Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

cat
5. sep 2006

sylvie, na stretku som si žiadne brušisko nevšimla 😀

sylvie
5. sep 2006

cat, dik.. ale ja ho citim.. 😉a hlavne ked si chcem obliect nieco, vtedy to najviac pocitujem... ☹

ninocka
5. sep 2006

baby ale urcite nemate take problemy s obliekanim ako my tehotko

sylvie
5. sep 2006

ninocka, ale to je v pohode, das tehotko oblecko a je to.. ale ja nemozem obliect veci kt. som predtym nosila.. c. 36 a teraz mi je aj 38 mala.. ☹

ninocka
5. sep 2006

sylvie
neboj ani sa nenazdas a pojde ti to dole

sylvie
5. sep 2006

ninocka, bodaj by.. 😉

kyk
5. sep 2006

caute baby,
tak ja sa nalievam zelenym cajom,kazdych 5minut cikam,este ze nepracujem- hi hi
veru s tym kojenim ja som mala tiez dost-cim viac ma moja mala cicala tym viac som bola hladna,a trvalo to vyse 2ch rokov !!!
este aj terz ma niekedy odopne a pyta si ciciky,ele to sa uz iba ,,hra,,
tak drzme sa,baby,ja chcem zhodit 4 kg na leto,totiz tu u nas je este zima leto sa zacina v dec-jan.

snilko7
5. sep 2006

Silvie ja som tiež nosila pred teho 36 alebo 38 a teraz som už dva roky po pôrode a stále sa do nich nevpracem. Pomaly už prestávam dúfať...ale fakt je že po pôrode som si kupovala nohavice 42 a boli akurát a teraz potrebujem už "len" 40...ale žial už stagnujem na 60,5 kg. Pred teho som mala 54 ☹

tundika
5. sep 2006

ahojte baby, ja som v teho pribrala 10kg a teraz 2,5 mesiaca po porode mam svoju povodnu vahu. je to urcite aj tym, ze mam rodicov aj svokrovcov 500 km daleko a som na mimco v podstate sama, ak neratam muzika, ktory je vacsinu dna v praci. takze takmer cely den okrem spania, nosim svoj 7 kilovy pokladik na rukach, lebo lezata poloha Zuzke uz asi mesiac vobec nevyhovuje 😢

snilko7
5. sep 2006

tundika ja ti tak závidím 😉 kedy sa ja dostanem na moju pôvodnu vahu. Ja sa tiež nabehám za malým, ale fakt je že sme bývali furt cez deň u babky a tá dosť pomohla, ale nabudúci týždeň už asi naozaj sťahujeme do vlastného, takže možno schudnem z môjho "varenia" chi-chi

tilly
autor
5. sep 2006

sylvie, ešte chvíľu a ono to potom pôjde samé...

ja na pôvodnej váhe som, ale brucho mám ako v takom dobrom šiestom mesiaci a aj druhá brada mi zostala, za to ruky mám chudšie a hlavne pevnejšie a možno aj nohy, ale to brucho, no na zaplakanie

verulka
6. sep 2006

Baby, tak ja som vcera cvicit nesla 😢 Dolsi sme domov az o 3/4 na 8a to som uz na 8 nestihala 😒 Ale zato sme boli od 5 vonku a ja som behala za mojimi cyklistami. Naschval som nechala svoj bike doma. Tak aspon nieco.
A k tej vahe, ja sice nosim 38- vacsinou, ale o vahe 60kg mozem snivat. Momentalne som na 64, este po druhom tehu som hned isla na mojich povodnych 58. A teraz ani za svet. Ale dnes idem poriadne zaslapat na biku- sama, tak opat aspon nieco.
Mne sa nepodarilo schudnut pri starostlivosti o tri deti (veeelmi zive), domacnosti a studiu, ale vam sa to isto podari. Inak moje ruky su ako "kladiva", aj lytka mam dost pevne. Brucho bolo vzdy ok, az do operacie. Moj hlavny problem su vnutorne stehna(ale tie su velmi podmienene geneticky) a teraz uz aj zadok. Ale mam velku motivaciu. Ak totiz este planujem dieta, dohodli sme sa, ze musim mat povodnu vahu. Moj drahy sa to totiz snazi oddialit co najviac 😀

babulka
6. sep 2006

Baby, mate niektora skusenosti so Zoracentom? Nasla som si ich rozpis a zda sa, ze jediny vyhovuje, aj ked je pre mna dost od ruky. Ale ziadne ine fitko neponuka cvicenie (bodywork a pod.) okolo 16,00 - 16,30, co je pre mna idealne, aby som este stihla po cviceni byt aj s Matikom - azas ked zaspi, tak o 20,00 sa mi na cvicenie nechce. Ja len ze je dost "vychytene" a ci tam nechodia same "modelky" a "celebrity" rosnicky a moderatorky s 45kg zivej vahy a ja tam dobehnem o 20kg tazsia 😀

cat
6. sep 2006

Tak ja som dnes nešla cvičiť lebo sama ísť do posilky plnej štíhlych krások- to ne-e, kamoška sa na mňa vykašlala, frajer je jej prednejší, v TV ide futbal, čiže mužovi nechýbam a syn spí- ideálny čas na bicyklovanie 😀 za chvílu začínam. Som už 3 dni len na ovocí+ 3 litroch minerálky denne a divím sa že nie som hladná. Netuším kolko dní je dobrá takáto detoxikácia, ale som rozhodnutá ani potom nejesť sprostosti z ktorých sa priberá.

Babulka- berme si príklad od Bosky: tá už 2 týždne každý večer šlape 30 min. na steperi a dvíha ľahké činky+ robí brušáky a má už prvé 3 kg dole 😲 niekomu sa to možno zdá málo, ale pre nás čo priberáme aj zo vzduchu je to úspech 😎

ninocka
6. sep 2006

cat si dobra s tou detoxikaciou

ninocka
6. sep 2006

ale nespoliehaj sa na kamosku a chod aj sama cvicit na to si zvyknes

ervotoc
7. sep 2006

wáw tééda drzim palce boske,uf ja sa do toho cvičenia neviem dokopať,téééda brušaky uf

babulka
7. sep 2006

cat, si dobraaaaaa, ja by som taku detpxikaciu vydrzala maximalne 3 dni. Raz som skusala tu chudnucu polievku a ked si na to spomeniem - beeeeeeeeeeeee. Ani ryzu natural nemozem ani vidiet. Mne sa najlepsie osvedcila delena strava, ked som pred 10 rokmi prisla z USA o 14kg tazsia, tak za 2 mesiace islo delenou starvou 16kg dole. Ale to boílo striktne dodrziavane, do huby ani omrvinka niecoho, co som nemohla, a teraz som skusala a ledva som schudla 2kg za tri tyzdne... Boooze uz som stara fasirka ☹

verulka
7. sep 2006

lebo uz No baby, tak sa musim pochvalit, vcera som dostala mrchu a zjedla som IBA 3 okienka cokolady!!!!!! Teda normalne vykon.
Cat ako dlho sa planujes detoxikovat? Ja som si dnes dala nesladenu kavu, ze teda idem na to. Na obed ryza natural s nejakou zeleninkou...Kedze mam mrchu, tak cvicenie sa odklada, nakolko neberem teraz HA a tak je to doooost bolestivu a silne.
Ja tiez chodim cvivit sama, zvykla som si. Aspon som potom rychlejsie doma, lebo nemam s kym vykecavat 😀 A babulky modelky? Tie mam na salame, lebo nezycvicia ani polovicu z toho co ja 😎 A zase ked ma to zacne mrziet, ze nie som stihla, dojdem sa mrknut na mojich krpcov a hned mi je veselsie na dusi.
Som zvedava ako dopadneme 😀 drzime si palce a makame 😀

kattum
7. sep 2006

Tak ja som si stupla na vahu a hrozne, mam o 2kg navyse. To snad nie! Musim uz i ja zacat. AKo som nevyspata, tak "zerem" Dnes uz som ako tak spala, tak mozno vecer pojdem na nejkae cvicenie. To ze tam budu same sexice stihle, na to kaslem. Ste dobre babule, hlavne Cat, ja by som to nevydrzala tri dne len ovocie.

babulka
7. sep 2006

Ja zacnem od pondelka 😀 (kolkykrat???). No na tej svadbe si dam, doma sladke nekupujem, ale zas kyvem ustami krizom-krazom, ked mam cas a to je vacsinou nieco male a paradne kaloricke. Este ze nie sme ako v Amerike, kde maju aj fat-free slaninu a klobasky 😀

kattum
7. sep 2006

Musim sa pochvalit, svohje dnesne predsavzatie som splnila, bola som na aerobicu, ale v tom case necakane nebol body forming, ale step-aerobic. Sla som, sice som bola spotena, ale stihala som v pohode. Bolo to super, som nadsena a nazhavena na dalsie hodiny. Maleho strazila svokra s mnazelom, tak aj oni si uzili aspon ze boli samy bezo mna. Endorfiny pracuju... mam dobru naladu, to som potrebovala.

mixka
7. sep 2006

kattum, kolko trvala hodina??? klasicjych 60min???

tilly
autor
7. sep 2006

´kattum to poznám, super pocit...

ja len priberám, furt žeriem, mám bodovú dietku... 😔

kattum
8. sep 2006

mixka, ano 60min, pol hodinu bol stepaerobic, pomerne jednoducha zostava a druhu polhodinu bolo posilovanie za pomoci steperu, ciniek, balonu.
Cvicenie i ten pocit je super,najhorsie je sa rozhodnut tam ist a vyrazit a este pri malom zorganizovat strazenie. No uz budem chodit pravidelne.

verulka
8. sep 2006

Katttum super, ja mam za sebou dalsi uspesny den -zeleninka a hneda ryza. Dokonca si nesladim kavu 😝 moc mi to nechuti, ale pri tom, kolko jej vypijem si musim zvyknut. Ja som dnes rano cvicila doma.
Step aerobic je skvely....Len ked je to vzdy v case, ktory mi nevyhovuje. Mne by sa zislo cvicenie, ktore zacina o 9 - 9.30 vecer, no ale najneskor to zacina o 8.00. Netusim ako si to zariadim...Ale aspon nieco- spravna strava, maly pohyb doma
Kattum, myslim, ze ti to vsetky zacinaju zavidiet 😀

mixka
8. sep 2006

katutum, zavidim ti, ze si sa odhodlala, ja si hovorim straaasne dlhu dobu, ze zacnem niekam chodt cvicit, ale... 😀

cat
10. sep 2006

"No čo cica? Kukala si, cvičila si, nežrala si?" 😀
Ja veru hej, včera som to zabila pečeným prasaťom a zákuskami na jednej recepcii 😀 ale od zajtra zase tvrdý režim.
A čo vy babule, držíte sa?

emjee
10. sep 2006

😝 ja sa drzim cokolady prave 😀 este je zabalena, uvidime dokedy 😀

snilko7
10. sep 2006

babinky hanba mi ☹ práve dojedám cigánsku v žemli - dnes sme tu mali dostihy a nejakým zázrakom my svokor odtiaľ doniesol žemličku....tej vôni sa jednoducho nedalo odolať