Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

erika153
21. feb 2007

ja keby som dala 10 baby za mesiac tak schudnem aj 50 kil 😎

nici
21. feb 2007

osekame mi sunky som chcela napisat - trdlo 😉 😀

cat
22. feb 2007

baby, tá estetika je to isté ako komlpiment len to nie je v centre preto sa tam platí ovela menej, cca 6.000,- Sk za 2 mesiace. Ja som schudla 37 cm zo všetkých obvodov, t.j. členky, kolená, stehná, brucho, pás, ruky...škoda že teraz fakt nemám čas a krpca tam predsa brať nebudem 😒

certica
22. feb 2007

cau, cat a kolko to zhruba robilo v kg? aj ked viem, ze toto neni smerodatne... a este jedna otazka, ako casto si tam chodila? dik

cat
22. feb 2007

certica iba 4 či 5 kg a chodila som 2x tyzdenne 2 mesiace. inak je to v Rači, v hoteli Barónka. Chodí tam napr. aj Anna Belousová /žeby preto že to vlastní Lexa?/ 😲

certica
22. feb 2007

no sranda, lebo v baronke ma bud. tyzden bratranec svadbu 😀 . mne je to vsetko dost od ruky

cat
22. feb 2007

hej hej, tam sú svadby každú jednu sobotu..baby, my sme včera nacvičovali choreografiu na 1.verejné vystúpenie na tých brušných tancoch..ja neviem či sa napokon nato dám, ja som hroozný trémista 😢

certica
22. feb 2007

cat, jasne, chod do toho 😉 , ja nie som zrovna tanecny talent a co by som za to dala 😎 . tanec je super vec...

cat
22. feb 2007

dik certica. ja uvidím ako dobre si to natrénujem a rozhodnem sa.. 😎

anika
22. feb 2007

cat, vcera bolo o brusnych tancoch v ranajsej relacii na jednotke, bola tam aj teta Sipeky, keby bolo take cosi u nas, hned sa na to dam 🙂

verulka
22. feb 2007

Cafte, kocky, ja som pocas kojenia nedala dole ani gram. Ak este kojite, tak sa vyserte na diety 😠 isto ste kocky a ostatne pride casom 😉
Ty kokos, tie ceny, su fakt drsne 😕 to by som fakt nedala. Este pripadne 6 na 2 by som uvazovala, no zase behat do Race asi nie je sranda..( ale kedze ideme kupovat posch. postel a pod. volovinky do bytu, bude mi musiet stacit rotoped, pilates a sem tam bodytoning 🙄 .) No nic, idem si zaslapat na biku.
Inak ja amm velkost 38 vlastne furt, len nie vzdy sa mi paci ako vyzeram a 34 mi dojde fakt strasne mala 🤐
Cat jaska ze ficis na vystupko, vsak nejde o zivot. Certica, ani ja to moc neumim 😒 a na lyzovacku ideme na privat do Novej Lesnej

certica
22. feb 2007

jej, verulka, lebo aj stara lesna bola moznost, lenze tam maju chatu pre 18 ludi a zrovna v tom termine tam nikoho nemali, tak by museli rozkurovat len pre nas a to strbske mi mozno aj lepsie vyhovuje kvoli malemu

verulka
22. feb 2007

no vidis, my sme boli aj v Starej Lesnej. My ideme na miesto, kde sme splodili Ajku 😀 to sme tam pred vyse 9 rokmi boli na takej paradnej zurke 😉 Teraz je to tam zrenovovane. Kusok odtial je detsky(dost lacny) vlek, ale pojdeme aj na Strbske, tak sa mozno stretneme 😀 - ak uvidis osobu neustale pokrikujucu pokyny na vsetky strany a nahanajuc 3 deti, tak to som ja 😎 v patach bude moj kludas nechapavo krutit hlavou, ze co zas stvaram 😀

certica
22. feb 2007

verulka 😀
my ideme inak len na 4 dni. trochu sa desim toho naroda tam. my vzdy vyberame take terminy mimo prazdnin a sviatkov (kym sa da, ze nemame skolopovinne deti), ale tato zima je uplne odveci

certica
22. feb 2007

inak, mna zarucene stretnes na nejakom wecku 😀 , to bude asi najvacsi problem, budem musiet pozmenit pitny rezim na tych par dni 😲

verulka
22. feb 2007

mna na WC nestretnes, ale za krickom. Vzdy idem akoze s detmi a ciknem si aj ja 😀 Aj my ideme 1.krat cez prazdniny tak uvidime ako to bude

certica
22. feb 2007

verul, tak to je tiez vysoko pravdepodobne 😀 , vyuzivam aj tieto praktiky a kombinujem 😀

verulka
22. feb 2007

oki, tak hodime stretko v krickoch 😎 uz sa tesim, snad vyjde aj nejake to nocne lyzovanie 🙂

cat
22. feb 2007

juj babky, závidíím 🙂 aj ja by som tak rada niekam vypadla.. my sme sa rozprávali o Orave, moji rodičia tam chodia na jednu chatu s partiou ocových kamošov /všetko doktorov 😎 /so ženuškami, no a skočili by sme na pár dní za nimi a super je i to, že odtial je kúsok do Polska na tie trhy..
a ešte plánujeme Tatry v lete. hoci neviem ako malý prežije cestu 😲 dúfam že v lete už budem štííhla ako laň 😀 😀
Verulka, od Pekární v petržke ide priamo skoro k Estetike č. 59 autobus- kdyby náhodou si dakedy v budúcnosti xcela 😉
Ja stále uvažujem ako to spraviť aby som tam mohla chodiť, teraz je ideálny čas..

verulka
22. feb 2007

cat a nemohla by si mi napisat do IP, ze co s tebou robili? Ja na to bohuzial fakt nemam- hlavne cas( chystam sa opat do roboty) a prachy- tie by sa mozno aj nasli, ale niesom ochotna ich takto investovat. Zato mi to nestoji- teda aspon zatial. Tak bojujem dalej...
V lete sa chystame opat na Teply vrch( stany) a chceme aj na Rohace a aj k moru 😀 nie som narocna 😎

cat
22. feb 2007

verulka za chvílu máš IP ak sa mi zlobrík nezobudí 😎

certica
22. feb 2007

cat, ked budes pisat, hod ma prosim do adresy 😀 . dik
verulka, mne hovori muz, ze chcem vsetko a hned, inak sa mi to nerata 😅

verulka
22. feb 2007

dakujem cat, odpisala som, dufam, ze to zvladnes precitat 😅

certica
22. feb 2007

verulka, tak ma napadlo, ze sa mozno zase zadari v tej novej lesnej 😀

verulka
22. feb 2007

nooo tam je dobra klima 😀 😀 Ale bohuzial sa nezadari 😢 nemoze sa teraz( mam lieky 😔 ) Tak prenecham stafetu tebe 😉 dobra klima je 100% aj na strbskom 😀 Moj cas dojde najskor o 2roky.

certica
22. feb 2007

verulka, ja zatial tiez nemozem, hadam tam bude dobra klima aj v lete, aj napriek tym (ne)stromom 😒

bobicek
22. feb 2007

cat, mozem ta aj ja porosit, zeby si mi do ip napisala, co a ako bolo v tej estetike, prip nejaky kontakt? 😉 dakujeeem!
inak, uz druhy den pijem hektolitre vody, curam jak vodopad a papam delenu... 😝 len dokedy? 😲
k.a.t.k.a mozes mi daco blizsie poslat o tom komplimente, tiez co s tebou robili?
sice teraz si mozem dovolit max tu estetiku do 10tis... 🙄

babulka
22. feb 2007

Baby, ste sa rozpisali... Verulka, mozem ta poprosit pozicat tu Korinkovu? Mas obidva diely? Ja by som si to rychlo okopirovala (fuuuuj, pravnicka a porusuje zaaaaakon 😲 ), please, please... Ak sa stretneme v nedelu, mohla by si? Cez tyzden ti to hned vratim na stretku, hm? Merci, merci, merci

tilly
autor
22. feb 2007

cat, len pekne choďte, malý cestu prežije, nie je to tak ďaleko...

juuu, tu už sa plánujú letné dovolenky... hmmm to u nás to bude boj, kam, zas do chorvátska alebo lietadlom??? ešte fakt neviem, ale keď si pomyslím, že sa budem niekam trepať tou rozheganou oktavkou... je to fakt super auto, výborná výbava, ale 450tis km robí svoje..., to s mojim golfíkom sa to nedá porovnať, ale do toho sa zas nezmestíme... 😒 a neviem si predstaviť, ako sa pobalíme do lietadla, minulý rok sme mali kombík plný až po strechu...

a dala som sa na tú rýchlu chôdzu, včera sem do mesta, po obchodoch a späť, dnes tiež + uspávanie malého v 100kilovom bambine... od zajtra začnem s tým pilatesom, som zvedavá, či sa dostavia výsledky

ozaj, kde je vendy??

verulka
23. feb 2007

Vendy mala velmi choreho Samka a aj ona bola total odpisana, takze prebrala ponas a cat stafetu choroby- ale uz je ovela lepsie.
Babulka, myslim, ze mama ma len jeden diel, ale nedostanem sa k tomu teraz cez vikend ☹ jaska hned ti ju poziciam ako ju dostanem( mama ju najde a nab. tyzden tam snad pojdem) poslem ti potom oznam do IP a nie je problem ti ju potom odovzdat.
Balenie je moja specialita- bez problemov sa zbalime do naseho auta. Aj ked sme mali babo 😎 moj muz je zo mna uplne happy, ako dokazem setrit a vyuzit priestor- hold roky sme ficali na Twingu 🙄 to nauci...Ked som sla pred 1,5r do Grecka sama s detmi, tak som mala pre nas vsetkych 2 kufre + kazdy mal prirucny batoh. Na letisku sa divili, ze toho mame tak malo. Ale bolo to akurat.
idem zaslapat na biku.papa