Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

gabriella2
20. sep 2006

Kočky pridávam sa aj ja. Cat máš IP. 🙂

ninocka
20. sep 2006

babulky vy ste ale sikulky

davidko
20. sep 2006

Díky cat tak ja som vyššia 174 ako vy, tak to asi preto ale aj tak sa do ničoho nevojdem 😠 kilá po malej zmizli ale tie navyše čo nechcem tie zmiznúť nechcú 😢 a čo je najhoršie mám stále pocit hladu,malú ked nakojím mám pocit že ma dočista vyciciava 😉

ninocka
20. sep 2006

davidko neboj este mas skoro po porode zachvilu ti to pojde dole

ninocka
20. sep 2006

ani sa nenazdas a budes ako pred tehotkom

cat
20. sep 2006

davidko, ja som si až teraz v pase všimla že máš iba 3 mesačné miminko a ak aj navyše kojíš, nemala by si s diétami počkať? Vieš aby si nestratila mliečko, to ti zato nestojí..hm? Keď mal moj krpček 3 mesiace bola som tak mimo že by som sa k cvičeniu či diéte ani nedostala, bola som rada že žijem 😀

ninocka
20. sep 2006

davidko
to naozaj este teraz nedietuj az tak za polroka
bud rada, ze mas mliecko a ze mozes kojit

ninocka
20. sep 2006

co by druhe za to dali keby mali mliecko
a hlavne pre babetko je to najzdravsie

cat
20. sep 2006

ninocka, minule som čítala že je nejaká banka kde uskladňujú materské mlieko vykupované od žien čo ho majú prebytok a liter sa dá kúpiť za 850,- !! Skoro mi oči vypadli, ja som mala mlieko len 3 mesiace a keby som ho mala takto kupovať z tej úžasnej podpory...ale našťastie syn nemal doteraz ani raz čo i len sopel, nič, ja neviem čo je to odsávať nos a podobné veci.. ale som mimo témy, sorry 😲

anetta
20. sep 2006

850 je trosku vela 😲 ,,,ved liter mlieka vypije babo asi za kolko?,,,ved to ma uz take vatsie na den,,ci nie?

cat
20. sep 2006

no mne Tomík jedol po skončení kojenia 6x denne po 150 ml Nutrilonu, takže 900ml denne. Ešteže pri chorých či nedonosených deťoch ktoré mamy nemôžu kojiť je to tuším zadara na predpis, inak neviem..je to strašne vela 😖

ninocka
20. sep 2006

cat
no aj ja som to citala je to brutalna palka
co ma robit ked je matka sama a este jej muz ani neplati

davidko
20. sep 2006

Dík za povzbudenie 🙂 dobre to padlo,ved ja som nechcela nejak drasticky ísť nato ale po troške ale ako vidím asi sa to nedá ☹ ale možno po večeroch sa trošku obmedzím ved už aj sladkostí nejem asi 2 týždne tak celkom dobrý začiatok nie? 😉

ninocka
20. sep 2006

no veru tie sladkosti zatial obmedz

verulka
20. sep 2006

Boze, baby neblbnite. Uzivajte si tie krasne chvilky, ja som medzi detmi nechudla vobec, lebo nebol cas a ked som si povedala, ze teraz tak uz som bola zase tehu 😀 To ma cas
Dnes som sa drzala na 1 musim sa pochvalit. Na nohach mam brutal svalovicu z biku 😒 Ale neva, zajtra to rozmakam.
Inak sa mi vidi, ze vy ste tu vsetky oproti mne cerstve maminky. To mna ked mali deti menej ako rok ani nenapadlo chudnut alebo hocico ine.
Uz sa tesim, ked Nas Cat vyzve, aby sme sa odvazili. Bude show, hned ma to viac bavi
No idem sa aj ja napit, nech sa zrychli metabolizmus...Na ranajky budem mat pohanku s Grepom, mnam

cat
20. sep 2006

cheche, veru, zavelím Postaviť na váhu! a budete sa musieť priznať 😀 😀 jooj, mám zajačie úmysly dačo zožrať!! idem radšej rýchlo posadiť tú svoju rozkysnutú riť na bicykel 😀

verulka
20. sep 2006

Cat, vydrz, uvidis to radost o mesiac
A co Tilly, nepridas sa? Lebo teraz je to uz normalne oficialne 😀

tilly
autor
20. sep 2006

babyyyy, ja som bola odpojenááá ☹ no hrúza, otras!

tak ja sa samozrejme pridávam, u našich som sa v nedeľu vážila a mala som 69 kg!!! hrúza, chcem dať dole do Vianoc na 63, ale pochybujem, no pokúsiť sa môžem...

inak, včera sme boli so susedou na step aerobicu, no koniec sveta, to bolo taaak super, totálne som sa spotila, dnes mám statnú svalovicu, ale je to v takom blbom čase, v utorok a vo štvrtok a ja vo štvrtok nemôžem 😠 mužík v noci pracuje a ja nemám kde nechať krpca.. ☹

a teraz ide na prime jste to co jíte, fuj, tak oproti týmto som krásavica 😀

gabriella2
20. sep 2006

Tak baby na tej prime to bola katastrofa... 😲 Dnes som bola cvičiť jaj tak sa dobre cítim... Cvičím už cca 4 mesiace 3x týždenne, ale s tou stravou je to horšie. 😢 Jeden deň sa držím a na druhý to dobehnem. Ale budem sa snažiť niečo s tým robiť. Tak idem do sprchy a spať. Dobrú. 🙂

verulka
20. sep 2006

Tilly, no uz som sa zlakla, ze si nas opustila. 😀
My nechudneme preto, aby sme boli krasne (to uz nepochybne sme) ale preto, aby sme boli spokojne sami so sebou 😀 😀 Ci nie?

gabriella2
20. sep 2006

Jasne verulka pravdu máš 🙂

tilly
autor
20. sep 2006

ja vás neopustím!!! jedine, že by som bola zas tehu a to v najbližších 2-3 rokoch neplánujem...

aj ja chcem chodiť cvičiť tri krát týždenne, ale kam s krpcom??? 😒

idem haji, zajtra ráno idem do školy, bleee 😝

verulka
20. sep 2006

Som rada, Gabriella, neboj vysledok sa coskoro dostavui a bude trvaly. To by sa mi pacilo chodit cvicit ako volakedy...Ja by som s detmi az taky problem nemala, uz su vacsie, ale kde na to najst sil?
Tak aj ja idem spinkat, dobru noc, ja idem do skoly az v sobotu, ale zajtra do roboty 😝

cat
21. sep 2006

No Tilly, konečne si tu 😀 už mi bolo divné kde si? Pošlem ti neskor tabulku, jo? asi aj Boska sa pridá, zajtra príde ku mne, tak jej o tejto našej iniciatíve poviem 😉

babulka
21. sep 2006

Kattum, bola som pozriet ten Pengym, akurat zacinaju s aerobicom a maju aj spinning, huraaaa. este nemaju nejaky uzasny rozvrh, ale viem ze je to pondelok, streda, piatok 18.00 - 19.00 a hned potom spinning

kattum
21. sep 2006

babulka, krory Pengym, na zaciatku Petrzalky ci pri jazere?

verulka
21. sep 2006

Babulka, ked pojdes do Pengymu, mozem sa pridat? 😉 Aspon sa donutim tam ist...
Ja som dnes nalietala na biku strasne vela, netusim ako to zvladnem este domov 😝

babulka
21. sep 2006

Kattum, ten na Znievskej, alebo aka to je, pri Bille a zdravotnom stredisku na Strecnianskej, pri Drazdiaku... Ani som nevedela, ze su dva Pengymy...

Verulka, jasnacka, snad to dokopem cez vikend, mozno uz v piatok vybehnem od tej 19,00 na spinning.

verulka
21. sep 2006

Ja v piatok nemozem, lebo drahy ma vychadzku 😎 Ale chod to ceknut, aby som vedalaco a ako 😀
Ja chodila vzdy na Wolkrovu, v tom druhom som nebola i ked ho mam blizsie..

verulka
21. sep 2006

Ahojte, ja som dnes definitvne jazdila na biku vyse 1,5 hodky na najtazsom prevode, vypila cca 3l vody, 3kavy a podvecer som zbachala obrovky krajec cerstvo upeceneho chlebika 😒 No neodolala som (podaril sa mi vyborny s cerv.cibulkou, olivami a bylinkami). Cez den som sa stravovala v pohodke, takze aj napriek podvecernemu zlyhaniu si mylsim, ze vydaj energie bol vacsi ako prijem.
Padam od unavy na hubu, idem spinkat. Zajtra opat podam hlasenie 😀