Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

cat
26. jan 2007

ach jo ☹ takže ešte ma čakajú veselé scény hovoríš.. 😖 budem krotiť hlavne seba aby som mu zato nenaložila na zadok hoci aj pred luďmi😒

tilly
autor
26. jan 2007

ja som mu naložila, kašlem na ľudí... ale jemu je to jedno, on si to neuvedomí, to som sa len ja neovládla a ´bolo to aj tak na prd a totálne nevýchovné, najhoršie, že nervy mi povoľujú čoraz častejšie

verulka
27. jan 2007

Cafte, tak ja sa hlasim, som na tom vcelku ok, az na to, ze mi mrcha trvala asi 2 hodiny a odvtedy nic (test negat ☹ ) ale stavy mam paradne. Vcera som bola dlho do noci vonku, z casti pracovne a dala som si colu(ostatni si riadne vypili). Inak vcelku sa drzim a uz ma viacero ludi pochvalilo, ze som schudla. Tak sa tesim...
No cesta je pred nami este dlha. Nerobte si vycitky, pokial sa sem-tam prihodi prehresok, vsak ano sa to dokonale ani neda...V pohode si treba ulahodit. Ja som zvedava ako dopadne o tyzden na svokrinej 50tke 😉
A s tym hadzanim o zem- to si fakt netreba vsimat a po urcitej dobe to prejde. Mne sa smaril niektory o zem uprstred cesty, tak som ho zdvihla ako vrece a odniesla na chodnik a sla...Zavijal ako tur, vsetci sa obzerali a ja klidek, potom to spravil este par krat , ale kedze sa moja reakcia nezmenila, tak ho to preslo. Podobne to robim dodnes, ked sa mi vonku ofucia. V klude dojdem za nim, ze ci mi da ruku a pekne pojdeme, odvrkne ze nie a ja ok, tak sa maj a idem(pomaly s prestavkymi) vzdy nakoniec dobehne 😉
prajem vam krasny mrazivy vikend

vendynka
27. jan 2007

Ahojte 🙂
... predstavte si, ze dnes so mnou bastil celozrnny chlieb aj Samco 😵 - pekne sme tlacili aj so syrom 😀 Len tata nas sprdal, ci chceme byt neviditelni 😝

vendynka
27. jan 2007

... aj ja sa nalievam cajmi, ale do kazdej salky si davam 7 lyziciek sukru 😅 a k tomu denne zbastim aspon 2 cokolady 😕 - musim, lebo maly je extremne trucovity, tak obalujem nervy, nech to vydrzia 😠

cat
27. jan 2007

vendynka 😀
ja sa prelievam vodou, brrr, "v tej aj ryby kapú" 😀 ale večer ide muž na mecheche a mne asi dojde kamoška keď Tomi zaspí, no..určite dáme aspoň šampáňo, veď mi žiabre narastú čo som tej vody už dnes popila 😀

lidka619
27. jan 2007

no, ja som bola dnes na oslave - svokor mal meniny, zišla sa celá rodina a pekne sme to roztočili - čo sa jedla aj pitia týka. Takže žiadna dieta nehrozí, ale 2 kg navyše to istia 😀

anika
27. jan 2007

baby, nasla som nieco mnam 😉 polystyrenove chlebiky polomacane v coko, celkom dobre to zabera na moju neukojitelnu chut po sladkom 😀

fafa
27. jan 2007

Baby, hodte nejaky typ na sladke racionalne ranajky...okrem musli a corn flakes...rano idem zosaliet za sladkym... 😠

anika
27. jan 2007

fafa, ved na ranaky mozes nejaku celozrnnu zemlicku alebo bagrtku s maslom a marmeladou 😉
ked som bola isty cas v nemecku, milovala som tie ich marmeladky, hlavne visnovu a cesne ovocie, hmmmm, to boli casy 😔

anika
27. jan 2007

nie cesne, ale lesne 😝

vendynka
28. jan 2007

Zienky, tak ja som mala vcera tiez na navsteve kamosku 🙂 - pekne sme poohovarali nase skaredsie polovicky 😝 a popri tom padli 3l puncu 😀 - idem sa k nasim odvazit, tak uvidim, co ma caka tento tyzden 🙄 - ci sa staci takto strazit, alebo musim byt radikalnejsia 😨

verulka
28. jan 2007

tak ja som sa vcera chystala na zurku a dopadlo to strasne. stretli sme sa u kamosky na byte a tam ze speci pripitok 30rocna slivovica- ukecali ma a ja som si odpila- slivku neznasam. Do 15min som vracala na WC a do pol hodky som uz lezala doma v postely...Poriadne som si vycistila zaludok 😝 tak ja som to akosi tento vikend "ustala" i ked moj zaludok sa mal priserne..

bobicek
28. jan 2007

caute baby!
no, poviem vam, vcera som bola na nakupoch a co som zistila? sak ja som nezapla bundu c 50!!!!!!!! 😲 😲 😀 😀 😠 😠 takze od zajtra radikalna dieta, ziadne sladkosti, slanosti a pod. ranajky, obed a vecera ovocie. alebo si svacnem nejaku dietu, kratkodobu. 🤐 🤐 sak takto to dalej nejde. alebo zeby mali pomylene velkosti??? 😀 😀 😀

tilly
autor
28. jan 2007

tak ja som si včera aj dnes zamakala, ťahala som malého dokopca v sánkach 😀 boli sme na veeeľkej prechádzke na babe, ale za to som sa poriadne nabaštila potom u našich, segra navarila, takže sme papali a papali a papali 😀

lidka619
28. jan 2007

aj ja som celý víkend len papala, bola som na oslave, takže znova to isté, síce sme boli aj na sánkovačke, ale to nerátam ako športovú aktivitu, takže strach a hrôza

bobicek
28. jan 2007

lidka, a pribrala si spat? ako ci to malo jojo 😲

lidka619
28. jan 2007

odvážim sa zajtra ránko, tak podám hlásenie 😉

lidka619
29. jan 2007

dobré ránko-každé ránko 😉 . Tak dnes som sa odvazila, a zistila som, že som ani nepribrala, ani neschudla. Váha ukazuje 58. Takze predsa tie 2 kilká sa nevrátili 😉

tilly
autor
29. jan 2007

lidka 58? juj, tak to by som bola so sebou konečne spokojná 😀

vendynka
29. jan 2007

Ahojte 🙂 !
... moje vazenie dopadlo strasne ☹ - od statnic (vtedy som sa vazila naposledy) som pribrala 5kg 😲 - az mi bolo do revu ☹
Najradsej by som jedla iba ovocie a zeleninu a pila vodu az kym nezhodim 😠 - ale co s tym mojim prisavnikom 🙄 ???
... segra (lekarka) ma sice chlacholila, ze mam iba cvicit a pomaly to odide, ale ja uz fakt neviem 😕 - ide ma porazit, ze priberam aj zo vzduchu 🤐

lidka619
29. jan 2007

tilly, ked si pomyslim, že som mavala maximálne 55 kg, pripadá mi to ako sen. Len ja ked priberiem, tak sa mi to zaraz odzrkadli na zadku a stehnach. Takže potrebujeme odtiaľ zhodiť. A pojde to asi len cvicením - mám taký pocit ☹

tilly
autor
29. jan 2007

u mňa sa to odzrkadlí hneď v tvári... a potom bruško, zadok, stehná...

ja mám stále tých 68 +-

vendy, čím pomalšie schudneš, tým pomalšie budeš potom priberať, ozaj, kedy vy chcete druhé?

vendynka
29. jan 2007

Tilly neviem, ci sa na take nieco este dam nahovorit 😕
Samcek je hyper, takze malo spi, neobsedi ani pri jedle, ci prebalovani - hned ho nahneva, ked ma na sekundu "zastavit svoju skodicsku cinnost" 😒 - mam s nim co robit 😅 Neviem, ako by som popri nom zvladla dalsi takyto tajfun, lebo pri mojom stasti by bolo aj to druhe dieta hyper 🙄 - muz bol totiz taky isty 😖
A este mam v cerstvej pamati, ako sme spavali 40minut a potom s nim bolo treba byt 5-6h hore (ked bol uplne maly nevedeli sme ho unavit-nebolo ako) - teraz je to trosku lepsie, lebo ho mozno nejak vybit a prespi mi 6h noc bez cecku 😎 Neviem, ci niekedy budem mat odvahu dat sa na to este raz 🤐
Vy planujete kedy???

vendynka
29. jan 2007

Baby, ja som vzdy mavala 50-52kg a teraz mam 65kg 😲 - citim sa hrozne ☹ - nohy, zadok, brucho, este aj ruky mam 5x take 😕
A to nehovorim o tom, ako ma bolia kolena a krize ☹ - nie som zvyknuta, byt taka obalena 🤐

pipo1777
29. jan 2007

Čau kočky vidím že nie som sama s tými kilečkami.ja mám 71kg a už znova po 10000000x som začala pre to niečo robiť. 😀 .No tantokrát som za 1týždeň zvládla 2kg.a to celkom v pohode.Vendy kolko si pribrala počas tehu?na fotke vyzeráš ako modelka.

vendynka
29. jan 2007

Pipo dakujem 😀 - ale zdanie klame ☹
Ja som v tehotku pribrala 32kg 😕 - nejak sa im u mna zapacilo 🙄
Ako si sa zbavila 2kg za tyzden??? - porad, prosiiim 😵

certica
29. jan 2007

vendy a kolko ty merias?

pipo1777
29. jan 2007

Vendy nijak zvláštne Len som vynechala maškrty typu čokoláda keksy čo som jedla vždy po jedle ešte 😒 a snažím sa 5x denne s toho obed normálne sýty ranajky mlieko+cornflexy desiata pol výživy alebo 2ks podpol.chlieb alebo neja ké ovocie olovrane jogurt alebo kompot s piskotami alebo kávička s mliekom +piškota asi 10ks večera 1 rožok s maslom mlieko,alebo kus koláča čaj alebo ryža so zeleninou.a takto podobne no stále niečo iné a ak už mám strašnú chuť na sladké tak drb kúsok čokoládky ale 70%kakao.Tak A časti oddelená strava ale úplne by som nevedela oddelenú.Hlavne ak je knedla môso kapustička 😀

vendynka
29. jan 2007

Certik meriam cca 179cm 😎 - ale prosim len na mna nechod s tymi tabulkovymi mierami, lebo podla tych by sme boli vsetci pri tele (podla mna) 🙄