Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

verulka
27. dec 2006

cafte, tak ja som happy, ze to mam za sebou...papala som pekne, ale s mierou 😀 😀 😀 a mala som aj vcelku pohyb- 1,5 hodiny som 25.12. hrala s Radkom fotbal- a prehanal ma po celom ihrisku...asi vedel, ze mi pohyb neuskodi 😉 a vcera som u nasich hrala pingpongovy zapas: 5-6 setov vyse hodinky a spotena ako mys... Rotoped mi nestihli dodat (myslim, ze som pisala) tak zatim cvicim normalne, ale uz 2 vecery...A snazim sa nejest uz vsetky tie uzasne jedla a zatim to ide- aspon do silvestra...

tilly
autor
27. dec 2006

ja mám tak roztiahnutý žalúdok, že do seba teraz ládujem kilá ovocia, aby som nemusela jesť koláčiky... ale aj na to zas príde... ☹

certica
27. dec 2006

tilly, dobry napad, ja zas pijem, ale idem si supnut pomaranc
verulka, si dobraaa 😎

tilly
autor
27. dec 2006

ozaj, keď tu už bola spomínaná fit lopta, sú niekde na nete cvičenia s loptou???

fafa
27. dec 2006

Verulka, normalne olympiada...vy ste nejaka prudko sportova rodina 😀 😀 ja sportujem doma - od posteli k posteli s antibiotikami...uz ma trafi slak..od stedreho vecera sme neboli vonku...len na pohotovosti ☹

certica
27. dec 2006

ozaj fafa, si zas hodila tu jemnu fotku 😀

verulka
27. dec 2006

jaaaj, my niesme sportovci 😀 😀 😀 hlavne ja s drahym- ani aktivni ani pasivni (dokonca ani pravidla neovlôadame) ale pri energii nasich deti je lopta a pod vyborny sposob ako ich aspon trochu unavit...Boli sme na polnocnej ( o 22.00 😎 ) domov sme dosli o pol 12 a krpci boli rano od 7 hore (Radko az od 8) 😝
fafa, nech sa rychlo uzdravite...inak mam pekne nafucane brucho - nemozem si teraz ani nic na seba kupit- dobre ceny, ale ja odmietam tuto velkost
a tily, ty si pisala, ze po porode sa mjzovi viac pacis...s tymto nazorom som sa stretla par krat, ze po kazdom dalsom vyzeram lepsie- zensky 😉 a to netusia ako budem vyzerat v lete 😎 len keby ma tie hormony posluchali...

fafa
27. dec 2006

Mala som reklamaciu, ze na tej s Lalou vyzeram na 150 kg...ja som ju presviedcala, ze sa do tejto temy hodi, ale ona ze, nech ju zrusim, az tolko predsa nemam 😀 😀

tilly
autor
27. dec 2006

no vidíš, aké sme my kočky 😀 a po pôrode ešte krajšie 😀

verulka
27. dec 2006

hmmm, ja myslim, ze som sa zacala iba inak prezentovat- akosi viac v pohode a sebavedomejsie (alebo som to mala len na salame 😀 ) no ja uz som v stave, ze musim porobit iste korekcie, aby som bola aj ja spokojna- nie iba moja polovicka 😉 a som spokojna,ze som s tym zacala tak na vazno... 😉 aj vdaka vam 😎

tilly
autor
27. dec 2006

áno, presne tak, aj ja mám všetkých na saláme, dôležitá som len ja a moje dieťa, občas ešte môj muž 😀

viamka
27. dec 2006

zabite ma, prosim!!!!!!!!!!!!!!!

prave som dozrala- nie kulantny vyraz, ale moooooooooooooooc vystizny!, krupicovu kasu po synovy! mnam, ach...

zabite ma, prosim...................

certica
27. dec 2006

no urcite viamka, to by sa ti hodilo 😀 a navyse by sme to tu mohli pomaly ale iste zabalit. Co by robila napr. taka fafa 😕 😀 . Krupicovu som nejedla takych 5-6rokov, dobry napad - necham na horsie casy...

fafa
27. dec 2006

Viamka, konecne....hresis....sa tesim...lebo aj ja... 😀

fafa
27. dec 2006

Ako to bolo? Rychlo zabalit do pokakanej plienky???? 😀

viamka
27. dec 2006

fafa, ta pozitivna fotka, no neviem............ preco si myslim, ze v cervenej ciapke s bielym brmbolcom by si mi rezala. milujem optimistov, tak preco mi to nesedi? uz viem, chyba mi vietor vo vlasoch!!! 😀

certica
27. dec 2006

fafa, ked len to, hresit viem tiez 😅

verulka
27. dec 2006

viamka, co riesis, krupica je dobraaaa..my ju doma varime min 2x do tyzdna, ale malokedy dojedam 😒 (inak varim ju zo soj. mlieka a taka neprihori 😉 )ja som si asi pred 2 hodkami zabila posledny kus udeneho, vsak by sa mohol do zajtra pokazit 😀 a teraz sa chystam trochu pobrusakovat a pod 😎

viamka
27. dec 2006

fafa, som napiekla, ze kojenak navyprodukuje tolko plienok!!! jaj ty myslis tu kasu? no moja, zabi ma, ved vravim!!! 😝 😝 😝

viamka
27. dec 2006

babenky, preco su sviatky spojene s obzerstvom, ved uz roky netrpime nedostatkom!!!

viamka
27. dec 2006

s udemy ako budes brucho dychat, to musim vidiet!!! to mi podrobne popis, verulka! brucho je tazke dychat aj bez udeneho...

fafa
27. dec 2006

Viamka, dnes by mi to aj celkom padlo vhod...ciste zufalstvo...moje dieta sa rozhodlo bojkotovat antibiotika...tri davky mi leteli do ksichtu...

certica
27. dec 2006

no fafa, budes mat peknu plet 😎 .
esteze udeniny fakt nemusim...

viamka
27. dec 2006

fafa, ako ich davas? sirup? poznas tu fintu "do lica"?

verulka
27. dec 2006

viamka, ja som este nemala problemy so stravou a cvicenim...ale udene bolo max o pol 6 a uz teraz pocitujem, prazdny zaludok 😀 idem sa este napit, nech dnes nezerem...
nase posledne atb boli super- take slamky, vlozia sa do napoja a dieta liek jednoducho vypije. Fakt skvely napad, i ked my s uzivanim problmey nemame...Riska uz velmi boli nozicka po ockovni- caka nas vesela noc 🙄

tilly
autor
27. dec 2006

fuj, mne je zas zle... tuším sa idem najesť 😀 😝 ale nie, srandujem

fafa
27. dec 2006

Verulka, kedy dame stretko? Ja som tu aj vcera cumela asi od druhej do stvrtej rano...mala mala zimnicu, tak som ju zabalila do deky a sedela s nou,lebo tak nekaslala.....

verulka
27. dec 2006

fafa, kedykolvek 😀 😀 ale nie on je uz velky, takze dufam, ze to bude bez placu...on uz vela veci chape- teda to, ze to prejde a ked bude robit cirkus nijako nepomoze...vsak aj na odbery a ockovania chodime uz par rockov bez revu 😉
tily- 😀 😀

verulka
27. dec 2006

tily, neodoslalo mi to ten koniec- dominik sa uz vie uzasne bozkavta- aspon na fotke 😉

tilly
autor
27. dec 2006

áno, on sa úžasne bozkáva, vždy som v 777777. nebi