Ako ste schudli a koľko po pôrode?

tilly
11. aug 2006

čo takto takáto témička? 😀 koľko a ako ste schudli po pôrode (teda nie nevyhnutne po pôrode)?
mohli by sme sa vzájomne podporovať a radiť si, nie? 😉

fafa
6. jan 2007

Verulka, tesim, ze sa pridavas...uz mi len prezradte kde sa ta hradza nachadza...certi, bez narazok, o.k.? 😉
Inak pri takejto vonkajsej teplote nam hrozi uz mozno aj februar...aj u vas je tak teplo..tu je teraz 12....

certica
6. jan 2007

verulka, ja ked si lahnem, mam dojem, ze sa mi rozleje vsetko 😅 😀 okrem prstov a nosa

verulka
6. jan 2007

oki, certica, to som uz robila 😀 alebo sa mozno konecne odhodlam ku kupe a nauceniu sa tejto cinnosti 😉

davidko
6. jan 2007

čertica 😀 😀

fafa u nas je tiež tak teplo tych 7 🙂

verulka
6. jan 2007

ja som uz minule dumala, ci nevytiahnem bike 😀 ale ja sa obavam, ze zima dojde vo februari a potrva aspon do aprila 😠
fafa- ako ja s mojim orientacnym zmyslom ti asi nevysvetlim, kde je hradza- pozdlz Dolnozemskej a mozes ist bud cez pristavny most smerom ku slovnaftu (do lodenice) alebo naopak smerom rusovce, cunovo vojka...Neviem ci som pomohla.
certi, ja som ten carnitine dostala- poibnformujem o ucinkoch 😉

fafa
6. jan 2007

Certica, ja viem len tolko, ze jedine karnitin z povolenych veci je ucinny...u mna ucinkuje vynimocne aj CLA...vazne...a ten karnitin je super aj na energiu...

certica
6. jan 2007

takze budem ficat jak motorova pila? 😀 , cla - to som tiez dost citala, kedy a ako sa uziva?

fafa
6. jan 2007

Treba pri tom vraj cvicit...uziva sa to podla toho aku davku mas...ja si davam R O V dve kapsle....

verulka
6. jan 2007

baby, prave som odzdobila stromcek a vyhodila ho von oknom, uprace ho ku kosu muz...no a zajtra si hodim ten carnitine a uvidim...mozno presedlam z kavy na toto 😀 😀

expertka8
6. jan 2007
verulka
6. jan 2007

jeeej, aj ty si konecne nakukla 😀 ako sa dari?

zuzu13
6. jan 2007

exp.: brutus. Presvedčila si ma, už nechudnem 😀 😎 😉

certica
6. jan 2007

expi, ten druhy pripad mi nehrozi - mne sa priamo umerne zmensuje/zvacsuje kazda cast tela

fafa
6. jan 2007

Certi, takze ti hrozi ten prvy??? 😀 😀

verulka
6. jan 2007

no aj ja ze uz spite...a hen jak povykukali 😀 😀 😀

certica
6. jan 2007

fafa, to skor 😀

fafa
6. jan 2007

Verulka my mame umely, tak som usetrila cas s vyhadzovanim...upratala, uspala a motam sa tu...ale uz dlho nebudem...prisiel mangel...idem varit...teda dufam, ze len zohrievat. 😀 😀

certica
6. jan 2007

fafa a vyhrali? idem aj ja do lehna.
babulky, dobru nocku 🙂

verulka
6. jan 2007

takto v noci? On nic nepocul o zdravom ziv. style 😀 😀 moj ma dnes priepustku(kamos odchadza do Irska) a netusim kedy dojde a v akom stave...uzasne na tom je to, ze vstane rano (po par hodinach spanku) a bude ma durit, aby sme uz niekam sli...
ja odzdobujem stromcek v podstate rada, lebo to ide rychlo...len teraz som trochu zaspinena od zivice 😀 nuz co som sikulka 😅

fafa
6. jan 2007

certi, prehrali ☹ ...a DN

certica
6. jan 2007

sa teda nehram 🙄

bobicek
7. jan 2007

caute baby! no, pekne ste to vecer potiahli 😲 to ja uz som druhy bok mala otlaceny 😀 no bio cla som papkala aj ja. vzdy rano 1ks a 1ks bio vlakniny. lenze akosi mi bolo vzdy nasledne na to v buse zle a prestala som. ale teraz, pri tej 90 dnovke asi zacnem znova. 😠
fafa, a to sa moze po dve kapsle tri razy denne? nic ti neni? 😀 😀

fafa
7. jan 2007

To je take davkovanie...pisala som, ze zalezi od typu CLA...ja mam take, kde je 600mg cla v kapusle, a davkovanie je 4-6 kapsul denne...mne z toho nebyvalo zle, tak som si davala max davku...

viamka
7. jan 2007

verulka, len som sem mrkla - s carnitinom opatrne, pozor na srdce a skusaj ho pri aerob. akriv,najlepsie aerobic, kde si vies odhadnut zataz! nechod prvykrat na doraz, skor na 60%. davaj na seba pozor, si sikulka!!!

viamka
7. jan 2007

ostatne osadenstvo zdravim a drzim paceky pri postupnom stracani sa! 😀

bobicek
7. jan 2007

fafa: jaaaaaaaaj 😀 az teraz som si kuk davkovanie 😲 som proste jednicka... ja mam bio cla 1000 booster so zel cajom. mudri ludia tu pisu: davko 2-3 kps 1-2x za den. takze to urobim ze dve kps rano a dve kps vecer. no snad sa nevyparim... 😀 😀 😀 😀

vendynka
7. jan 2007

Zienky, ospravedlnujem sa, ze som sa neozvala 😒 - ale muz bol cez vikend doma a tak som mala miesto 1 dietata doma 2 😀
Prave som zistila, ze mi krpec rozmontoval skener ☹ , takze jediny sposob, ako Vam sprostredkovat kvalitne brusaky je pozicat tu knizku niektorej, kt. by to naskenovala... - mate napad???
Ak ju bude Certicka este chciet, tak jej ju posuniem a od nej si to potom mozete pozicat dalej... - ja uz tie cviky viem naspamat 😀

certica
7. jan 2007

skener ja ale nemam 😒

vendynka
7. jan 2007

Baby, ja som nikdy nebrala nic na chudnutie ako podporu - myslim tablety, ci drinky... - nemoze to skodit???
Zatial som to vzdy skusala iba cvicenim a "hladovanim" 😎
Ale musim sa Vam pochvalit - cvicim ten Pilates od stvrtka a mam mensie brusko 😀 - normalne si zapinam nohavice "na stojaka" 😀 - doteraz som si musela sadnut a zaklonit sa, aby mi trosku splasli sunky a napasovala som ich dnu 😝 - teda, ani tak nejde o sunky, ako o vytahanu kozu, kedze som v tehotku pribrala 32kg, tak sa mi koza poriadne natiahla a teraz vyzeram ako sarpej 🙄

bobicek
7. jan 2007

pocuj, vendy, teda takyto hlod som davno nepocula 😀 a neboj, sarpej nie si sam🙂 aj mne toho visi.. 😀
a co ten pilates? to ti ako za 4 dni schudlo brusko???????? 😲 😲 aj ja chcem!
vcera som vytasila stare gate, ze motivacia, ale je to asi dlha trat, bo mi ani prava a lava cast ( gobmik a dierka) nejde spojit...su tam take riadne 4 cm.... 😀 😀 😀 takze sem s tym pilatesom 🙂