Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

zebricka
11. aug 2006

Tilly, Ty chces odkial chudnut? 😉... ma nestvi... 🙂

konica
11. aug 2006

Ahoj, tak cely vecer hladam po nete- ako schudnut bez obmedzovania, cvicenia.. Hi Hi

konica
11. aug 2006

Ja ani nechcem stratit na vahe, len z toho pasa aspon 4 cm, vsetke rifle su mi male.. Vecer som strasne hladna.. Budem musiet zacat robit brusaky!!! 😝

kattum
11. aug 2006

No Tilly, veru, co ty chces zhadzovat.
Ja mam stale 4kg navyse, najma je to brucho a prsia a cela postava je taka mlandrava. (Pocas tehotenstva som nabrala 20kg) Vobec necvicim a neobmedzujem sa v stravovani. Som slaboch. Mala by som. To brucho sa bude tazko tazko formovat!!!
Babule co kojite, trufate si na aerobic? Nemoze to potlacit mlieko? Uz som si nasla fitko a v utotok sa chystam.

ervotoc
11. aug 2006

no to moje brucho 😀 😀 😀 konica 4cm,prosiiim ťa to si dobráááá,ja mam šunes a nie páa he he 😀

tilly
autor
11. aug 2006

tak brucho mám ešte na taký dobrý piaty a keď som najedená tak šiesty mesiac...

ešte potrebujem dať dole takých 5 kilečiek 😲

ale schudla som asi 10 bez obmedzovania a cvičenia, stačilo, že krpec začal loziť 😀

zebricka
11. aug 2006

Kattum, neviem, ako je to s potlacenim mlieka, ale nieco sa mi mari, ze pri kojeni si treba dat pozor na svalovu horucku... viac neviem, mozno baby poradia...

zebricka
11. aug 2006

Tilly, tak teraz krpec zacal aj chodit, tych 5 kileciek pojde lahko... 🙂... ale uznaj, ze panenska postava to nebude uz nikdy... 😀 😀 😀

ervotoc
11. aug 2006

pás ...kat ja ti neviem ja som sa pytala a povedali mi rozne ze kym neskačem a nebeham a necvicim s činkami atd,teda nezatazujem a cvičim vo forme strečingu,pilates a pod.že 15min.do tej pol hodky je to pohoda,potom ked sa totiz telo,organizmus viacej zatazi vypusta skod,latky a ma to vplyv na mlieko

konica
11. aug 2006

Take rekreacne cvicenie je v pohode. Ja som tiez pribrala 20kg. Co tie mlade mamky nic nejedia, ze su ihned ako pred tym? Dnes ked som si na lievance natierala nutelu mi uz manzel dal kazanie...

kattum
11. aug 2006

Konica, to mas dobre, aspon ta manzel nakopne v tej chudnucej nalade, no tomu mojmu to nevadi, ze som oplacana, trosklu by som potrebovala, aby mi pohrozil, inak sa nerozhybem.

tilly
autor
11. aug 2006

kattum, virginia chodila tuším od tretieho mesiaca na aerobic v pohode, malý s tým nemal problém...

to brucho bude problém, ale hlavné sú pre mňa nohy a zadok...

viem, že tričečko pod prsia si už asi nikdy neoblečiem, ale aspoň keby sa mi nerobili michelinky okolo pásu, fuj 😝

no s tým chodením, to bude fakt o hubu, ale je to stále lepšie a lepšie, už lepšie padá, len mu musím zakazovať nebezpečné miesta, ešte, že ten bazén je už zakrytý lebo to bola hrúza, susedom už padol krpec do bazéna, našťastie boli v záhrade a rýchlo ho vytiahli...

zebricka
11. aug 2006

Tilly, tak co sa tyka noh, mozes byt kludna... videla som maleho v casaku a za nim take stihle nozky... 😉 🙂

tilly
autor
11. aug 2006

mne muž nikdy nič nepovedal, to by si asi nedovolil 😀 ale moje heslo je, že modelka som už bola 😀

inak našla som svoje fotky, čo som bola ešte so svojim ex v chorvátsku posledné leto pred tým, ako som sa zoznámila s mužom, uáá no chcelo sa mi plakať, som tam odfotená pri šibenickom moste v kratučkých ružových priesvitných šatách (eSko), no koniec... (inak v tých šatách som išla raz platiť na pumpe a chlap, čo vychádzal mi povedal, že to nie je telo, to je zbraň 😀 😀 😀 no bejvávalo 😒 ) to som mala o 10 kg menej ako teraz 😲

expertka8
11. aug 2006

..kattum..niekde som čítala,že počas cvičenia sa do tela uvoľňuje kyselina mliečna,ktorej *vďačíme* za svalovicu...a tým pádom má vplyv aj na xuť maters. mlieka...preto by si kojaca mamina pred každým kojením mala najskôr troxen mlieka odstriekať a až potom nakŕmiť drobca...niekedy sa stáva,že detičky úplne odmietnu po cvičení mlieko...

zebricka
11. aug 2006

Tilly, tak tu fotku si daj na chladnicku... nebude to dostatocne motivacne? 😀 😀 😀

tilly
autor
11. aug 2006

zebrička a muž ma zabije 😀 som tam aj s tým ex 😀 oni sa mimochodom poznajú, tak trochu 😀

konica
11. aug 2006

Ale mne sa aj tak nechce, mam doma aj Zoru.. Napiste mi niekto, ze mi veri.. Dik, mozno ma to rozhybe a viete co? Ihned si dam aspon 10 brusakov! Dufam, ze zvladnem 😀

konica
11. aug 2006

Viete v com je problem, ze nam svokra vyvara.. 😠

zebricka
11. aug 2006

Tak byvaleho odstrihni... 😀 😀 😀... alebo sa na to vykasli, takto kazdy vidi, ako sa mas pri drahom dobre... 😉 😀 😀

zebricka
11. aug 2006

Konica, ja Ti verim... 😉

tilly
autor
11. aug 2006

verím ti, ani mne sa nechce, vôbec, a keby mi ešte niekto vyváral, hmmm

zebri dobrý nápad 😀 myslím tú druhú časť 😀

zebricka
11. aug 2006

Tilly, vlastna skusenost... tiez mam na sebe zopar kil navyse za ery mojho najdrahsieho... 😀 😀 ... a nie a nie sa pohnut dole... to bude asi tym, ze je prec ta era vymetania podnikov, skakania po stoloch na diskotekach a tak... 😀 😀 😀

ervotoc
11. aug 2006

konica ideššššš,tak ja ti ich v duchu rátam,jo? 😀 😀 moja svokra nevari rada,keby nemusela ona do kuchyne nejde 🙂 ja naopak,hm,dobremu jedlu sa tazko odolava,tak uz len ždibiček a zajtra začnem,to poznate,že? 🙂

konica
11. aug 2006

Zeny, dobru noc, rano šichta... esteze prespi celu noc 🙂

expertka8
11. aug 2006

...aj vy začínate každý pondelok????

ervotoc
11. aug 2006

ja v piatok he he he

zebricka
11. aug 2006

U nas sa zacina po kazdom jedle... 😀

tilly
autor
11. aug 2006

nie ja začínam od zajtra 😀

konica dobrú

zebri, vidíš, takto mi to nedošlo, a navyše tie neskoré večere, keď nechcel jesť sám a pod. tak to išlo pomaly ale isto a teraz sa to pekne drží, nemusím byť ako predtým, len trošinku by som chcela dať dole 😀 ale hlavne, že sa páčime tým našim, nie? veď oni si nás vyformovali 😀

ervotoc
11. aug 2006

no jasneeee, 😀