :wink: a to netusia ako budem vyzerat v lete :sunglasses: len keby ma tie hormony posluchali...
27. dec 2006 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mala som reklamaciu, ze na tej s Lalou vyzeram na 150 kg...ja som ju presviedcala, ze sa do tejto temy hodi, ale ona ze, nech ju zrusim, az tolko predsa nemam :grinning: :grinning:
27. dec 2006 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no vidíš, aké sme my kočky :grinning: a po pôrode ešte krajšie :grinning:
27. dec 2006 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm, ja myslim, ze som sa zacala iba inak prezentovat- akosi viac v pohode a sebavedomejsie (alebo som to mala len na salame :grinning: ) no ja uz som v stave, ze musim porobit iste korekcie, aby som bola aj ja spokojna- nie iba moja polovicka :wink: a som spokojna,ze som s tym zacala tak na vazno... :wink: aj vdaka vam :sunglasses:
27. dec 2006 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
áno, presne tak, aj ja mám všetkých na saláme, dôležitá som len ja a moje dieťa, občas ešte môj muž :grinning:
27. dec 2006 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabite ma, prosim!!!!!!!!!!!!!!!

prave som dozrala- nie kulantny vyraz, ale moooooooooooooooc vystizny!, krupicovu kasu po synovy! mnam, ach...

zabite ma, prosim...................
27. dec 2006 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no urcite viamka, to by sa ti hodilo :grinning: a navyse by sme to tu mohli pomaly ale iste zabalit. Co by robila napr. taka fafa :confused: :grinning: . Krupicovu som nejedla takych 5-6rokov, dobry napad - necham na horsie casy...
27. dec 2006 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viamka, konecne....hresis....sa tesim...lebo aj ja... :grinning:
27. dec 2006 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako to bolo? Rychlo zabalit do pokakanej plienky???? :grinning:
27. dec 2006 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fafa, ta pozitivna fotka, no neviem............ preco si myslim, ze v cervenej ciapke s bielym brmbolcom by si mi rezala. milujem optimistov, tak preco mi to nesedi? uz viem, chyba mi vietor vo vlasoch!!! :grinning:
fafa, ked len to, hresit viem tiez :sweat_smile:
viamka, co riesis, krupica je dobraaaa..my ju doma varime min 2x do tyzdna, ale malokedy dojedam :unamused: (inak varim ju zo soj. mlieka a taka neprihori :wink: )ja som si asi pred 2 hodkami zabila posledny kus udeneho, vsak by sa mohol do zajtra pokazit :grinning: a teraz sa chystam trochu pobrusakovat a pod :sunglasses:
fafa, som napiekla, ze kojenak navyprodukuje tolko plienok!!! jaj ty myslis tu kasu? no moja, zabi ma, ved vravim!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dec 2006 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, preco su sviatky spojene s obzerstvom, ved uz roky netrpime nedostatkom!!!
27. dec 2006 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s udemy ako budes brucho dychat, to musim vidiet!!! to mi podrobne popis, verulka! brucho je tazke dychat aj bez udeneho...
27. dec 2006 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viamka, dnes by mi to aj celkom padlo vhod...ciste zufalstvo...moje dieta sa rozhodlo bojkotovat antibiotika...tri davky mi leteli do ksichtu...
27. dec 2006 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fafa, budes mat peknu plet :sunglasses: .
esteze udeniny fakt nemusim...
27. dec 2006 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fafa, ako ich davas? sirup? poznas tu fintu "do lica"?
27. dec 2006 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viamka, ja som este nemala problemy so stravou a cvicenim...ale udene bolo max o pol 6 a uz teraz pocitujem, prazdny zaludok :grinning: idem sa este napit, nech dnes nezerem...
nase posledne atb boli super- take slamky, vlozia sa do napoja a dieta liek jednoducho vypije. Fakt skvely napad, i ked my s uzivanim problmey nemame...Riska uz velmi boli nozicka po ockovni- caka nas vesela noc :rolling_eyes:
27. dec 2006 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fuj, mne je zas zle... tuším sa idem najesť :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nie, srandujem
27. dec 2006 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Verulka, kedy dame stretko? Ja som tu aj vcera cumela asi od druhej do stvrtej rano...mala mala zimnicu, tak som ju zabalila do deky a sedela s nou,lebo tak nekaslala.....
27. dec 2006 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fafa, kedykolvek :grinning: :grinning: ale nie on je uz velky, takze dufam, ze to bude bez placu...on uz vela veci chape- teda to, ze to prejde a ked bude robit cirkus nijako nepomoze...vsak aj na odbery a ockovania chodime uz par rockov bez revu :wink:
tily- :grinning: :grinning:
27. dec 2006 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tily, neodoslalo mi to ten koniec- dominik sa uz vie uzasne bozkavta- aspon na fotke :wink:
27. dec 2006 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
áno, on sa úžasne bozkáva, vždy som v 777777. nebi
27. dec 2006 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok