Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

barunka
15. dec 2006

vendynka, no on je vychovaný iba v styku s inými ľuďmi ako so mnou 🙂 mne normálne na drzovku povie, že by som mala pribrať, lebo vyzerám strašne... 😀 😀

ale už sa tu nebudem motkať, koniec poobedného spánku u Simi... utekám do služby...

snilko7
15. dec 2006

barunka Simi už vstala??? môj Paťko ešte ani nezaspal a to už od 12tej leží v posteli a stále idú z izby nejaké podivné zvuky 😝

certica
15. dec 2006

snilko, moj tiez este nehorozi. Spali sme do 7.30, tak to vidim az o 14h 😅 , ale teraz ku podivu po totaldebordelizacii a naslednom vynutenom upratovani (lebo som mu povedala, ze mu nedam pit, kym nepomoze upratat 😠 ), teraz kuka rozpravku a sedi 😕

snilko7
15. dec 2006

bože certica zasa si ma potešila a ja že iba ja som taka "macocha" 😀 😀 čo si vynucuje vydieranim...ja som mu včera nedala večeru, jeho oblúbene mliecko kym si neupratal...normalne hodinu trucoval, potom zistil ze nedostane tak upratal az sa izba blyskala...no sice dnes to tam je zas jak keby tretia svetová začala ale neva, ved zasa bude chciet veceru 😀 😀

certica
15. dec 2006

asi by sme sa mohli presunut do mamiciek, tu je to o chudnuti 😀

vendynka
15. dec 2006

NO, my sme po obede - dnes sme mali rybku - tak snad si ju zajtra nenajdem nalepenu na zadku 😠 - v poslednej dobe sa na mna lepi aj vzduch 🙄
Vyrazame do horne, leno mi tu Samko pomaly ale isto zdemoluje cely byt 😕

snilko7
15. dec 2006

vendynka rybka je dietna...ja som ešte ani neobedovala, ešte na mňa nedolahol hlad...čudné 😀

tilly
autor
15. dec 2006

vendynka 50 kg??? to som nemala ani v 14tich... 😀

certica
15. dec 2006

tilly, nemusi byt kazdy tak modelkovsky vysoky jak ty 😉 😎 , tak nevymyslaj 🤐

vendynka
15. dec 2006

Tilly, Ty nemozes mat ani teraz viac - ved som Ta videla - nozicky mas ako lan 😉

vendynka
15. dec 2006

Snilko na mna dolieha hlad stale 😠 - prave som dosmazila muzovi fasirky a nezdrzala som sa 🙄 A k tomu tlacim teraz cokoladku 😲

viamka
15. dec 2006

áhojte, tak chudnete stale viac a viac?

certica, vidim, ze si nabrala nove tvare a dari sa vam.... 🙂

co varime cez vikend? zbieram inspiracie a typy... 😉

snilko7
15. dec 2006

vendynka teraz som už aj ja hladna jak vlk, len stale neviem dojst na to čo by som pojedla. Tak som zmlsala Linu v horkej cokolade 😅

barunka
15. dec 2006

snilko, nekupovala si ju dnes manželovi??? 😀

snilko7
15. dec 2006

barunka ti špionka...veď som kúpila dve 😅

certica
15. dec 2006

viamka pokial viem, ty si tu najinspirativnejsia persona danej temy 😉

radsej naberat chudnuce dobrovolnicky, jak kilaaa 😎

mam uz frei, som sama ako vlastny prst 😵 , tak som aj pocvicila a zatrsala sama so sebou, ha!

zajtra nevarim, len peciem, dufam ze sa zdrzim ochutnavok 😅

horka lina mnaam

viamka
15. dec 2006

certica o to my ide.... ze chcem ist nakupovat, lebo celkom to u nas nefunguje, ze darceky nosi jezisko, chcem piect aj upratat aj neviem co a tak to varenie....hm.......

horka lina ...... fuj!

certica
15. dec 2006

takze mliecna? 😝

to znamena, nieco absolutne jednoduche a rychle. Ja ked je najhorsie, skoncim pri nejakych cestovinach-uplne najprimitivnejsie, ked na ne hodim vajce, k tomu nieco kysle (uhorka, calamada,...)alebo uhork.salat so smotanou (ak chces s nizkot.bielym jog. 😀 ) a konec. Priznavam, nie je to zrovna vikendove jedlo 😅

certica
15. dec 2006

inak vcera som mala chut na bryndzaky

viamka
15. dec 2006

mliecna tiz nie... este si nevidela nikoho, co linu nemusi?

mangel to vyriesil, priniesol pstruhy a uz so ich upiekla,,,

certica, co je to vikendove jedlo? nieco pracne?

certica
15. dec 2006

nemusi byt pracne, ale nie take totalne bez myslienky a napadu, ako uz vyssie uvedene 😅
rybu Ti schvalujem a pstruh je aj sam o sebe dietny...
ta lina-by ma akurat prekvapilo, keby si cirou nahodou a zhodou okolnosti uprednostnila mliecnu pred horkou 😕

certica
15. dec 2006

Idem sa zbavit poslednej varky nevylupanych orechov, takze zatial adios 😎

expertka8
15. dec 2006

...baby...nezabalíme to...a nezačneme seriózne od Nového roka???..podotýkam ...seriózne...žiadne prázdne žvaxlanie v tejto vďačnej téme..ale skutočné diétne skutky???...hm??? 😅

...nie že by som sa teraz prežierala..ale uznajte..že za danýx predvianočnýx podmienok...je to takmer nemožné...to by som musela byť vystrelená na Mars.....

.....mimoxodom...zdraví E.T. 😀

ervotoc
15. dec 2006

elkeho mikulasa a dve ozdoby-kolekcie 🙄

certica
15. dec 2006

E.T. - nach hause... ☹ 😢

ved to, len teraz neviem, ci do Noveho roka v tejto teme nespominat ziadne zradlo ani chudnutie alebo docasne uzamknut danu temu uplne 😕

certica
15. dec 2006

exp, ja som pri tom filme vzdy plakala 😢 😅

certica
15. dec 2006

ervotoc, esteze doma nemame kolekciu, pred 2 dnami som v obchode hadzala do kosika nejake kokos salonky, ale po minute som ich vratila na miesto cinu, cize svojho povodneho miesta odpocinku 😅 . Usetrila som kalorie aj 80,-Sk 😀

expertka8
15. dec 2006

...certica...ty masoxista 😀
...ervotoc...malý je zlatulinký 😵

...OK...tak ja teda zvolím taktiku..ne???/sxudnem??? 😲 ..ak bude výsledok pozitívny..radosť bude 2 násobná 🙂

certica
15. dec 2006

Navrhujem udrzat povodnu vahu a lahku mysel 😀

expertka8
15. dec 2006

...skvelý nápad..certica...to si daj patentovať 😉
..čo naša viamka???...kde je staršia sééégra...šlape na stroji???? 😀