Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

mixka
10. sep 2006

snilko, ked tu a tam zhresime, tak sa nic hrozneho nestane, no nie 🙂 ???

snilko7
10. sep 2006

mixka máš pravdu...a ešte keď je to od svokra 😀

mixka
10. sep 2006

tak to treba dvojnasobne vyuzit 😀

kattum
10. sep 2006

tak ja papam stale normalne, zidne obmedzovania (dnes i zmrzka a kolacik), no boal som zase cvicit - bodyform. Precvicoval chlap! No bolo to super, dal nam do tela. (to znie ale blbo)

tilly
autor
10. sep 2006

tak ja som v sobotu nezavrela hubu! 😠 bola som u našich, mama mala samé kraviny, okrem toho samozrejme navarila, no hrúza, dnes sme boli na obede a potom ešte na palacinkách, ešte, že sme to zaklincovali večeným futbalom s domčom, tam som sa nabehala a trošinku aj spotila, tak dúfam, že aspoň tie palacinky som spálila 😉

cat
11. sep 2006

No my máme plnú záhradu hrozna tak dám hroznovú diétu 😀 Včera som si v Poluse skúšala jedny šaty a chcelo sa mi plakať v tej skúš. kabínke 😢 a skúsim jesť v tých 4 hod. intervaloch ako radí tá Papeky, či Šipeky vlastne 😀 a budúci víkend je u nás Vinobranie, bože tam budú lokše, cigane, burčák.. to bude skúška peklom 😀

tilly
autor
11. sep 2006

cat, aj my sa chystáme, to už len z tej vône priberiem...
inak som cez víkend pribrala kilo a pol, fuj, ani futbal nepomohol 😔

babulka
11. sep 2006

Baby, tak vam poviem, na tej svadbe v sobotu som si dala... vsetkeho. Fuj, hanba mi... ja som nie ze v 4-hodinovych intervaloch, ale v 4minutovych kyvala papulou. Furt daco. A este vcera nam mladomanzelia doniesli kusky torty, podvecer, no mala som ich tou krabicou ovalit hned vo dverach a bol by pokoj. Ja nie, ja som sa naladovala pri Nezvestnych a potom som taka napraskana nevydrzala kukat druhu cast, tak ani neviem, co bolo, kvoli zraniu. 😲

Zacnem od pondelka....................................

cat
11. sep 2006

babulka 😀 😀 😀 musím sa smiať ako krásne si to popísala 😀 ale vážne, veru hanba nám 😠

babulka
11. sep 2006

Cat 😵 krasne, ale pravdivo..............bohuzial 😀

cat
11. sep 2006

ale nikdy neni neskoro začať, pozri, toto leto je už beztak v prdeli a do budúceho máme času dosť, no nie? 😀

kattum
11. sep 2006

no krasne baby, buduce leto to je dobra motivacia! Ja som si prave spravila Brunkovu ryzovu kasu s grankom a hruskou, nemam nic v chladnicke, tak mam takyto sladky obedik.

babulka
11. sep 2006

Katky, na miss uz sme aj tak vekovo za zenitom, takze nebude nove autom, ani kozuch, ani sijaci stroj, motivacia upada.... Uz som sa rozhodla, ze zacnem chodit k Zore do fitka, fakt mi tam vyhovuje casovy rozvrh, len musim najst obet, ktora pojde so mnou. Mna totiz treba starzit, lebo od Zory by som asi rovno frnkla do Polusu na poschodie k Cinanom...

kattum
11. sep 2006

Babulka, ked pridem, mozme ist skusit cvicit spolu do Pengymu alebo ku "Carefouru", ak sa nam podari zosuladit strazenie deti. Je to blizko, snad sa podari.

verulka
11. sep 2006

Kattum, ty chodis do pengymu? A kde na wolkrovej? To je moja srdcovka. Tam som este na gymly schudla. Ja mam ya sebou vcelku aktivny vikend, takze som aj spokojna. I ked detoxikacia sa skoncila 😀 A teraz som v praci a zatial mam v sebe 4 jablka, kavu a mindosku. No ale som dost v strese, takze neviem do kedy. 😝 pa

babulka
11. sep 2006

Kattum ,zbehneme, uz sa tesiiiiiim

tilly
autor
11. sep 2006

babu, je pondelok 😀
cat pekne si to napísala, veď na vianoce aj tak priberieme, tak na čo sa teraz trápiť 😀 😀 😀

babulka
11. sep 2006

Musim az od buduceho, lebo v chladnicke je este z tej torty 😀 V utorok sa neoplati zacinat, lebo este bude travit ta torta a mozno mi muzicek kus necha aj na stred, vo stvrtok sa to uz neoplati, ani v piatok, lebo to budem musiet chytro zjest vsetky zasoby z chladnicky a skriniek, to mi potrva tak do nedele vecer a v pondelok idem na to 😀 😀 😀 😀 😀

tilly
autor
11. sep 2006

fíha, vidím, že to máš premyslené 😀 tak ťa počkám do budúceho pondelka 😀

babulka
11. sep 2006

Tilly 😀

cat
11. sep 2006

Počúvajte mamče, nemali sme sa tu my pôvodne podporovať v chudnutí a nie v obžerstve??? 😀
Od budúceho pondelka teda tu chcem pekne vidieť ako ideme spolu CHUDNÚŤ, ok?
A nijaké výhovorky, už vám to neprejde. Ani mne 😀 Ja tu mám pred sebou nerozbalenú čokoládu a už pol hodinu jej hovorím: Nechcem ťa ty hnusná čokoláda, ty svinisko po ktorej sa len tlstne, nechcem ťa, nech ťa zožerie tatko 😀 Tomáško na mňa pozerá že či mi nešibe už načisto 😀

tilly
autor
12. sep 2006

no, my sme boli včera u susedov na večeri a mali také super zákusky, že sme ich veselo o desiatej baštili... tu v dedine pečie taký mladý chalanisko také zákusky a torty, že z nich umierame, akože to sa nedá "nezožrať" všetky naraz...

cat súhlasím, ale teraz si ešte tú čokinu daj, veď pondelok to istí 😀 😀 😀

babulka
12. sep 2006

Baby, ako som pisala, v chladnicek je este z tej torty, tak hadam to nenecham pokazit 😀 Ale do pondelka je to zjedene, aj ine pokusenia zo skriniek. Ale ryzu natural jest nebudem, a nebudem a nebudem. Mozme si tu urobit taku malu sukromnu reality show "Super telo", kazda sa postavi na vahu, nebude podvadzat a dobrovolne prizna kam rucicka (displej) vyletela, popripade sa odmeria metrom (90-60-90), zas nebude podvadzat a prizna, ci bol meter dost dlhy (teda u mna mam pochybnosti). a mozme zacat 😀 Len kto to skontroluje, teda mna by bolo treba, lebo ja sa viem tak stiahnut, ze v pase mam 62, ale mam pri tom taku nejaku modru farbu 😀

virginia
12. sep 2006

Baby, ja som na dofci pribrala 2 kg, nechapem. Ale pochopila som, ze s tym musim nieco urobit. Tak som od zajtra na kontrolovanom prijme potravy. Ranajky hrozno (mame ho plnu zahradu), obed kura alebo tuniak a zelenina, olovrant chlebik so syrom a vecer jogurt. A skusam to v 4 hodinovych intervaloch. Prisla som na to, ze olovrat je dobra vec, celkom to pomaha uspesne prezit poobedie.
Cat, od pondelka chodim do Estetiky, dala som si 10 hodin a ked uz ani to nezaberiem, tak to kaslem. No ale pred troma rokmi to dost zabralo, tak dufam, ze aj teraz. Vsak za tie prachy bodaj by nie. A ty ako, uz tam nechodis? Ale na vinobranie by som sla, to je teraz ci buduci vikend?

cat
12. sep 2006

Babulka, ja ani kebyže mám fialovú farbu sa nestiahnem v páse ani na 70, kdeže 62!!! Ráno som sa vážila, fuj. 62,5 kg, vhodná váha na zabíjačku 😀
Počujte a diétu akú dáme od toho pondelka? Žeby sme si tu nejakú rozpísali a držali sa toho, či nie?
A prihláste sa kto ešte okrem Tilly, Babulky a mňa sa ide dobrovolne /a takto verejne/ týrať 😀 😉

babulka
12. sep 2006

cat neboj nic, tych 62 nedam, (mozno okolo stehna). Dnes rano som mala 67 kg, co uz je dost velka hora masa, takze fakt musim zacat nieco robit. Boze, ked som koncila vysku mala som tak 58-60 maximalne. Potom HAK, prestala som fajcit, tehotenstvo a 7-9kg navyse. ☹ Baby, ja nemozem dietovat podla presneho planu, ze na ranajky to, na veceru to, proste mi to nejde. Ked tak napr. delenu stravu, alebo obmedzit sacharidy, alebop co ja viem co, len nie podla rozpisu...

gabriella2
12. sep 2006

Baby aj ja sa pridávam, potrebujem dať dolu 6-7 kg, už asi 5 mesiacov cvičím a večer nejem. Aj som už schudla ale teraz som na tej istej váhe a nie a nie dolu. Treba niečo urobiť so stravou. Navrhnite niečo, pridávam sa.

kattum
12. sep 2006

Aj ja sa samozrejme pridavam! Pre zaciatok chcem dolu 5kg. Teraz mam asi 64kg. Nemame vahu. Zajtra sa odvazim u svokry. Dnes som navrila plna velky hrniec granadiru (aj s masom), prave si pochutnavam!
Budem mat dobru motivaciu, ze ked pridem do BA, aby ste hikali, a aby som pocula "jeeej ty si schudla!"

Verulka, do Pengymu (na zaciatku Petrzalky) som chodila pocas vysky (asi pred 7-8 rokmi), dost pravidelne, bolo to tam fajn, dobre cvicitelky a cvicitelia, to som sa pekne udrzovala vo forme. Dokonca som bola i na aerobicovom maratone, vydrzala som 4hodiny!
No teraz uz vyse 4 rokov nebyvam v BA, som v Cechach, tak ani neviem ako Pengym vyzera. Co ten Pengym pri jazere, poznas? Ake je to tam? Je to ten isty majitel?

verulka
12. sep 2006

Tak baby, idem vas povzbudit. Netreba od pondelka, staci od dnes - vlastne odteraz. Mne sa vcelku dari, teraz som v praci a nechodim na obedy- aby som bola skor doma, takze si nosim z domu.
Cat 62 je v pohode, to je moja meta do konca oktobra (teraz mam 64kg)
Ja som pred tymi 7-8 rokmi a mozno este skor chodila do pengymu vela, mozno sme vedla seba hopsali 😀 Teraz je to tam v pohode furt, ale mozno je to iba zvykom. Ja som tam bola v juni kazdy den v tyzdni okrem vikendu po 2 tyzdne ale nic moc- vydrzala som cvicit a potom este na biku do cunova a spat..Mne uz toho asi moc nepomoze a mozem sa rozlucit s vahou pod 60, ale zase stoji to za to. Mne sa teraz pri mojich 64kg vyplnili prsia 😉 ,cize drahy je spokojny.
A baby, ktore lubite hnedu ryzu, tak hor sa na nu, fakt pomaha.. I ked mne sa vaha moc nehybe, na gatoch uz co-to citim 😀
Drzme sa!!!!!!!!!!!!!!

snilko7
12. sep 2006

babinky aj ja sa pridavam. ja mam momentalne 60,5 ale ten pas ☹ ...ako cat pisala ani na 70 by som nestiahla metrom 😠 ja ani nechcem z vahy schudnut, len tie centimetriky keby ubudali - na brusku, stehienkach.. to by mi aj stacilo..a moj manzelik si robi zo mna srandu, vraj naco chcem teraz chudnut, ked aj tak chceme druhe babo...no neviem si predstavit, ze by mi este k tymto rozmerom pribudli dalsie centiky po dalsom porode, to by som uz asi v zivote nezhodila ☹